reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wkrótce nowy kanał filmowy That's Cinema?

dodano: 2023-07-07 20:46 | aktualizacja: 2023-07-07 22:06
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

That's TV Brytyjski nadawca That's TV ma zamiar rozszerzyć działalność i składa wniosek do Ofcom na nowy kanał filmowy. Znany jest przede wszystkim z darmowej dystrybucji FTA na satelitach Astra 2 z pozycji 28,2°E, gdzie nadaje kilka stacji z muzyką "minionych dekad". Teraz chce uruchomić kolejny projekt That's Cinema, zarówno na satelicie, jak i naziemnie na Freeview.

thats.tv
That's TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
That's TV przygotowuje się do uruchomienia nowego kanału filmowego That's Cinema. Dołączy do portfolio składającego się z That's TV, That's 60s, That’s 70s i That’s 80s.

That's TV zawarło szereg umów na przywrócenie klasyków telewizyjnych na swojej głównej antenie That's TV. Wśród nich „The Goodies”, „The Mrs Merton Show” czy „Monty Python’s Flying Circus”.

W zeszłym roku nadawca uzyskał licencję na That's Reality, ale zmienił plany i chce postawić na klasykę filmową. That's TV posiada licencje na kanały That's 00s, That's 10s i That's Comedy. Te również nie zaczęły nadawania.

Na ogólnokrajowej antenie That's TV UK są nadawane pasma z muzyką lat 60., 70. i 80. w różnych porach dnia, aby dostarczyć próbkę tego, co można znaleźć na kanałach ściśle sprofilowanych That's 60s, That’s 70s i That’s 80s. Każdego wieczoru są także nadawane programy komediowe i reality, czyli próbka tego, co mogłyby wyświetlać specjalnie dedykowane stacje That's Comedy i That's Reality.

That's TV coraz silniejszy.
Najnowsze sprawozdanie finansowe potwierdza rosnącą liczbę kanałów telewizyjnych, zwiększanie lokalnych wiadomości i przejmowanie pozycji programowych na Freeview i Sky UK po innych nadawcach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...