reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gala „Mister Supranational 2023” w telewizji Polsat

dodano: 2023-07-15 10:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Nowa Scena/satkurier.pl

Mister Supranational W sobotę, 15 lipca br. o godz. 20:00 w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbędzie gala „Mister Supranational 2023”, której organizatorem jest Nowa Scena. Polskę reprezentował będzie Daniel Tracz („Top model” i „Dzień dobry TVN”), Mister Polski 2023. Wystąpią Jo Ann Strauss, Katarzyna Sawczuk „Effy”, Daria Marcinkowska „Daria Marx”, Monika Lewczuk, Shontelle Layne, Marcelina Zawadzka („Farma”), Martin Fitch („The Four. Bitwa o sławę”), BeMy i Twocolors. Dodajmy, iż w Nowym Sączu odbywa się „Festiwal piękna 2023” („Miss Polski 2023”, „Miss Supranational 2023” i „Mister Supranational 2023”). Wszystkie konkursy pokaże telewizja Polsat.

Mister Supranational


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata zawitali do Małopolski

Trwają intensywne przygotowania do finału międzynarodowego konkursu „Mister Supranational 2023”. Przedstawiciele 35 krajów z całego świata poznają Małopolskę, biorą udział w sesjach zdjęciowych i nagraniach materiałów wideo, które będzie można obejrzeć podczas finałowej gali, która odbędzie się w sobotę, 15 lipca br. w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Polskę w konkursie reprezentuje Daniel Tracz, Mister Polski 2023. Telewizja Polsat pokaże retransmisję gali „Mister Supranational 2023” - premierowa emisja odbędzie się w sobotę, 22 lipca br. o godzinie 20:00.

W pierwszym dniu zgrupowania panowie wzięli w oficjalnej sesji zdjęciowej. O ich wygląd zadbały wizażystki marki NAM Cosmetics oraz styliści fryzur Ref Stockholm, którzy przygotowali dla panów kosmetyczne upominki do pielęgnacji włosów. Wielu z nich doskonale radziło sobie na planie zdjęciowym. Fotografka Dorota Czoch była bardzo zadowolona ze współpracy z misterami.

Konkurs to nie tylko prezentacja podczas finałowej gali. To również okazja do poznania kraju, w którym konkurs się odbywa. Partnerem głównym konkursu jest województwo małopolskie, dlatego panowie mieli okazję poznać bliżej ten region naszego kraju. W trakcie zgrupowania zwiedzali Małopolskę.

Nowy Sącz jest gospodarzem „Festiwalu piękna 2023”, w ramach którego odbywa się konkurs „Mister Supranational”. Finaliści „Mister Supranatonal” zostali zaproszeni do ratusza, gdzie zostali oficjalnie powitani przez władze miasta. Mieli też okazję zwiedzić miasto. W Parku Strzeleckiego testowali elektryczne hulajnogi marki Motus. Okazało się, że dla wielu z nich była to nowość. Poza tym mieli okazję zwiedzić fabrykę wagonów Newag.

Kolejna wyprawa była nie lada wzywaniem. Spływ Dunajcem i przejazd trasą rowerową Velo Czorsztyn to był strzał w dziesiątkę. Panowie wybrali się do Sromowców Niżnych aby spotkać się z flisakami i wraz z nimi pokonać Dunajec aż do Szczawnicy Zdrój. Pogoda ich nie rozpieszczała, tego dnia padał deszcz, ale nie miało to wpływu na emocje jakie im towarzyszyły i widoki, które mieli okazję podziwiać.

Szlak rowerowy Velo Czorsztyn wokół Jeziora Czorsztyńskiego w okolicy Pienińskiego Parku Narodowego jest niezwykle malowniczy. Panowie mieli też okazję wejść na wieżę widokową w Krynicy Zdroju i pojechać w Tatry do Białki Tatrzańskiej, gdzie w Sielsko Anielsko odpoczywali podczas pikniku, zorganizowanego przy ognisku.

