reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-12-07 - 2023-12-08

Sport w polskiej TV 10.06.2023

dodano: 2023-06-07 17:22 | aktualizacja: 2023-06-09 20:30
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału Ligi Mistrzów UEFAManchester City - Inter Mediolan. Transmisje live z Ligi Narodów siatkarzy tylko w Polsacie. Finał singla kobiet Roland Garros: Iga Świątek - Karolina Muchova w Eurosporcie 1 i TVN.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork:
Josh Taylor - Teofimo Lopez
Komentarz: Edward Durda, Janusz Pindera
 
CANAL+ Sport 2

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Joventut Badalona - Real Madryt

 
CANAL+ Sport 5

16:00 Żużel: eWinner 1. Liga: 
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - ROW Rybnik
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski
 
Eurosport 1

11:00 Tenis: Roland Garros:
Finał na wózkach

13:00 Żużel: Grand Prix Niemiec:
Kwalifikacje

15:00 Tenis: Roland Garros:
Finał singla kobiet

Iga Świątek - Karolina Muchova
Komentarz: Lech Sidor, Marek Furjan

17:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Wyścig

20:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Wyścig

23:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Wyścig

01:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Wyścig

03:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Wyścig

05:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Wyścig
 
Eurosport 2

11:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Rozgrzewka

13:15 Kolarstwo szosowe: Critérium du Dauphiné:
Etap 7

15:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Wstęp

15:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 24h Le Mans:
Wyścig

17:30 Tenis: Roland Garros:
Finał debla mężczyzn

20:30 Golf: PGA Tour, Toronto:
3. runda
 
Fightklub

20:00 Sporty walki: 8TKO 3:
Gala

 
Golf Channel

13:30 Golf: DP World Tour, Sztokholm:
3. runda

22:30 Golf kobiet: LPGA Tour, Galloway:
2. runda
 
Motowizja

17:30 Wyścigi samochodowe: 67. Runda Drift Open Green Hell, Kielce:
Finał

 
Polsat

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: 
Manchester City FC - Inter Mediolan
Komentarz: Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan


   
Polsat Sport Premium 1

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: 
Manchester City FC - Inter Mediolan
Komentarz: Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan


 
Polsat Sport

05:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Francja - Słowenia

08:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Iran - Chiny

12:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Japonia - Bułgaria

19:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Niemcy - Włochy

22:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia - Kuba

23:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Botafogo FR - Fortaleza EC

02:00 (so/nd) Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Kanada - USA

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 289: 
Amanda Nunes - Irene Aldana
 
Polsat Sport Extra

02:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Botafogo FR - Fortaleza EC



 
Polsat Sport News

19:00 Sporty walki: Babilon MMA 36: 
Adam Łaguna - Boubakar Niakate



 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: Babilon MMA 36: 
Adam Łaguna - Boubakar Niakate



 
Sportklub

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Pinar Karsiyaka - Turk Telekom

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: 
Monaco - Bourg-en-Bresse
   
TVN

15:00 Tenis: Roland Garros:
Finał singla kobiet

Iga Świątek - Karolina Muchova
Komentarz: Lech Sidor, Marek Furjan
 
TVP 2

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: 
Manchester City FC - Inter Mediolan
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

 
TVP Sport

12:30 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - KS Dekoglass Działdowo

15:15 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2023:
Nagroda Iwna
Komentarz: Jarosław Idzi

16:30 Piłka nożna kobiet: Orlen Puchar Polski: 
AP Orlen Gdańsk - UKS SMS Łódź
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: 
Manchester City - Inter Mediolan
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 
Viaplay

09:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Le Mans:
Wyścig

12:45 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Hockenheimring:
Wyścig 1

13:15 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Slovakiaring:
Wyścig 1

14:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
HB Køge - Brøndby IF

14:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Hockenheimring:
Wyścig 1

16:45 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Slovakiaring:
Wyścig 2

17:45 Sporty walki: Enfusion 123:
Gala
Komentarz: Patryk Prokulski

21:00 Baseball: Liga MLB:
Rockies - Padres

01:30 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Yankees - Red Sox

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida - Vegas


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...