reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera nowego serialu „Krejzi Patrol” w Polsat Box Go [wideo]

dodano: 2023-07-05 14:26
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Telewizja Polsat

Krejzi patrol Telewizja Polsat Do serwisu Polsat Box Go trafi kolejna nowość „Krejzi Patrol” – pełen zabawnych i absurdalnych sytuacji serial o pracy duetu policjantów Mariusza i Dariusza z małego posterunku. Obserwowanie ich codzienności – niebezpiecznych interwencji, wspólnych patroli i niespodziewanych przygód na komisariacie – dostarczy widzom ogromnej porcji humoru i rozrywki.

Krejzi Patrol, fot. Telewizja Polsat
Krejzi patrol Telewizja Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwsze dwa odcinki „Krejzi Patrolu”, który powstał na zlecenie kanału TV4, trafią do pakietu Polsat Box Go Premium w piątek, 7 lipca. Następne, także po dwa, będą publikowane w kolejne piątki.

„Krejzi Patrol” to zabawne sytuacje i przygody na służbie dwóch zaangażowanych policjantów, których można posądzić o zaniedbywanie swoich obowiązków, a nawet łamanie prawa. W rzeczywistości dwaj stróże prawa Mariusz i Dariusz mocno angażują się w najważniejszą sprawę, jaką jest obrona cywilów przed przestępcami. Co więcej, naprawdę lubią swoją pracę.

Narratorem jest Mariusz (w tej roli Piotr Bułka), bardziej elokwentny z tego duetu. Jego partnerem – roztargniony Dariusz (Alan Andersz), który do pracy w policji podchodzi raczej lekko. Poznajemy również pracującego w dyżurce komisariatu Grześka (Mateusz Michnikowski), który jest pierwszy dzień w pracy i od razu mierzy się z niespodziewaną sytuacją, gdy na komisariat dowożą jego dawnego kolegę z klasy.

Za scenariusz nowego serialu odpowiadają Anna Czajkowska i Michał Bajonek, reżyseruje Siergiej Atroszenko. W rolach zabawnego duetu policjantów występują Alan Andersz („Wygrać marzenia”, „Pręgi”, „Obława”) i Piotr Bułka („Sztuka kochana”, „Papiery na szczęście”, „Gwiazdy”). Odtwórcami pozostałych ról są m.in.: Jacek Lenartowicz, Mateusz Michnikowski, Daniel Roman, Małgorzata Kordecka, Rafał Dzierkacz, Teresa Dzielska i Dominik Misztua. Serial powstał na zlecenie kanału TV4, a jego producentem jest Polot Media. Serial liczy 60 odcinków.

„Krejzi Patrol” – kolejna nowa produkcja komediowa w Polsat Box Go

Polsat Box Go to serwis z bogatą biblioteką treści rozrywkowych, a „Krejzi Patrol” to kolejna nowa produkcja komediowa, która gwarantuje widzom mnóstwo humoru i dobrej zabawy. W ostatnim czasie do pakietu Polsat Box Go Premium trafiły także m.in.: „Teściowie”, serial z Julią Wieniawą, Jolantą Fraszyńską i Cezarym Pazurą, pokazujący relacje rodzinne w krzywym zwierciadle, „Lulu” – opowieść o nowym rozdziale w życiu dojrzałej kobiety z Anną Dereszowską w roli głównej, przygody wnuczki i jej dziadków w produkcji „Swaci”, perypetie małżeństwa w serialu „Domek na szczęście”, oparta na ukraińskim pierwowzorze historia nauczyciela, który został prezydentem – „Sługa Narodu” i barwna, łamiąca tabu opowieść o romansie dojrzałej kobiety z młodszym mężczyzną – „Rodzina na Maxa”.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...