Małopolska Organizacja Turystyczna zaprosiła też finalistów „Mister Supranational” na przejażdżkę wyjątkowym pociągiem, w którym nie zabrakło muzyki, spotkań z gwiazdami i pysznego regionalnego jedzenia. Przejazd z Krakowa do Nowego Sącza zakończył się piknikiem na dworcu PKP w Nowym Sączu przy dźwiękach góralskiej kapeli Dolina Dunajca.

Konkursy „Miss Mister Supranational Talent” i „Mister Supranational Talent” oraz „Miss Top Model” i „Mister Top Model” za nami

Podczas „Festiwalu piękna 2023” na uczestników konkursów „Miss Supranational” i „Mister Supranational” czeka wiele wyzwań. Jednym z nich był udział w wyjątkowym pokazie mody, podczas którego najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata walczyli o tytuły: „Miss Mister Supranational Talent” i „Mister Supranational Talent” oraz „Miss Top Model” i „Mister Top Model”.

Wydarzenie odbyło się w hotelu Czarny Potok w Krynicy Zdrój. Polskę reprezentowali: Aleksandra Klepaczka i Daniel Tracz.

Od klasycznego tańca indyjskiego Miss Indii Peagnya Ayygari, przez śpiew operowy reprezentantki Japonii Mayuko Hanawa aż po baletową interpretację Miss Islandii Isabella Porvaldsdottir - uczestniczki „Miss Supranational 2023” zaprezentowały swoje umiejętności przed licznie zebraną publicznością. Wyniki konkursu „Miss Talent” widzowie poznali podczas finałowej gali konkursu „Miss Supranational 2023”, w piątek, 14 lipca br.

Wszystkie finalistki wcieliły się również tego wieczoru w rolę modelek. Każda zaprezentowała na wybiegu kreację przygotowaną przez projektanta mody ze swojego kraju. Kandydatki prezentowały się według listy kontynentów, począwszy od finalistek z Afryki, Azji, Karaibów, obu Ameryk a skończywszy na Europie. Z kontynentu afrykańskiego zwyciężczynią została Sakhile Dube reprezentująca Zimbabwe, zwyciężczynią  z obu Ameryk okazała się  Miss Kolumbii - Valentina Mora, z Azji  - reprezentantka Tajlandii - Patraporn Wang, tytuł „Supra Model Of The Year Karaibów” zdobyła zaś Miss Bahama - Malique Maranda, a  Europy - Czeszka, Marie Jedlickova. Wszystkie piękności otrzymały gratulacje z rąk panującej Miss Supranational 2022 - Lalei Mswane.

Panowie udowodnili, że na wybiegu czują się jak ryby w wodzie, prezentując kreacje przygotowane przez projektantów mody. Do top 3 konkursu „Mister Top Model” zakwalifikowali się reprezentanci Kamerunu, Hiszpanii i Korei Południowej.

Swoje talenty zaprezentowali przedstawiciele Nepalu, Ekwadoru, Indonezji i Indii. Wyniki konkursów zostaną ogłoszone podczas finałowej gali, która odbędzie się w sobotę, 15 lipca br., a jej retransmisję telewizja Polsat pokaże w sobotę, 22 lipca br. o godzinie 20:00.

W jury konkursów „Miss Mister Supranational Talent” i „Mister Supranational Talent” oraz „Miss Top Model” i „Mister Top Model” zasiedli m.in. Andre Sleigh - dyrektor kreatywny konkursu, Lalela Mswane - Miss Supranational 2022, Luis Daniel Galvez - Mister Supranational 2022, Katarzyna Cygańska - stylistka, i choreografowie - Maciej Zakliczyński i Tomasz Barański.

