reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 8.07.2023

dodano: 2023-07-07 14:47 | aktualizacja: 2023-07-08 13:53
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_06.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Liga Narodów FIVB siatkarzyPolska - Kanada. Transmisje live z 3. rundy WImbledonu tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport 5

14:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Texom Stal Rzeszów - Ultrapur Start Gniezno
Komentarz: Robert Sitnicki, Krzysztof Cegielski 

16:30 Żużel: 1. Liga Żużlowa: 
ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Mateusz Dziopa, Dawid Stachyra

16:25 Żużel: 1. Liga Żużlowa: 
Arged Malesa Ostrów - Trans MF Landshut Devils; tylko w CANAL+ online
Komentarz: Mateusz Kędzierski
 
Eurosport 1

12:15 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 8

19:00 BMX: Mistrzostwa Europy:
Zawody

21:00 Wspinaczka: Puchar Świata, Chamonix:
Wspinaczka na czas
 
Eurosport 2

19:00 Golf: PGA Tour, Silvis:
3. runda

 
Motowizja

07:15 Rajdy samochodowe: Rajd Skandynawii:
OS9 Tomten 1

08:10 Rajdy samochodowe: Rajd Skandynawii:
OS10 Tolita 1/OS11 Gårdsjö 1

10:00 Rajdy samochodowe: Rajd Skandynawii:
OS12 Colin’s

12:20 Rajdy samochodowe: Rajd Małopolski:
OS9 Stryszów Power Stage

13:25 Rajdy samochodowe: Rajd Skandynawii:
OS13 Tomten 2

14:10 Rajdy samochodowe: Rajd Skandynawii:
OS14 Tolita 2/OS15 Gårdsjö 2

16:45 Rajdy samochodowe: Rajd Skandynawii:
OS16 Colin’s 2 [Power Stage]
 
Polsat Sport Premium 1

14:00 Tenis: Wimbledon:
Magda Linette/Bernarda Pera - Tatjana Maria/Katarzyna Piter
Komentarz: Filip Gawęcki

16:30 Tenis: Wimbledon:
Ons Jabeur - Bianca Andreescu
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:00 Tenis: Wimbledon:
Katie Boulter - Jelena Rybakina
Komentarz: Marcin Muras
 
Polsat Sport Premium 2


12:00 Tenis: Wimbledon:
Beatriz Haddad Maia - Sorana Cirstea
Komentarz: Michał Krogulec

14:00 Tenis: Wimbledon:
Laslo Djere - Stefanos Tsitsipas
Komentarz: Krzysztof Wanio

16:00 Tenis: Wimbledon:
Anastazja Potapowa - Mirra Andriejewa
Komentarz: Maciej Łuczak

18:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda
 
Polsat Sport Premium 3

12:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda

13:30 Tenis: Wimbledon:
Alejandro Davidovich Fokina - Holger Rune
Komentarz: Michał Krogulec

18:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda
 
Polsat Sport Premium 4

12:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda

15:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda

18:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda
 
Polsat Sport Premium 5

12:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda

17:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda
 
Polsat Sport Premium 6

12:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda

17:00 Tenis: Wimbledon:
3. runda
 
Polsat Sport

05:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
USA - Argentyna

09:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Kanada
Komentarz: Tomasz Swędrowski

14:00 Tenis: Wimbledon:
Magda Linette/Bernarda Pera - Tatjana Maria/Katarzyna Piter
Komentarz: Filip Gawęcki

16:30 Tenis: Wimbledon:
Ons Jabeur - Bianca Andreescu
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:00 Tenis: Wimbledon:
Katie Boulter - Jelena Rybakina
Komentarz: Marcin Muras

22:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Bułgaria - Serbia

00:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 290: 
Vitor Petrino - Marcin Prachnio

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 290: 
Alexander Volkanovski - Yair Rodríguez
 
Polsat Sport Extra

05:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia - Chiny

10:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata U-21: 
Kanada - Polska

14:00 Tenis: Wimbledon:
Danił Miedwiediew - Marton Fucsovics
Komentarz: Krzysztof Wanio

16:00 Tenis: Wimbledon:
Anna Blinkowa - Aryna Sabalenka
Komentarz: Radosław Spiak

18:00 Tenis: Wimbledon:
Alexander Zverev - Matteo Berrettini
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

02:00 (so/nd) Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Argentyna - Iran
 
Polsat Sport Fight

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Japonia - Włochy

01:00 (so/nd) Piłka nożna: Złoty Puchar CONCACAF:
1/4 finału

03:30 (so/nd) Piłka nożna: Złoty Puchar CONCACAF:
1/4 finału
 
Polsat Sport News

12:00 Tenis: Wimbledon:
Natalija Stevanovic - Petra Kvitova
Komentarz: Krzysztof Wanio

14:30 Tenis: Wimbledon:
Carlos Alcaraz - Nicolas Jarry
Komentarz: Dawid Olejniczak

16:00 Tenis: Wimbledon:
Frances Tiafoe - Grigor Dimitrow
Komentarz: Filip Gawęcki

02:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A:
SE Palmeiras - CR Flamengo
 
TVP 1

09:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Kanada

 
TVP Sport

09:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Kanada

14:00 Żużel: Mecz towarzyski: 
Polska - Reszta Świata
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Jacek Frątczak

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21: 
Anglia - Hiszpania
Komentarz: Hubert Bugaj, Marek Wasiluk

20:05 Boks: MB Boxing Night 16: 
Kamil Łaszczyk - Martin Parlagi
Komentarz: Janusz Pindera, Maciej Miszkiń
 
Viaplay

09:30 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Norisring:
1. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Fiałkowski

10:15 Formuła 3: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Sprint
Komentarz: Paweł Baran, Jan Olejniczak

12:30 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

13:00 Snooker: Championship League:
Zawody
Komentarz: Michał Ebert

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Norisring:
Wyścig 1
Komentarz: Michał Fiałkowski

13:45 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Mugello:
Wyścig 1
Komentarz: Jakub Mikołajczak

14:15 Formuła 2: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Sprint
Komentarz: Robert Smoczyński, Jan Olejniczak

14:45 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Mugello:
Wyścig 1
Komentarz: Mikołaj Kamiński, Paweł Baran

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Uppsala Fotboll - Kristianstad

15:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Norisring:
Wyścig 1

15:00 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

16:30 Żużel: 1. Liga Żużlowa: 
ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

17:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Super Cup Live, Wileka Brytnia:
Sesja kwalifikacyjna

18:00 Snooker: Championship League:
Zawody
Komentarz: Michał Ebert

18:45 Dart: Polish Darts Masters:
1/4 finału
Komentarz: Arkadiusz Salomon, Kuba Łokietek

20:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Orioles

21:00 Golf: US Women's Open:
3. runda

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Astros - Mariners

04:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Padres - Mets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...