reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 9.07.2023

dodano: 2023-07-08 12:09 | aktualizacja: 2023-07-09 14:54
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_06_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów FIVB siatkarzy: Japonia - Polska. Transmisje live z Wimbledonu tylko w Polsacie Sport - zagrają Iga Świątek i Hubert Hurkacz, a w deblu Magda Linette. Opis transmisji w kanałach Polsatu jest tu.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 1. Liga Żużlowa: 
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - InvestHousePlus PSŻ Poznań
Komentarz: Mateusz Dziopa, Wojciech Dankiewicz

14:00 Żużel: 1. Liga Żużlowa: 
ENEA Falubaz Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk; tylko CANAL+ online
Komentarz: Edward Durda

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Betard Sparta Wrocław - For Nature Solutions KS Apator Toruń
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
ebut.pl Stal Gorzów - Tauron Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Tomasz Dryła, Tomasz Bajerski

 
Eleven Sports 1

12:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 6h Monza:
Wyścig

 
Eurosport 1

13:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 9

20:30 Wspinaczka: Puchar Świata, Chamonix:
Finały prowadzenia
 
Eurosport 2

12:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 6h Monza:
Wyścig

14:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 6h Monza:
Wyścig

16:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 6h Monza:
Wyścig

19:00 Golf: PGA Tour, Silvis:
Finał

22:00 Golf: PGA Tour, Silvis:
Finał
 
Fightklub

23:00 Sporty walki: WGP 71:
Gala

 
Motowizja

17:30 Drift: 68. Runda Drift Open 2023:
Finał 

 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Tenis: Wimbledon:
4. runda

16:30 Tenis: Wimbledon:
Iga Świątek – Belinda Bencić
Komentarz: Marcin Muras, Dawid Olejniczak

18:30 Tenis: Wimbledon:
Hubert Hurkacz – Novak Djoković
Komentarz: Dawid Olejniczak, Radosław Szymanik
 
Polsat Sport Premium 2

12:00 Tenis: Wimbledon:
Marketa Vondrousova – Marie Bouzkova
Komentarz: Filip Gawęcki

14:00 Tenis: Wimbledon:
Frances Tiafoe – Grigor Dimitrow
Komentarz: Radosław Spiak

16:00 Tenis: Wimbledon:
4. runda

18:00 Tenis: Wimbledon:
4. runda
 
Polsat Sport Premium 3

14:00 Tenis: Wimbledon:
Anastazja Potapowa – Mirra Andriejewa
Komentarz: Michał Krogulec

15:00 Tenis: Wimbledon:
Olivier Bonding - Rodrigo Pacheco Mendez

18:00 Tenis: Wimbledon:
4. runda
 
Polsat Sport Premium 4

12:00 Tenis: Wimbledon:
4. runda

15:00 Tenis: Wimbledon:
4. runda

18:00 Tenis: Wimbledon:
4. runda
 
Polsat Sport Premium 5

12:00 Tenis: Wimbledon:
4. runda

17:00 Tenis: Wimbledon:
4. runda
 
Polsat Sport Premium 6

12:00 Tenis: Wimbledon:
4. runda

17:00 Tenis: Wimbledon:
4. runda
 
Polsat Sport

10:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata U-21: 
Bułgaria - Polska

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Japonia - Polska
Komentarz: Tomasz Swędrowski

14:30 Tenis: Wimbledon:
Andriej Rublew – Aleksander Bublik
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

16:30 Tenis: Wimbledon:
Iga Świątek – Belinda Bencić
Komentarz: Marcin Muras, Dawid Olejniczak

18:30 Tenis: Wimbledon:
Hubert Hurkacz – Novak Djoković
Komentarz: Dawid Olejniczak, Radosław Szymanik

22:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Kuba - Iran

02:00 (nd/pn) Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Francja - Niemcy
 
Polsat Sport Extra

05:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
USA - Francja

14:30 Tenis: Wimbledon:
Jessica Pegula – Łesia Curenko
Komentarz: Maciej Łuczak

16:00 Tenis: Wimbledon:
Jannik Sinner – Daniel Galan
Komentarz: Maciej Łuczak

18:00 Tenis: Wimbledon:
Wiktoria Azarenka – Elina Switolina
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

23:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Gremio FBPA - Botafogo FR
 
Polsat Sport Fight

09:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Słowenia - Holandia

12:00 Tenis: Wimbledon: 
Magda Linette/Bernarda Pera – Naiktha Bains/Maia Lumsden
Komentarz: Michał Krogulec

14:00 Tenis: Wimbledon:
Jessica Pegula – Łesia Curenko
Komentarz: Maciej Łuczak

16:00 Tenis: Wimbledon:
Roman Safiullin – Denis Shapovalov
Komentarz: Radosław Spiak

16:45 Piłka nożna plażowa: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Zawody

18:00 Piłka nożna plażowa: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Zawody
 
Polsat Sport News

05:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Chiny - Kanada

12:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 6h Monza:
Wyścig

13:00 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Hamburg Sea Devils - Panthers Wrocław

16:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 6h Monza:
Wyścig

23:00 Piłka nożna: Złoty Puchar CONCACAF: 
Gwatemala - Jamajka

01:45 Piłka nożna: Złoty Puchar CONCACAF: 
USA - Kanada
 
TVP 1

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Japonia - Polska
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
 
TVP Sport

10:00 Wioślarstwo: Puchar Świata, Lucerna:
Finały
Komentarz: Jarosław Marendziak, Marek Kolbowicz

13:30 Wioślarstwo: Puchar Świata, Lucerna:
Finały
Komentarz: Jarosław Marendziak, Marek Kolbowicz

14:45 Siatkówka plażowa: Plaża Open, Białymstok:
Mecz o 3. miejsce kobiet

15:45 Siatkówka plażowa: Plaża Open, Białymstok:
Finał kobiet

16:45 Siatkówka plażowa: Plaża Open, Białymstok:
Finał mężczyzn

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-19: 
Włochy - Polska
Komentarz: Hubert Bugaj, Rafał Ulatowski

 
Viaplay

09:15 Formuła 3: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Wyścig
Komentarz: Paweł Baran, Jan Olejniczak

09:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Norisring:
2. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Fiałkowski

11:00 Formuła 2: Grand Prix Wielkiej Brytanii: 
Wyścig 
Komentarz: Robert Smoczyński, Jan Olejniczak

11:15 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Mugello:
Wyścig 2
Komentarz: Mikołaj Kamiński, Paweł Baran

13:00 Wyścigi samochodowe: Porsche Super Cup Live, Wileka Brytnia:
Wyścig 

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö GIK - Djurgården

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Norrköping

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Norisring:
Wyścig 2
Komentarz: Michał Fiałkowski

14:00 Żużel: 1. Liga Żużlowa: 
Enea Falubaz Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 

14:30 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Växjö - IFK Kalmar

15:15 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Norisring:
Wyścig 2

16:15 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Mugello:
Wyścig 3
Komentarz: Jakub Mikołajczak

18:00 Wyścigi samochodowe: IMSA, Chevrolet Grand Prix:
Wyścig

18:00 Baseball: Liga MLB:
Nationals - Rangers

18:15 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Mugello:
Wyścig 4
Komentarz: Mikołaj Kamiński, Paweł Baran

19:00 Sporty walki: LFL 9:
Gala

21:00 Golf: US Women's Open:
Finał

22:00 Baseball: Liga MLB:
Diamondbacks - Pirates


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...