reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Seryjni mordercy w lipcu w CI Polsat

dodano: 2023-06-16 20:04 | aktualizacja: 2023-06-18 13:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W lipcu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Zabójcze wakacje” (sezon 2.), „Najbardziej szokujące zeznania sądowe” (sezon 2.) i „Szokujące morderstwa: Kalifornia” (sezon 3.), a w ramach pasma „Miesiąc seryjnych morderców” takie produkcje jak „Jak zostałem seryjnym mordercą”, „Seryjni mordercy: Zabójczy duet”, „Najgroźniejsi seryjni mordercy” i „Potwór z Australii: Ivan Milat”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, czasem wakacyjna podróż potrafi przerodzić się w prawdziwy koszmar. „Zabójcze wakacje” (sezon 2.) i „Szokujące morderstwa: Kalifornia” (sezon 3.) to tylko dwie z letnich propozycji w telewizji Crime+Investigation Polsat (CI Polsat). Na widzów czekać będzie również pasmo programowe „Miesiąc seryjnych morderców”, które pomoże zrozumieć meandry mrocznej natury „seryjniaków”.

Lipiec 2023 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Miesiąc seryjnych morderców”:
emisja: codziennie (od 3 lipca br.) o 22:00
Jak zapowiada nadawca, kto zastanawiał się nad mroczną naturą seryjnych morderców, ten będzie mógł poznać w lipcu br. mnóstwo prawdziwych życiorysów osób, które nie potrafią powstrzymać się od zabijania. Od poniedziałku, 3 lipca br. o godzinie 22:00 widzowie poznają sylwetki seryjnych morderców - w programie „Najgroźniejsi seryjni mordercy” widzowie wrócą do czasów, gdy w Luizjanie grasowało dwóch morderców, prześcigających się w deprawacji i spróbują uchwycić momenty przełomowe, dzięki którym sprawcy mogą odpowiedzieć na pytanie „Jak zostałem seryjnym mordercą?”.

„Miesiąc seryjnych morderców”:
„Jak zostałem seryjnym mordercą” („First Blood”)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 3 lipca br.) o 22:00

Seria dokumentalna „Jak zostałem seryjnym mordercą” to okazja, by wraz z twórcami programu przyjrzeć się analizie psychologicznej seryjnych morderców. Program bada kluczowe momenty w ich życiu, które według ekspertów doprowadziły ich do popełnienia brutalnych przestępstw. Seria przyjrzy się chyba najgroźniejszym zabójcom, których sprawy wstrząsnęły Stanami Zjednoczonymi Ameryki, w tym sylwetkom Aileen Wuornos, Richarda Ramireza, Eda Kempera i Roberta Hansena. Twórcy programu chcą uchwycić moment, gdy przestępcy wykonali pierwszy ruch, który doprowadził do późniejszych tragedii. Czy można było go uniknąć (więcej tutaj)?

„Zabójcze wakacje” 2 („Sunshine Slayings” 2)
emisja: w środy (od 5 lipca br.) o 21:00

Co się dzieje, gdy wyprawa do raju zamienia się w krwawy koszmar? Każdy odcinek programu „Zabójcze wakacje” bada historię prawdziwego morderstwa, które miało miejsce w egzotycznym miejscu podczas gdy ofiara powinna cieszyć się wycieczką życia. W tym sezonie widzowie przyjrzą się m.in. romansowi w Tajlandii z tragicznym finałem, będą kroczyć śladami niemieckiej turystki, która zaginęła w australijskiej głuszy, dowiedzą się też, jak zakończy się podróż młodego biznesmena dookoła świata - rodzina podejrzewa najgorsze (więcej tutaj).

„Najbardziej szokujące zeznania sądowe” 2 („Taking The Stand” 2)
emisja: niedziele (od 9 lipca br.) o 21:00

Program „Najbardziej szokujące zeznania sądowe” opowiada historie zbrodni z perspektywy oskarżonych, którzy stają w charakterze świadków. Każdy odcinek prowadzony przez Dana Abramsa prezentuje wszystko - od zeznań oskarżonego z pierwszej ręki, zestawionych z kontrowersyjnym przesłuchaniem krzyżowym, aż po ostateczny werdykt. Mówi się, że bycie świadkiem we własnej obronie to hazard, na który godzi się bardzo niewielu oskarżonych. Oprócz wywiadów z uczestnikami śledztwa, seria zawiera oryginalne wideo z działań organów ścigania, nagrania z kamer monitorujących, nagrania dźwiękowe z 911, cyfrowe dowody kryminalistyczne oraz kilka wywiadów i odpowiedzi od samych oskarżonych (więcej tutaj).

