reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„K-19” na lipcowym radarze Stopklatki

dodano: 2023-07-09 20:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Kino Polska

Stopklatka „Głośne hity” Harrison Ford i Liam Neeson zanurzają się w otchłań oceanu - „K-19” na lipcowym radarze Stopklatki. Niebezpieczeństwo, klaustrofobiczne wnętrza i wstrzymująca powietrze załoga. „K-19” („K-19: The Widowmaker”) to dramat o pechowej odysei radzieckiego okrętu. To także doskonała okazja dla fanów Harrisona Forda i Liama Neesona, aby zobaczyć aktorów w rolach rywalizujących ze sobą kapitanów łodzi podwodnej. Amerykańsko-brytyjsko-kanadyjsko-niemiecki film „K-19” w ramach pasma „Głośne hity” widzowie będą mogli zobaczyć w sobotę, 15 lipca br. o godz. 20:00 w stacji Stopklatka.

Stopklatka „Głośne hity”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ta historia wydarzyła się naprawdę. Dramat Kathryn Bigelow rekonstruuje - po raz pierwszy z rosyjskiej perspektywy - wydarzenia z czasów zimnej wojny. Rok 1961. Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich i Stany Zjednoczone Ameryki nieustannie rywalizują w wyścigu zbrojeń. Rosjanie postanawiają zaskoczyć Amerykanów, budując broń, która ma przerażać - jest nią najbardziej zaawansowana technologicznie jednostka pływająca na świecie, łódź podwodna K-19, wyposażona w dotąd niespotykany zasięg wyrzutni atomowych. Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich, dążąc do zastraszenia swoich wrogów nowym narzędziem, podejmuje decyzję o jak najszybszym wysłaniu łodzi w misję specjalną, mimo że ani załoga, ani sama maszyna nie są na to jeszcze w pełni przygotowane. Wkrótce reaktor jądrowy ulega poważnej usterce. Marynarze i ich dowódcy stają przed ogromnym dylematem: czy ratować swoje życie i narażać się na konsekwencje prawne, czy pozostać wiernym rozkazom i poleceniom partii. 

W głównych rolach wystąpią Harrison Ford oraz Liam Neeson. Dla filmowych twardzieli z Hollywood nie ma rzeczy niemożliwych. Harrison Ford w czwartek, 13 lipca br. skończy 81 lat, jednak nic nie wskazuje na to, by wybierał się na aktorską emeryturę. W kinach pojawiła się ostatnio najnowsza odsłona kultowej serii „Indiana Jones” - „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia”, w której zagrał główną rolę. Dzięki zaawansowanym efektom specjalnym, Ford wcielił się w młodszą wersję tej postaci, ponownie udowadniając, że jesień życia w jego przypadku po prostu nie istnieje. Młodszy o 10 lat Liam Neeson niemalże co roku dostarcza fanom nowe filmy akcji ze swoim udziałem co rusz pokazując, że od czasów kultowej już „Uprowadzonej” nie zestarzał się ani o jeden dzień, a wszystkim młodszym aktorom może ze spokojem powiedzieć:

- To, czym ja dysponuję, to bardzo specyficzny zestaw umiejętności; umiejętności, które zdobyłem przez bardzo długą karierę. Umiejętności, które sprawiają, że jestem koszmarem dla osób takich jak ty.


Jak zapowiada nadawca, ten duet twardzieli będzie można zobaczyć w filmie „K-19”, który przybliża historię niebezpiecznej, podwodnej misji i zabierze widzów w podróż w mroczne głębiny oceanu. Produkcja „K-19” wyemitowana zostanie w sobotę, 15 lipca br. o godzinie 20:00 w Stopklatce, w ramach pasma „Głośne hity” (więcej tutaj).

„K-19” - emisja w sobotę, 15 lipca 2023 roku o godz. 20:00 na kanale Stopklatka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...