reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Sortownia” Canal+ i Polsatu w stacjach Canal+

dodano: 2023-06-16 07:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Canal+ Premium Polsat „Sortownia” W piątek, 16 czerwca br. o godz. 21:00 w CANAL+ Premium i CANAL+ 4K Ultra HD oraz o godz. 22:00 w CANAL+ 1 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego serialu „Sortownia”. Jest to koprodukcja Telewizji Polsat (Grupa Polsat Plus) i CANAL+ Polska, której producentem wykonawczym jest TFP. Wystąpią Olga Goldys, Natalia Jędruś, Sylwia Achu, Małgorzata Klara, Kamilla Baar-Kochańska, Ilona Ostrowska, Izabela Dąbrowska, Artur Barciś, Mariusz Bonaszewski, Marcin Czarnik i Andrzej Chyra. Serial ten będzie również dostępny dla użytkowników serwisów VOD Polsat Box Go i CANAL+ Online, gdzie 16 czerwca br. pojawiły się premierowo odcinki 1. i 2.

Canal+ Premium Polsat „Sortownia” Andrzej Chyra lekarz lekarka pielęgniarka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premierowe odcinki serialu „Sortownia” będą emitowane w piątki, od 16 czerwca br., o godzinie 21:00 w CANAL+ Premium i CANAL+ 4K Ultra HD oraz o godzinie 22:00 w CANAL+ 1. ​Serial dostępny będzie także w serwisach VOD CANAL+ Online i Polsat Box Go - gdzie kolejne odcinki będą ukazywać się premierowo w piątki, począwszy od 16 czerwca br., od kiedy będą dostępne odcinki pierwszy i drugi, a w następne piątki po jednym w danym tygodniu. Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja ta pojawi się premierowo w kanałach telewizyjnych Grupy Polsat Plus (więcej tutaj).

„Sortownia” to thriller osadzony w realiach oddziału ratunkowego jednego z warszawskich szpitali. Serial w reżyserii Anny Kazejak („Fucking Bornholm” i „Cudak”) powstał na podstawie scenariusza autorstwa Joanny Kozłowskiej („Wotum nieufności”), Wiktora Piątkowskiego („Wataha”, „Wojenne dziewczyny”), Moniki Powalisz („Belfer”) i Michała Wawrzeckiego („Chyłka”) (więcej tutaj).

„Sortownia” to historia Jacka Wolińskiego (w tej roli Andrzej Chyra), lekarza Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR), który od wielu lat w całości poświęca życie pracy. I choć medycyna z pewnością jest jego powołaniem, poczucie władzy nad ludzkim życiem doprowadza go do moralnego dylematu. Z każdym kolejnym, trafiającym na oddział ratunkowy przypadkiem jest coraz bardziej rozdarty między etyką lekarską, a potrzebą wymierzenia sprawiedliwości tym, którym przewinienia mogłyby ujść na sucho (więcej tutaj).

W ośmioodcinkowej produkcji CANAL+ Polska i Telewizji Polsat obok odtwórcy głównej roli Andrzeja Chyry („Wszystkie nasze strachy”, „Wesele” i „Krakowskie potwory”) występują także Jaśmina Polak („Fucking Bornholm” i „Pewnego razu na krajowej jedynce”), Olga Goldys, Natalia Jędruś („Czarna owca” i „Otwórz oczy”), Ilona Ostrowska („Pod wiatr”, „To musi być miłość” i „Ranczo”), Izabela Dąbrowska („Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „7 uczuć” i „Tonia”), Artur Barciś („Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”, „Bejbis” i „Ranczo”), Mariusz Bonaszewski („Marzec '68”, „Bartkowiak”, „Stulecie Winnych” i „Chyłka”) i Marcin Czarnik („Jak pokochałam gangstera”, „Iluzja” i „Broad Peak”) (więcej tutaj).
 
Andrzej Chyra na plakacie promującym emisję serialu „Sortownia”, foto: Grupa Polsat Plus/Canal+ Polska
Andrzej Chyra na plakacie promującym emisję serialu „Sortownia”, foto: Grupa Polsat Plus/Canal+ Polska
Olga Goldys w serialu „Sortownia”, foto: Maria Wytrykus
Olga Goldys w serialu „Sortownia”, foto: Maria Wytrykus
Olga Goldys w serialu „Sortownia”, foto: Maria Wytrykus
Olga Goldys w serialu „Sortownia”, foto: Maria Wytrykus

„Sortownia” - sezon 1., emisja w piątki (od 16 czerwca 2023 roku) o godz. 21:00 w CANAL+ Premium i CANAL+ 4K Ultra HD oraz o godz. 22:00 w CANAL+ 1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...