reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 18.06.2023

dodano: 2023-06-17 11:58 | aktualizacja: 2023-06-18 13:17
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów UEFA: Chorwacja - Hiszpania. Transmisje live z PGE Ekstraligi w CANAL+ Sport 5. Finał Final Four EHF: Barlinek Industria Kielce - SC Magdeburg w Eurosporcie 1.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

14:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham:
Finał

 
CANAL+ Sport 2

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Real Madryt

 
CANAL+ Sport 5

13:30 Żużel: 1. Liga Żużlowa: 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
ebut.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
ZOOleszcz GKM Grudziądz - For Nature Solutions KS Apator Toruń
Komentarz: Michał Mitrut, Patryk Malitowski
 
Eurosport 1

10:30 Kolarstwo szosowe kobiet: Tour de Suisse:
Etap 2

13:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Słowenii:
Etap 5

15:15 Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów EHF:
Mecz o 3. miejsce: PSG - Barcelona
Komentarz: Michał Świrkula, Michał Wszołek

17:45 Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów EHF:
Finał
Barlinek Industria Kielce - SC Magdeburg
Komentarz: Piotr Karpiński, Krzysztof Bandych
 
Eurosport 2

07:00 Wyścigi motocyklowe: FIM World Endurance Championship, 24h Spa-Francorchamps:
Wyścig

11:00 Wyścigi motocyklowe: FIM World Endurance Championship, 24h Spa-Francorchamps:
Wyścig

15:00 Trójbój siłowy: Mistrzostwa Świata:
Kobiety powyżej 84 kg i mężczyźni powyżej 120 kg

19:30 Wspinaczka: Puchar Świata, Innsbruck:
Finał prowadzenia
 
Golf Channel

19:00 Golf: LPGA Tour, Belmont:
Finał

 
Motowizja

07:45 Rajdy samochodowe: Rajd Łotwy:
Zawody

09:00 Rajdy samochodowe: Rajd Łotwy:
Zawody

11:30 Rajdy samochodowe: Rajd Łotwy:
Zawody

14:00 Rajdy samochodowe: Rajd Łotwy:
Zawody

15:00 Rajdy samochodowe: Rajd Łotwy:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 1

07:00 Badminton: BWF World Tour, Dżakarta:
Finały

14:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Włochy - Chiny

16:30 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Jurmala:
Finał kobiet

17:30 Siatkówka plażowa: Beach Pro Tour Challenge, Jurmala:
Finał mężczyzn

20:00 Piłka nożna plażowa: Euro Winners Cup:
Finały mężczyzn
 
Polsat Sport Premium 2

09:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Niemiec:
Rozgrzewka

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Niemiec:
Wyścig

12:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Niemiec:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Niemiec:
Wyścig

15:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia - USA

18:30 Piłka nożna plażowa: Euro Winners Cup:
Finał kobiet

 
Polsat Sport Premium 3
17:00 Piłka nożna plażowa: Euro Winners Cup:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

 
Polsat Sport Premium 4


15:30 Piłka nożna plażowa: Euro Winners Cup:
Mecz o 3. miejsce kobiet
 
Polsat Sport

07:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Bułgaria - Holandia

15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Holandia - Włochy

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Chorwacja - Hiszpania
 
Polsat Sport Extra

11:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Dominikana - Turcja

13:00 Jeździectwo: Sopot Horse Show:
Konkurs skoków

15:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Suisse:
Etap 8

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Tajlandia - Chorwacja

22:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Niemcy - Korea Południowa
 
Polsat Sport Fight

12:00 Jeździectwo: Sopot Horse Show:
Konkurs skoków

16:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Stalowa Wola:
Finał kobiet

17:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Stalowa Wola:
Finał mężczyzn

18:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Stalowa Wola:
Ceremonia medalowa
 
Polsat Sport News

07:00 Badminton: BWF World Tour, Dżakarta:
Finały

09:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Stalowa Wola:
1/4 finału kobiet

10:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Stalowa Wola:
1/4 finału mężczyzn

11:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Stalowa Wola:
1/2 finału kobiet

12:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Stalowa Wola:
1/2 finału mężczyzn

13:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Stalowa Wola:
Mecz o 3. miejsce kobiet

14:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Stalowa Wola:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

15:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Stalowa Wola:
Mecz gwiazd

16:30 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Panthers Wrocław - Berlin Thunder
 
Super Polsat

12:00 Jeździectwo: Sopot Horse Show:
Konkurs skoków



 
Sportklub

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Telekom Baskets Bonn - ratiopharm ulm

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Real Madryt
 
TVP 1

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów  UEFA: 
Finał: Chorwacja - Hiszpania
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
TVP Sport

10:45 Wioślarstwo: Puchar Świata, Varese:
Finały
Komentarz: Jarosław Marendziak, Marek Kolbowicz

15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Holandia - Włochy
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow

17:45 Lekkoatletyka: Poznań Athletics Grand Prix 2023:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Sebastian Chmara

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów  UEFA: 
Finał: Chorwacja - Hiszpania
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Kalmar

13:00 Dart: World Cup of Darts:
1/4 finału
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

14:00 Żużel: 1. Liga Żużlowa: 
ROW Rybnik - InvestHousePlus PSŻ Poznań

16:15 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Road of America:
Rozgrzewka

16:30 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Hungaroring: 
Wyścig 2
Komentarz: Jakub Mikołajczak

18:30 Formuła 1: Grand Prix Kanady:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Maciej Jermakow, Mikołaj Sokół

19:00 Dart: World Cup of Darts:
1/2 finału i finał
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

19:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Road of America:
Wyścig
Komentarz: Bartosz Pokrzywiński, Bartosz Budnik

19:00 Golf: US Open:
Finał

20:00 Baseball: Lig MLB:
Twins - Tigers

20:00 Golf: US Open:
Finał
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

01:00 Futbol amerykański: Liga USFL:
Philadelphia Stars - Michigan Panthers

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Red Sox - Yankees


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...