reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kolejne telewizory z dostępem do TVP VOD

dodano: 2023-07-01 14:07 | aktualizacja: 2023-07-03 11:36
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP/Samsung

TVP VOD Od 27 czerwca aplikacja TVP VOD dostępna jest do pobrania w telewizorach marki Samsung opartych o TIZEN 3.0 – jest to kolejne znaczące rozszerzenie jej zasięgu odbiorczego. Biuro Dystrybucji Telewizji Polskiej szacuje, ze dzięki nowej implementacji aplikacja jest dostępna w ponad 84% telewizorów z usługą Smart TV w Polsce.

TVP
TVP VOD serwis Telewizja Polska 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Możliwość instalacji aplikacji TVP VOD na jak największej liczbie telewizorów to jeden z nadrzędnych celów Biura Dystrybucji TVP.
Współpraca z czołowymi producentami telewizorów umożliwia widzom jeszcze szerszy dostęp do produkcji Telewizji Polskiej, a w dłuższej perspektywie pozwoli na zbudowanie pełnej dystrybucji w dynamicznie rozwijającym się segmencie, jakim jest Smart TV. W marcu br. aplikacja TVP VOD poszerzyła swój zasięg techniczny poprzez udostępnienie jej w najnowszych modelach odbiorników marki Hisense – drugiego największego producenta telewizorów na świecie.

Aplikacja TVP VOD – udostępniona przez Telewizję Polską w październiku 2022 roku w nowej, odświeżonej wersji – pozwala nie tylko oglądać kanały TVP na żywo w wybranym przez użytkownika czasie i miejscu. W nowej odsłonie znalazła się bogata biblioteka filmów i seriali dostępnych zarówno w bezpłatnej, jak i płatnej ofercie. Widzowie, którzy opłacają abonament RTV, mają dostęp do znacznej części katalogu bez reklam.

Obecnie, poza wersją przeglądarkową i mobilną, aplikacja TVP VOD jest dostępna w usłudze HbbTV w naziemnej telewizji cyfrowej, w AppleTV, na urządzeniach z android TV oraz na telewizorach marek LG, Hisense i Samsung. W najbliższych miesiącach planowane jest umożliwienie instalacji aplikacji u kolejnych producentów telewizorów i urządzeń ułatwiających odbiór sygnału telewizyjnego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...