reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Morderstwo: Walka o prawdę” w CBS Reality

dodano: 2023-06-13 23:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality „Morderstwo: Walka o prawdę” W poniedziałek, 19 czerwca br. o godz. 22:00 na kanale CBS Reality wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu brytyjskiego programu „Morderstwo: Walka o prawdę” („Murder: Fight for the Truth”). Jak zapowiada nadawca, to program o prawdziwych zbrodniach, który przedstawia prace osób - zarówno profesjonalistów, jak i członków rodzin ofiar - zdeterminowanych, by odkryć prawdę i rozwiązać sprawę morderstwa. Seria ujawnia historie bohaterów, którzy pokonali wszelkie przeciwności, by postawić sprawców przed wymiarem sprawiedliwości.

CBS Reality „Morderstwo: Walka o prawdę”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Składająca się z dziesięciu odcinków seria zawiera sześć historii ze Stanów Zjednoczonych Ameryki i cztery z Wielkiej Brytanii. Bohaterem każdego z nich jest osoba, która przyczyniła się do wymierzenia sprawiedliwości i doprowadziła do rozwiązania sprawy. Jej wypowiedzi i historię uzupełniają zeznania innych uczestników sprawy, w tym rodzin ofiar, funkcjonariuszy policji, prawników, ławników i ekspertów zaangażowanych w śledztwo, a każdy odcinek - jak zapowiada nadawca - kończy się odkryciem prawdy i skazaniem mordercy.

W programie widzowie usłyszą między innymi historię Julie Hogg. Jej matka zmieniła 800-letnie prawo dotyczące powtórnego pociągnięcia do odpowiedzialności za to samo przestępstwo i doprowadziła do skazania zabójcy Julie. Matka zmarłej przez 15 lat prowadziła kampanię na rzecz zmiany przepisów i pomimo wielu przeszkód oraz trudności kobieta nigdy nie przestała szukać sprawiedliwości dla swojej córki.

W serii widzowie poznają także sprawę zabójstwa trzyletniej Ashley McLellan, do którego doszło w grudniu 2003 roku. Dziewczynka została znaleziona martwa w basenie znajdującym się w ogrodzie domu należącego do jej ojczyma. Kapitan straży pożarnej wezwany na miejsce od razu wiedział, że nie był to zwykły wypadek i był zdeterminowany, aby to udowodnić.

Premiera pierwszego odcinka pierwszego sezonu własnego programu „Morderstwo: Walka o prawdę” odbędzie się w poniedziałek, 19 czerwca br. o godzinie 22:00 na kanale CBS Reality. Emisja kolejnych odcinków odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o tej samej porze (więcej tutaj).

„Morderstwo: Walka o prawdę” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku (od 19 czerwca 2023 roku) o godz. 22:00 w CBS Reality.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...