reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Henry Cavill przyjedzie do Łodzi na Wiedźmin Fest [wideo]

dodano: 2023-06-07 14:58 | aktualizacja: 2023-06-08 21:53
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netflix/satkurier.pl

Wiedźmin Fest 2023 Łódź Netflix 24 i 25 czerwca br. przybywający z Polski i zagranicy fani uniwersum Wiedźmina spotkają się w łódzkim EC1, by wspólnie świętować kolejny rozdział sagi z Kontynentu. Podczas weekendu pełnego atrakcji entuzjaści przygód Geralta z Rivii przedpremierowo zobaczą pierwsze odcinki najnowszego sezonu serialu Netflix. Potwierdzono, że na Wiedźmin Fest w Łodzi pojawi się obsada serialu: Henry Cavill (Geralt z Rivii), Joey Batey (Jaskier), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu) i Freya Allan (Księżniczka Cirilla z Cintry).

Netflix
Wiedźmin Fest 2023 Łódź Netflix


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z okazji premiery 3. sezonu „Wiedźmina” Netflix zaprasza do Łodzi, miasta z którego pochodzi Andrzej Sapkowski, autor przygód Geralta z Rivii. Podczas Wiedźmin Fest, po raz pierwszy na świecie, fani zobaczą przedpremierowo odcinki otwierające najnowszy sezon serialu Netflix, wejdą w świat atrakcji inspirowanych historią z Kontynentu i spotkają gwiazdy uniwersum Wiedźmina. Bilety na wydarzenie można zdobyć biorąc udział w konkursie na stronie: probawiedzmina.pl. Do wygrania jest podwójne zaproszenie na Wiedźmin Fest.

WIEDŹMIN FEST: wydarzenie celebrujące fenomen Wiedźmina, podczas którego entuzjaści i ciekawi historii bohaterów z Kontynentu uczestnicy, za sprawą różnorodnych aktywacji inspirowanych przygodami Geralta z Rivii przeniosą się do pełnego magii wiedźmińskiego świata. To szansa, aby spotkać gwiazdy uniwersum oraz zobaczyć przedpremierowo pierwsze odcinki najnowszego sezonu serialu Netflix. Więcej niespodzianek i informacji o wydarzeniu wkrótce!

Kiedy: 24-25 czerwca 2023 r.

Gdzie: EC1, Łódź (Targowa 1/3, 90-022 Łódź)
 
O 3. sezonie „Wiedźmina”:

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Premiera: Część 1.: 29 czerwca, część 2.: 27 lipca

Odcinki: 8

Lokalizacje: Longcross Film Studios, a także wiele lokalizacji w Anglii, Walii, Chorwacji, Słowenii, we Włoszech i Maroku
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...