reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 5.07.2023

dodano: 2023-07-04 12:17 | aktualizacja: 2023-07-05 13:30
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów FIVB siatkarzy: Polska - Słowenia. Transmisje live z 2. rundy Wimbledonu tylko w Polsacie Sport. Zagra Iga Świątek - prawdopodobnie około godz. 16:00 na kanałach Polsat Sport i PSP1, a także Hubert Hurkacz - najwcześniej o godz. 19:30, ale może to wszystko ulec zmianie ze względu na opady i dzisiejsze opóźnienia w w rozgrywaniu meczów. Magda Linette zagra dopiero w czwartek 6 lipca.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eleven Sports 1

19:00 Żużel: Speedway Bauhaus-Ligan: 
Kumla Indianerna Speedway - Vastervik Speedway

 
Eurosport 1

12:45 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 5

 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Tenis: Wimbledon:
Daria Kasatkina - Jodie Burrage
Komentarz: Marcin Muras

16:00 Tenis: Wimbledon:
Iga Świątek - Sara Sorries Tormo
Komentarz: Marcin Muras, Dawid Olejniczak

18:30 Tenis: Wimbledon:
Jordan Thompson - Novak Djoković
Komentarz: Maciej Łuczak

19:30 Tenis: Wimbledon:
Jan Choinski - Hubert Hurkacz
Komentarz: Dawid Olejniczak, Radosław Szymanik
 
Polsat Sport Premium 2

12:00 Tenis: Wimbledon:
Maria Sakkari - Marta Kostjuk
Komentarz: Krzysztof Wanio

14:00 Tenis: Wimbledon:
Taylor Fritz - Yannick Hanfmann
Komentarz: Krzysztof Wanio

14:30 Tenis: Wimbledon:
Dominic Thiem - Stefanos Tsitsipas
Komentarz: Krzysztof Wanio

16:30 Tenis: Wimbledon:
Alexander Zverev - Gijs Brouwer
Komentarz:  Radosław Spiak

18:30 Tenis: Wimbledon:
Nadia Podorska - Wiktoria Azarenka
Komentarz: Radosław Spiak
 
Polsat Sport Premium 3

12:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda

15:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda

18:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda
 
Polsat Sport Premium 4

12:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda

15:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda

18:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda
 
Polsat Sport Premium 5

12:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda

17:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda
 
Polsat Sport Premium 6

12:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda

17:00 Tenis: Wimbledon:
2. runda
 
Polsat Sport

09:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Kanada - Holandia

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Słowenia
Komentarz: Tomasz Swędrowski

14:30 Tenis: Wimbledon:
Daria Kasatkina - Jodie Burrage
Komentarz: Marcin Muras

16:00 Tenis: Wimbledon:
Iga Świątek - Sara Sorries Tormo
Komentarz: Marcin Muras, Dawid Olejniczak

18:30 Tenis: Wimbledon:
Jordan Thompson - Novak Djoković
Komentarz: Maciej Łuczak

19:30 Tenis: Wimbledon:
Jan Choinski - Hubert Hurkacz​​​​​​​
Komentarz: Dawid Olejniczak, Radosław Szymanik

02:00 (śr/cz) Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Niemcy - Bułgaria
 
Polsat Sport Extra

14:00 Tenis: Wimbledon:
Daniił Miedwiediew - Arthur Fery
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

16:00 Tenis: Wimbledon:
Heather Watson - Barbora Krejcikowa
Komentarz: Michał Krogulec

18:00 Tenis: Wimbledon:
Jannik Sinner - Diego Schwartzman
Komentarz: Michał Krogulec

 
Polsat Sport Fight

12:45 Piłka nożna plażowa: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
2. runda

14:15 Piłka nożna plażowa: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
2. runda

15:30 Piłka nożna plażowa: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Portugalia - Niemcy

18:00 Piłka nożna plażowa: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Hiszpania - Ukraina
 
Polsat Sport News

12:00 Tenis: Wimbledon:
Beatriz Haddad Maia - Julia Putincewa
Komentarz: Filip Gawęcki

14:00  Tenis: Wimbledon:
Radu Albot - Denis Shapovalov
Komentarz: Filip Gawęcki

16:00 Tenis: Wimbledon:
Lorenzo Sonego - Matteo Berrettini
Komentarz: Filip Gawęcki

17:30 Tenis: Wimbledon:
Karolina Muchova - Jule Niemeier
Komentarz: Dawid Olejniczak
 
TVP 1

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Słowenia
Komentarz:  Jacek Laskowski, Radosław Panas

 
TVP Sport

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Słowenia
Komentarz: Jacek Laskowski, Radosław Panas

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21:
Izrael - Anglia
Komentarz: Aleksander Roj

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21:
Hiszpania - Ukraina
Komentarz: Hubert Bugaj, Marek Wasiluk
 
Viaplay

13:00 Snooker: Championship League:
Zawody
Komentarz: Michał Ebert

18:00 Snooker: Championship League:
Zawody
Komentarz: Michał Ebert

20:00 Baseball: Liga MLB:
Astros - Rockies

00:30 (śr/cz) Baseball: Liga MLB:
Rays - Phillies

03:30 (śr/cz) Baseball: Liga MLB:
Diamondbacks - Mets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...