reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CNN International: Obama w rozmowie z Amanpour

dodano: 2023-06-22 19:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

CNN „CNN Exclusive”: Barack Obama w rozmowie z Christiane Amanpour. „Obama & Amanpour: Will Democracy Win?” - emisja wywiadu odbędzie się w nocy z czwartku na piątek, z 22 na 23 czerwca br. o godz. 4:00 oraz w piątek, 23 czerwca br. o godz. 19:00 (w programie „Amanpour”) na antenach CNN. W wywiadzie CNN były prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Barack Obama wraz z Christiane Amanpour, główną międzynarodową prezenterką CNN, porozmawiają o kondycji demokracji w Stanach Zjednoczonych Ameryki i na całym świecie. Wywiad pojawi się także w programie „Amanpour & Company” na kanale PBS.

CNN International


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wywiad premierowo zostanie wyemitowany w nocy z czwartku na piątek, z 22 na 23 czerwca br. o godzinie 4:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET) w specjalnym programie „Obama & Amanpour: Will Democracy Win?”. Christiane Amanpour poprowadzi go „na żywo” z kolebki demokracji - czyli greckich Aten, które były amerykański prezydent odwiedzi wraz ze swoją Fundacją Obamy. Dodatkowe emisje zaplanowano na godzinę 19:00 w programie „Amanpour” w CNN International oraz w sobotę, 24 czerwca br. o godzinie 5:00 w „Amanpour & Company” na kanale PBS w Stanach Zjednoczonych Ameryki (więcej tutaj).

W czasie startującej kampanii przed wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych Ameryki w 2024 roku, na tle trwających kontrowersji wokół byłego amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa, ciągłego negowania wyniku wyborów (zarówno wśród republikańskich prawodawców, jak i wyborców), wątpliwości w zakresie praw wyborczych, a także nierzadko szkodliwej roli mediów społecznościowych - Christiane Amanpour zapyta Baracka Obamę o jego zdanie na temat zagrożeń dla demokracji w Stanach Zjednoczonych Ameryki. W wywiadzie zostanie także postawione pytanie o to, jak wygrać walkę o ochronę demokracji na całym świecie - w obliczu nieprzerwanie trwającej rosyjskiej inwazji na Ukrainę i umacniania swojej władzy przez autokratyczne reżimy w wielu krajach (więcej tutaj).

W drugiej części tego wydania specjalnego do Baracka Obamy i Christiane Amanpour dołączy trzech światowych młodych liderów z Fundacji Obamy, która ma na celu łączenie zwykłych ludzi i wspieranie ich w zmienianiu świata (więcej tutaj).

„Obama & Amanpour: Will Democracy Win?” - emisja w CNN International.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...