reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra: Wakacyjne oferty z pakietami premium

dodano: 2023-07-07 11:14
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Vectra

Vectra Vectra przygotowała oferty wakacyjne, z których obecni i nowi klienci będą mogli skorzystać do końca lipca br. Na zainteresowanych czekają m.in. paczki łączące usługi internetowe, telewizyjne oraz dostęp do pakietów premium i serwisów SVOD. Operator proponuje oferty w różnych konfiguracjach.

Vectra
Vectra salon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vectra stworzyła zestaw specjalnych ofert wakacyjnych, które będzie można nabyć na preferencyjnych warunkach jeszcze przez niecały miesiąc (tj. do końca lipca br.). Oferty cenowe różnią się w zależności od tego, z jakich usług klienci już korzystają lub na jakie będą się chcieli zdecydować.

W ramach promocji wakacyjnej dostępne są dwie oferty łączone, w tym Internet do 600 Mb/s z pakietem „Stalowym” (obejmującym dostęp do 45 kanałów telewizyjnych) wraz z dekoderem TV Smart 4K Box oraz kanałami premium Canal+ oraz Eleven Sports w cenie 79,99 zł/mies. W przypadku wyboru pakietu „Złotego” (z dostępem do aż 139 kanałów) miesięczny koszt wyniesie 99,99 zł. Z obu będą mogli skorzystać nowi lub obecni klienci decydujący się na przedłużenie umowy.

Widzów mogą zainteresować także specjalne wakacyjne oferty na pakiety premium. W zależności od dotychczas posiadanych usług oraz wyboru nowych, klienci mogą nabyć Canal+, HBO lub Eleven oszczędzając nawet do 20 zł miesięcznie (w porównaniu z regularną ceną). Jednocześnie mogą oni liczyć na od 3 do nawet 12 bezpłatnych miesięcy w zależności od tego, na jaką ofertę się zdecydują. Zaoszczędzić będą mogły również osoby decydujące się na wykupienie dostępu do popularnych serwisów streamingowych, a dokładnie Canal+ Online czy HBO Max.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...