reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motorvision.TV w naziemnej telewizji Freeview

dodano: 2023-06-18 11:38 | aktualizacja: 2023-06-18 12:32
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Channelbox Nadawca kanału ze sportami motorowymi Motorvision.TV potwierdził premierę w naziemnej telewizji Freeview w Wielkiej Brytanii, a konkretniej w oferowanej przez operatora Freeview usłudze streamingowej Channelbox na kanale nr 271. Motorvision.TV jest skierowany do wszystkich widzów, którzy czerpią frajdę z jazdy, kultury jazdy i sportów motorowych.

https://www.facebook.com/Motorvision.HD/
Motorvision TV HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Raimund Köhler, dyrektor generalny Motorvision Group, potwierdził, że kanał telewizyjny zaoferuje relacje z wyściu NASCAR Whelen Euro Series z toru Brands Hatch nieopodal Londynu, a także cały Legends Cars Championship.

Channelbox to bezpłatny portal kanałów strumieniowych, finansowany z reklam. Usługa jest oferowana w naziemnej telewizji cyfrowej Freeview na kanale 271. Mogą z niej korzystać wszyscy widzowie, którzy posiadają kompatybilny odbiornik Freeview z dostępem do Internetu.

Obecnie Channelbox oferuje użytkownikom platformy Freeview ponad 70 dodatkowych stacji telewizyjnych. Wśród nich jest anglojęzyczny kanał informacyjny TVP World, który pochodzi z Polski, a jego nadawcą jest Telewizja Polska.

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...