„Miesiąc seryjnych morderców”:
„Seryjni mordercy: Zabójczy duet” („Butchers of the Bayou”)
emisja: codziennie (od 17 lipca br.) o 22:00

W ciągu dekady dwóch seryjnych morderców terroryzowało, gwałciło i mordowało kobiety w Baton Rouge w Luizjanie. Nigdy się nie spotkali, ale każdy z nich wiedział, co robi ten drugi i wygląda na to, że próbowali prześcignąć się w swojej deprawacji. Zbieżne historie Seana Vincenta Gillisa i Derricka Todda Lee zostały opowiedziane w mini serialu kryminalnym „Seryjni mordercy: Zabójczy duet” (więcej tutaj).

„Miesiąc seryjnych morderców”:
„Najgroźniejsi seryjni mordercy” („Invisible Monsters”)
emisja: codziennie (od 21 lipca br.) o 22:00

Pięciu zabójców, dwie dekady i setki ofiar. Bundy, Gacy, Dahmer, Morderca znad Green River i Dusiciel BTK to chyba najbardziej osławieni seryjni mordercy w historii Stanów Zjednoczonych Ameryki. Wszyscy prowadzili swoją zbrodniczą działalność w tym samym czasie, ale nigdy nie przyjrzano się im jednocześnie. Aż do teraz (więcej tutaj).

„Szokujące morderstwa: Kalifornia” 3 („The Real Murders of Orange County” 3)
emisja: we wtorki (od 25 lipca br.) o 21:00

Serial ujawnia mroczną stronę życia w skąpanej słońcem południowej Kalifornii, prezentując niektóre z najbardziej szokujących przypadków zbrodni, do jakich doszło w tej zamieszkałej przez pięknych i bogatych, malowniczej okolicy. Począwszy od historii błędnej tożsamości aż po niebezpieczne dążenie do stworzenia wizerunku wzorowej rodziny - każdy z odcinków to niezwykła opowieść o tym, jak sukces i przywileje mogą sprowadzić na manowce (więcej tutaj).

„Miesiąc seryjnych morderców”:
„Potwór z Australii: Ivan Milat” („Ivan Milat: Backpacker Murderer”)
emisja: codziennie (od 31 lipca br.) o 22:00

Ivan Milat to chyba najsłynniejszy seryjny zabójca Australii. W 1996 roku został skazany na dożywocie za zamordowanie siedmiorga młodych turystów i pozbycie się ich ciał w lesie stanowym Belango, na południe od Sydney. Teraz, rok po śmierci Milata, do której doszło w ściśle strzeżonym więzieniu, zespół detektywów prowadzi dochodzenie, którym chce dowieść, że ofiar zbrodniarza i miejsc ich pochówku było znacznie więcej. Śledczy utrzymują, że wskutek przestępczej działalności Milata wiele rodzin straciło swoich bliskich i by mogły uporać się z tą tragedią, prawda musi wyjść na jaw. Psycholog kryminalny Tim Watson-Munro oraz antropolog kryminalna i kryminolog, doktor Xanthe Mallett, ujawnią dowody świadczące o tym, że pierwsza ofiara Milata zginęła z jego ręki 50 lat temu. Po niej życie straciły nawet 24 osoby.
 
Bohaterka programu „Szokujące morderstwa: Kalifornia”, foto: A+E Networks
Bohaterka programu „Szokujące morderstwa: Kalifornia”, foto: A+E Networks
Bohaterka programu „Zabójcze wakacje”, foto: A+E Networks
Bohaterka programu „Zabójcze wakacje”, foto: A+E Networks
Bohaterka programu „Seryjni mordercy: Zabójczy duet”, foto: A+E Networks
Bohaterka programu „Seryjni mordercy: Zabójczy duet”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...