reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Las Vegas i rozrywka w lipcu w Warner TV

dodano: 2023-07-11 16:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Warner TV Polska W lipcu br. kanał Warner TV poleca swoim widzom w ramach pasma „Skok na Vegas” takie filmy jak „Ryzykowna gra”, „Ocean's Eleven: Ryzykowna gra”, „Ocean's Twelve: Dogrywka” i „Ocean's 13” („Ocean's Thirteen”), w ramach pasma „Dobry wieczór” takie produkcje jak „Magic Mike XXL” i „Miss Agent”, w ramach pasma „Wielkie kino” takie filmy jak „J. Edgar”, „Constantine”, „Człowiek z blizną” i „Full Metal Jacket”, w ramach pasma „Piątki w akcji” takie produkcje jak „Tango i Cash”, „Push”, „V jak Vendetta” i „Człowiek demolka”, a w ramach pasma „Wystrzałowe wieczory” takie filmy jak „Nocne życie”, „Kiss Kiss Bang Bang” i „Veronica Mars” („Weronika Mars”).

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2023 roku w ofercie kanału Warner TV:

„Skok na Vegas”:
emisja: w soboty (od 1 lipca br.) o 18:35
- Oglądaj filmy w paśmie „Skok na Vegas” w każdą sobotę o godzinie 18:35 w Warner TV - zachęca nadawca. W ramach pasma stacja pokaże takie filmy jak: w sobotę, 1 lipca br. o godzinie 18:35 „Ryzykowna gra” (więcej tutaj), w sobotę, 8 lipca br. o godzinie 18:35 „Ocean's Eleven: Ryzykowna gra” (więcej tutaj), w sobotę, 15 lipca br. o godzinie 18:35 „Ocean's Twelve: Dogrywka” (więcej tutaj), a w sobotę, 22 lipca br. o godzinie 18:35 „Ocean's 13” („Ocean's Thirteen”) (więcej tutaj).

„Dobry wieczór”:
emisja: w poniedziałki o 19:00
- Czy poniedziałkowy wieczór może być czasem rozrywki? Warner TV udowadnia, że syndrom poniedziałku to tylko mit. Na rozpoczęcie tygodnia stacja proponuje seans różnorodnych komedii - zachęca nadawca (więcej tutaj). W ramach pasma kanał pokaże takie filmy jak: w poniedziałek, 3 lipca br. o godzinie 21:00 „Magic Mike XXL” (więcej tutaj), a w poniedziałek, 10 lipca br. o godzinie 21:00 „Miss Agent” (więcej tutaj i tutaj).

„Wielkie kino”:
emisja: w środy o 21:00
Jak zapowiada nadawca, Warner TV zaprasza na środowe seanse kinowych klasyków i hitów Hollywood. Na widzów czekać będzie zestaw zróżnicowanych gatunkowo produkcji (więcej tutaj). W ramach pasma kanał pokaże takie filmy jak: w środę, 5 lipca br. o godzinie 21:00 „J. Edgar”, w środę, 12 lipca br. godzinie 23:00 „Constantine” (więcej tutaj), w środę, 19 lipca br. o godzinie 23:00 „Człowiek z blizną” (więcej tutaj), a w środę, 26 lipca br. o godzinie 23:00 „Full Metal Jacket” (więcej tutaj).

„Piątki w akcji”:
emisja: w piątki o 21:00
- W Warner TV każdy piątkowy wieczór jest pełen emocji. Stały cykl stacji dostarcza rozrywki: to filmy z wartką akcją, nietuzinkowymi postaciami i popisowymi scenami walk - zachęca nadawca (więcej tutaj). W ramach pasma stacja pokaże takie filmy jak: w piątek, 7 lipca br. o godzinie 21:00 „Tango i Cash” (więcej tutaj), w piątek, 14 lipca br. o godzinie 21:00 „Push” (więcej tutaj), w piątek, 21 lipca br. o godzinie 21:00 „V jak Vendetta” (więcej tutaj), a w piątek, 28 lipca br. o godzinie  21:00 „Człowiek demolka” (więcej tutaj).

„Wystrzałowe wieczory”:
emisja: w niedziele (od 16 lipca br.) o 21:00
- Oglądaj filmy w paśmie „Wystrzałowe wieczory” w każdą niedzielę o godzinie 21:00 w Warner TV od 16 lipca br. - zachęca nadawca. W ramach pasma widzowie zobaczą takie produkcje jak: w niedzielę, 16 lipca br. o godzinie 21:00 „Nocne życie” (więcej tutaj), w niedzielę, 23 lipca br. o godzinie 21:00 „Kiss Kiss Bang Bang” (więcej tutaj), a w niedzielę, 30 lipca br. 21:00 „Veronica Mars” („Weronika Mars”).
 
Michelle Pfeiffer w filmie „Człowiek z blizną”, foto: NBCUniversal
Michelle Pfeiffer w filmie „Człowiek z blizną”, foto: NBCUniversal
Sylvester Stallone w filmie „Człowiek - demolka”, foto: Warner Bros.
Sylvester Stallone w filmie „Człowiek - demolka”, foto: Warner Bros.
Kevin Nash, Matt Bomer, Adam Rodriguez, Joe Manganiello, Channing Tatum i Gabriel Iglesias w filmie „Magic Mike XXL”, foto: Warner Brothers
Kevin Nash, Matt Bomer, Adam Rodriguez, Joe Manganiello, Channing Tatum i Gabriel Iglesias w filmie „Magic Mike XXL”, foto: Warner Brothers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...