Finał konkursu „Mister Supranational 2023”

W sobotę, 15 lipca br. odbędzie się finał konkursu „Mister Supranational 2023”. O tytuł najprzystojniejszego mężczyzny na świecie ubiega się 35 reprezentantów z całego świata. Polskę reprezentuje Daniel Tracz - Mister Polski 2023. Konkurs organizowany jest w Małopolsce w amfiteatrze w Nowym Sączu. Partnerem głównym „Festiwalu piękna 2023” jest województwo małopolskie, a gospodarzem wydarzenia miasto Nowy Sącz.

Powoli dobiega końca zgrupowanie przygotowujące finalistów do najważniejszego występu przed jury. Za nimi wiele dni sesji zdjęciowych, nagrań video i preeliminacji, podczas których panowie mogli sprawdzić się w roli modeli. Jurorzy mieli okazję zobaczyć finalistów w strojach plażowych i eleganckich, a także w kreacjach przygotowanych przez projektantów z ich krajów. Jednak najważniejszy występ dopiero przed nimi.

Polskę w konkursie reprezentuje Daniel Tracz - Mister Polski 2023. Daniel Tracz ma 25 lat. Pracuje jako model. W 2016 roku wziął udział w programie TVN „Top model” (więcej tutaj). Od tamtej pory regularnie pracuje w Polsce jak i na świecie. Na swoim koncie ma zlecenia dla takich klientów jak Reserved, Diverse, Modvio, czy Outhorn oraz kontrakty w modowych stolicach na całym świecie. Jak czytamy w komunikacie, w pracy charakteryzuje się niesamowitą wszechstronnością, świetnie odnajduje się w sesjach edytorialowych („Esquire” i „Glamour”), pokazach mody (Mariusz Przybylski), czy bardziej komercyjnych zleceniach (Atlantic). Od lat współpracuje z markami na Instagramie oraz jest regularnym gościem w studio programu „Dzień dobry TVN” (emisja na kanałach TVN i ITVN/TVN International) (więcej tutaj). Prywatnie kocha sport, od szóstego roku życia trenuje judo: jako dziecko był wielokrotnym mistrzem w swojej kategorii wagowej, a obecnie trenuje na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego (AWF) z mistrzami w wadze -100kg. Przez niespełna dekadę grał w piłkę nożną jako napastnik między innymi dla Ruchu Chorzów. A dzień bez siłowni to dla Daniela dzień stracony. Swój czas wolny przeznacza na naukę języków, obecnie zna już ich kilkanaście w tym chiński czy arabski, a nawet podstawy łaciny i greki.

Gala „Mister Supranational 2023” odbędzie się w sobotę, 15 lipca br. Gospodarzami wieczoru będą konferansjerka i prezenterka Jo Ann Strauss i Martin Fitch - reprezentant Polski na „Eurowizję 2010” oraz finalista programu „The Four. Bitwa o sławę” (więcej tutaj). O atmosferę na gali zadbają: Daria Marcinkowska „Daria Marx”, autorzy utworu „Lovefool” - duet Twocolors, Monika Lewczuk, Effy - muzyczne alter ego Katarzyny Sawczuk, i Mattia Rosiński z zespołem BeMy. Wśród jurorów konkursu znajdą się: Luis Galvez Blanco - Mister Supranational 2022, prezenterka Marcelina Zawadzka (program Polsatu „Farma”) (więcej tutaj), wokalistka Shontelle Layne, Srinidhi Ramesh Shetty - Miss Supranational 2016, oraz Andrea Aguilera - nowa Miss Supranational, która zdobyła koronę dzień wcześniej.

W zeszłym roku tytuł najpiękniejszego mężczyzny zdobył Luis Galvez Blanco z Kuby. Kto wygra w tym roku? Finał konkursu „Mister Supranational 2023”, który zostanie zarejestrowany podczas „Festiwalu piękna 2023” w Nowym Sączu, telewizja Polsat pokaże premierowo w sobotę, 22 lipca br. o godzinie 20:00 (więcej tutaj).
 
