reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Freeview dodaje 3 kanały: WildEarth, Great! tv i QVC 2

dodano: 2023-06-24 20:38 | aktualizacja: 2023-06-24 22:22
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

QVC 2 UK Widzowie naziemnej telewizji cyfrowej Freeview w Wielkiej Brytanii mogą oglądać więcej kanałów telewizyjnych. Od 21 czerwca br. są nadawane WildEarth i QVC2, a filmowy GREAT! TV zyskał większy zasięg. Dotąd ostatnia stacja Narrative Entertainment była dostępna lokalnie w niektórych regionach kraju.

freeview.co.uk
Freeview


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
WildEarth przedstawia oszałamiające cuda natury poprzez codzienne safari o wschodzie i zachodzie słońca z Afryki Południowej.

Programy na żywo i interaktywne mają na celu odtworzenie ekscytujących wrażeń z jazdy pojazdem w odległych afrykańskich miejscach. Nacisk kładzie się na uchwycenie nieoczekiwanych momentów, jak np. dramatycznych zachowań zwierząt, aby stworzyć emocjonalną więź między widzami, a światem przyrody.

WildEarth jest dystrybuowany przez multipleks SDN/COM4 na pozycji nr 91 telewizji Freeview. Ponadto można go znaleźć na platformach streamingowych LG Channels, Samsung TV Plus, Rakuten TV i Roku. Zalogowani widzowie mogą wejść w interakcję z kanałem na jego stronie internetowej. Od jakiegoś czasu WildEarth nie prowadzi już przekazu testowego z satelity Astra 2G (28,2°E).

GREAT! tv jest następcą Sony Channel w Wielkiej Brytanii po zakupie w 2021 r. brytyjskiego kanału telewizyjnego firmy Sony przez Narrative Entertainment. GREAT! tv jest poświęcony klasyce seriali telewizyjnych. Emituje m.in. „Diagnosis: Murder”, „Murder, She Wrote” z udziałem nieżyjącej już Angeli Lansbury czy „M*A*S*H”. Emisja jest prowadzona w zasięgu większej części kraju na pozycji nr 50 telewizji Freeview.

QVC 2 to nowy, połączony kanał telezakupowy, zawierający najlepsze produkty QVC Beauty i QVC Style. Najnowsze trendy dla mody, urody, domu i ogrodu. QVC 2 jest dostępny na pozycji nr 37 telewizji Freeview.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

720 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...