reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-09-22 - 2023-09-23

Sport w polskiej TV 25.06.2023

dodano: 2023-06-24 21:15 | aktualizacja: 2023-06-24 22:36
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów FIVB siatkarzy: Włochy - Polska. Transmisje live z Igrzysk Europejskich w Krakowie w TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

15:30 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
Finał

 
CANAL+ Sport 2

10:00 Padel: World Padel Tour, Valladolid:
Zawody

12:00 Padel: World Padel Tour, Valladolid:
Zawody
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Enea Falubaz Zielona Góra

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
For Nature Solutions KS Apator Toruń - Tauron Włókniarz Częstochowa
 
Eleven Sports 1

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Cellfast Wilki Krosno - Betard Sparta Wrocław

 
Eleven Sports 2

16:00 Drift: Mistrzostwa Polski:
Zawody

 
Eurosport 1

09:30 Biegi górskie: World Series, Mont Blanc:
Zawody

11:30 Kolarstwo górskie: Igrzyska Europejskie Kraków:
Cross country kobiet

13:15 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Hiszpanii:
Zawody

14:15 Kolarstwo górskie: Igrzyska Europejskie Kraków:
Cross country mężczyzn

16:15 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Francji:
Zawody
 
Eurosport 2

06:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Sumbawie Besar:
Wyścig 1

07:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Sumbawie Besar:
Wyścig 1

09:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Sumbawie Besar:
Wyścig 2

10:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Sumbawie Besar:
Wyścig 2

19:00 Golf: PGA Tour, Cromwell: 
Finał
 
Golf Channel

13:30 Golf: DP World Tour, Monachium:
Finał

20:00 Golf: LPGA Championship, Springfield:
Finał
 
Motowizja

05:45 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody

06:00 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody

06:50 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody

08:00 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody

09:30 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody

10:15 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody

11:15 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody

12:30 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Bułgaria - Kuba

15:00 Siatkówka kobiet: Europejska Złota Liga: 
Szwecja - Belgia

18:00 Siatkówka kobiet: Europejska Złota Liga: 
Ukraina - Czechy

20:30 Siatkówka kobiet: Europejska Srebrna Liga:
Finał
 
Polsat Sport Premium 2

09:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Holandii:
Rozgrzewka

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Holandii:
Wyścig

12:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Holandii:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Holandii:
Wyścig
 
Polsat Sport

12:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Włochy - Polska
Komentarz: Tomasz Swędrowski

16:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Holandia - Serbia
 
Polsat Sport Extra

14:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
Finał

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia - Francja

20:00 Siatkówka mężczyzn: Europejska Złota Liga:
Finał

23:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Santos FC - CR Flamengo
 
Polsat Sport Fight

16:00 Triatlon: World Triathlon Championship Series, Montreal:
Sztafeta mieszana



 
Polsat Sport News

09:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Olsztyn:
1/4 finału kobiet

10:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Olsztyn:
1/4 finału mężczyzn

11:30 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Olsztyn:
1/2 finału kobiet

12:30 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Olsztyn:
1/2 finału mężczyzn

13:30 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Olsztyn:
Mecz o 3. miejsce kobiet

14:30 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Olsztyn:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

15:30 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Olsztyn:
Mecz gwiazd

16:30 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Olsztyn:
Finał kobiet

17:30 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Olsztyn:
Finał mężczyzn

18:30 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Olsztyn:
Ceremonia medalowa

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
SE Palmeiras - Botafogo FR
 
TVP 1

12:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Włochy - Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Radosław Panas

15:30 Lekkoatletyka: Igrzyska Europejskie:
Dzień 3
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

17:00 Lekkoatletyka: Igrzyska Europejskie:
Dzień 3
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 
TVP Sport

11:25 Kolarstwo górskie: Igrzyska Europejskie:
Wyścig kobiet

13:25 Pływanie artystyczne: Igrzyska Europejskie:
Drużyny - finał

14:30 Łucznictwo: Igrzyska Europejskie:
Łuk bloczkowy - drużyny mieszane - finał

15:00 Skoki do wody: Igrzyska Europejskie:
Wieża 10 m synchronicznie mężczyzn - finał

16:00 Strzelectwo: Igrzyska Europejskie:
Skeet kobiet

17:00 Wspinaczka: Igrzyska Europejskie:
Bouldering mężczyzn

18:00 Wspinaczka: Igrzyska Europejskie:
Bouldering kobiet

19:00 Skoki do wody: Igrzyska Europejskie:
Trampolina 3 m kobiet - finał

19:30 Padel: Igrzyska Europejskie:
Finał mężczyzn
 
Viaplay

08:45 Wyścigi samochodowe: Formula 4 Italian Championship, Monza:
Wyścig 2
Komentarz: Mikołaj Kamiński, Paweł Baran

09:30 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Zandvoort:
2. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Fiałkowski

10:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Zandvoort:
Wyścig 2

11:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Zandvoort:
Wyścig 2

11:45 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata U-21:
Norwegia - Grenlandia

12:15 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Poznań:
Wyścig 3

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Zandvoort:
Wyścig 2
Komentarz: Michał Fiałkowski

13:30 Bilard: Spanish Open:
1/2 finału

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata U-21:
Polska - Libia
Komentarz: Tomasz Górski, Tomasz Rosiński

14:00 Piłka nożna: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Arged Malesa Ostrów - InvestHousePlus PSŻ Poznań

14:15 Wyścigi samochodowe: Formula 4 Italian Championship, Monza:
Wyścig 3
Komentarz: Mikołaj Kamiński, Paweł Baran

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - Rosengård

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - Hammarby

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Uppsala - Piteå

15:30 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Poznań:
Wyścig 4

16:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Häcken - Växjö

16:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
IFK Kalmar - Kristianstad

16:00 Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Cubs

16:45 Wyścigi samochodowe: ISMSA Sportscar Championship, 6h Glen:
Wyścig

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata U-21:
Szwecja - Dania

19:30 Bilard: Spanish Open:
1/2 finału

22:00 Baseball: Liga MLB:
Giants - Diamondbacks

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Astros

01:00 (nd/pn) Futbol amerykański: Liga USFL:
New Orleans Breakers - BIrmingham Stallions


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...