reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„W pułapce czasu” w lipcu w SundanceTV

dodano: 2023-06-23 23:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Sundance TV W lipcu br. kanał SundanceTV poleca swoim widzom w ramach pasma „W pułapce czasu” takie produkcje filmowe jak „Zbrodnie czasu”, „Ultrasound”, „Moje ja” i „The Shuffle”.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lipcu br. kanał SundanceTV zaproponuje widzom cztery filmy science-fiction, które zapewnią im niesamowitą podróż zarówno do przeszłości, jak i w przyszłość. W każdy czwartek lipca br. (od 6 lipca br.) na ekranie ukażą się następujące produkcje: thriller „Zbrodnie czasu”, czyli opowieść o zatrważających konsekwencjach podróży w czasie; „Ultrasound” - film o pewnej piekielnie dziwnej nocy poprzedzającej łańcuch zdarzeń mający odmienić życie kilku przypadkowych osób; kryminał „Moje ja” przedstawiający historię mężczyzny, który wskutek wypadku zapomina dwa ostatnie lata swojego życia, oraz dramat „Shuffle” - eksperymentalna produkcja o doświadczaniu rzeczywistości w niewłaściwym porządku. Pasmo filmowe „W pułapce czasu” stacja SundanceTV otworzy w czwartek, 6 lipca br. o godzinie 22:00, kolejne seanse odbywać się będą w każdy czwartek o tej samej porze (więcej tutaj).

„W pułapce czasu” w SundanceTV:

„Zbrodnie czasu” („Timecrimes”)
reżyseria: Nacho Vigalondo
emisja: w czwartek, 6 lipca br. o 22:00

Hector (w tej roli Karra Elejalde) odpoczywa przed swoim nowym wiejskim domem, obserwując pobliskie wzgórze przez lornetkę, gdy dostrzega coś, co wydaje się być nagą kobietą pośród drzew. Gdy podchodzi bliżej, by to zbadać, zostaje zaatakowany przez złowrogą postać, której głowa owinięta jest groteskowym, różowym bandażem. Przerażony ucieka i znajduje schronienie w laboratorium na szczycie wzgórza, gdzie samotny pracownik (reżyser Nacho Vigalondo) wprowadza go do osobliwego naukowego urządzenia. Gdy po chwili wychodzi na zewnątrz, okazuje się, że cofnął się w czasie o wiele godzin, uruchamiając przerażający łańcuch wydarzeń, aż w końcu nieumyślnie wpada na samego siebie. - Czerpiąc z najlepszych tradycji klasycznego science-fiction i kryminału, film „Zbrodnie czasu” bawi się gatunkiem i publicznością, a sam bohater w miarę rozwoju akcji niczym matrioszka zrzuca kolejne warstwy swojej tożsamości, odgrywając kolejne archetypy bohatera kryminału i stając się coraz bardziej winnym skomplikowanego bałaganu, który próbuje naprawić - zapowiada nadawca.

„Ultrasound” („Ultrasound”)
reżyseria: Rob Schroeder
emisja: w czwartek, 13 lipca br. o 22:00

Wracając do domu późnym wieczorem podczas ulewy, Glen doświadcza problemów z autem. W pobliżu miejsca, w którym utknął jego samochód, zauważa dom, puka do drzwi i zostaje powitany przez dziwnie przyjaznego mężczyznę w średnim wieku, Arthura, i jego młodszą żonę, Cyndi. Osobliwa para nalewa mu drinka, a potem kolejne, po czym Glen otrzymuje nieoczekiwaną propozycję nie do odrzucenia. W innym miejscu młoda kobieta, Katie, czuje się emocjonalnie obciążona sekretnym romantycznym układem, który wydaje się być podręcznikowym przypadkiem gaslightingu. W tym samym czasie, w pewnym ośrodku badawczym, pracowniczka medyczna Shannon zaczyna kwestionować swoją rolę w dziwacznym eksperymencie, obawiając się, że robi więcej szkody niż pożytku.

„Moje ja” („The I Inside”)
reżyseria: Roland Suso Richter
emisja: w czwartek, 20 lipca br. o 22:00

Kiedy Simon budzi się w szpitalu po prawie śmiertelnym wypadku, okazuje się, że amnezja wymazała z jego pamięci ostatnie dwa lata. Dowiaduje się, że ożenił się z kobietą, której nie pamięta, a jego brat został zabity. Nawiedzają go również dziwne wizje kobiety, którą wcześniej kochał. Wkrótce zaczyna odkrywać prawdę stojącą za śmiercią brata i rozwikływać niewiarygodne zmiany, jakie zaszły w jego życiu.

„The Shuffle” („The Shuffle”)
reżyseria: Kurt Kuenne
emisja: w czwartek, 27 lipca br. o 22:00

„The Shuffle” to opowieść o mężczyźnie, który zaczyna doświadczać swojego życia w niewłaściwym porządku. Każdego dnia budzi się w innym wieku, w innym dniu swojego życia, nigdy nie wiedząc, gdzie i kiedy będzie kolejnego dnia. Jest przerażony i chce jak najszybciej zakończyć ten przedziwny proces - dopóki nie zauważy wzorca kierującego nim i nie zacznie odkrywać, dlaczego tak się dzieje - i co lub kto za tym stoi.
 
Karra Elejalde i Candela Fernández w filmie „Zbrodnie czasu”, foto: AMC Networks International
Karra Elejalde i Candela Fernández w filmie „Zbrodnie czasu”, foto: AMC Networks International
Paula Rhodes w filmie „The Shuffle”, foto: AMC Networks International
Paula Rhodes w filmie „The Shuffle”, foto: AMC Networks International
Ryan Phillippe i Sarah Polley w filmie „Moje ja”, foto: AMC Networks International
Ryan Phillippe i Sarah Polley w filmie „Moje ja”, foto: AMC Networks International


„W pułapce czasu” - emisja w czwartki (od 6 lipca 2023 roku) o godz. 22:00 w SundanceTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...