reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Stan Futbolu” znika z TVP Sport

dodano: 2023-06-12 12:55 | aktualizacja: 2023-06-12 14:20
autor: Jan Borejko | źródło: satkurier.pl

Krzysztof Stanowski Stan Futbolu www.youtube.com/@WeszloComTV Krzysztof Stanowski poinformował w mediach społecznościowych, że od lipca br. program „Stan Futbolu” nie będzie pokazywany w TVP Sport. Uzasadnił to chęcią posiadania większej swobody zamiast dopasowywania się do sztywnych ramówek. - Trochę ten styl życia mnie zmęczył. Jestem na takim etapie, że chciałbym mieć trochę więcej swobody, luźniejsze piątkowe wieczory, większą elastyczność w weekendy, a telewizja ma swoje oczywiste, sztywne zasady - powiedział Krzysztof Stanowski.

www.youtube.com/@WeszloComTV
Stan Futbolu www.youtube.com/@WeszloComTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piłkarski program publicystyczny na żywo „Stan Futbolu”, prowadzony przez Krzysztofa Stanowskiego, nadawany jest na antenie TVP Sport w soboty przed południem. Najbliższe wydanie 17 czerwca o godz. 11:15.

„Stan Futbolu” jest emitowany w TVP Sport od listopada 2018 roku. Wcześniej można go było oglądać w Eleven Sports (od września 2016 do lutego 2017 roku), a jeszcze wcześniej w Sportklubie (od czerwca 2016 roku). Cały czas jest udostępniany na YouTubie na kanale WeszłoTV.

Od lipca „Stan Futbolu” nie będzie pokazywany w TVP Sport, ale nie zniknie - nadal będzie w WeszłoTV, z dobraną przez prowadzącego porą emisji.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...