Finaliści „Miss Supranational 2023” i „Mister Supranational 2023” - Aleksandra Klepaczka i Daniel Tracz, foto: Nowa Scena/Cyfrowy Polsat
Finaliści „Miss Supranational 2023” i „Mister Supranational 2023” - Aleksandra Klepaczka i Daniel Tracz, foto: Nowa Scena/Cyfrowy Polsat
Katarzyna Sawczuk „Effy” i Wojciech Jeschke w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski
Katarzyna Sawczuk „Effy” i Wojciech Jeschke w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski
Katarzyna Sawczuk „Effy” w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski
Katarzyna Sawczuk „Effy” w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski
Wojciech Jeschke i Katarzyna Sawczuk „Effy” w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Wojciech Jeschke i Katarzyna Sawczuk „Effy” w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Wojciech Jeschke i Katarzyna Sawczuk „Effy” w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Wojciech Jeschke i Katarzyna Sawczuk „Effy” w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Katarzyna Sawczuk „Effy” w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Katarzyna Sawczuk „Effy” w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Podczas gali „Mister Supranational 2023” wystąpi Monika Lewczuk, foto: Marlena Dudek
Podczas gali „Mister Supranational 2023” wystąpi Monika Lewczuk, foto: Marlena Dudek
Podczas gali „Mister Supranational 2023” wystąpi Monika Lewczuk, foto: Cyfrowy Polsat
Podczas gali „Mister Supranational 2023” wystąpi Monika Lewczuk, foto: Cyfrowy Polsat
Podczas gali „Mister Supranational 2023” wystąpi Monika Lewczuk, foto: Cyfrowy Polsat
Podczas gali „Mister Supranational 2023” wystąpi Monika Lewczuk, foto: Cyfrowy Polsat
Podczas gali „Mister Supranational 2023” wystąpi Monika Lewczuk, foto: Cyfrowy Polsat
Podczas gali „Mister Supranational 2023” wystąpi Monika Lewczuk, foto: Cyfrowy Polsat
Daria Marcinkowska „Daria Marx” podczas festiwalu „Polsat SuperHit Festiwal”, foto: Tomasz Kamiński/Cyfrowy Polsat
Daria Marcinkowska „Daria Marx” podczas festiwalu „Polsat SuperHit Festiwal”, foto: Tomasz Kamiński/Cyfrowy Polsat
Daria Marcinkowska „Daria Marx” podczas festiwalu „Polsat SuperHit Festiwal”, foto: Tomasz Kamiński/Cyfrowy Polsat
Daria Marcinkowska „Daria Marx” podczas festiwalu „Polsat SuperHit Festiwal”, foto: Tomasz Kamiński/Cyfrowy Polsat
Daria Marcinkowska „Daria Marx” podczas festiwalu „Polsat SuperHit Festiwal”, foto: WBF
Daria Marcinkowska „Daria Marx” podczas festiwalu „Polsat SuperHit Festiwal”, foto: WBF
Daria Marcinkowska „Daria Marx” w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Daria Marcinkowska „Daria Marx” w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska w programie „Farma”, foto: Cyfrowy Polsat
Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska w programie „Farma”, foto: Cyfrowy Polsat
Marcelina Zawadzka w programie „Farma”, foto: Cyfrowy Polsat
Marcelina Zawadzka w programie „Farma”, foto: Cyfrowy Polsat
Marcelina Zawadzka podczas koncertu „Sylwestrowa moc przebojów”, foto: Cyfrowy Polsat
Marcelina Zawadzka podczas koncertu „Sylwestrowa moc przebojów”, foto: Cyfrowy Polsat
Marcelina Zawadzka na koncercie „100 lat Disneya”, foto: KAPiF
Marcelina Zawadzka na koncercie „100 lat Disneya”, foto: KAPiF
Marcelina Zawadzka podczas gali „30 lat Telewizji Polsat. Wielka gala jubileuszowa w Teatrze Wielkim”, foto: Cezary Piwowarski
Marcelina Zawadzka podczas gali „30 lat Telewizji Polsat. Wielka gala jubileuszowa w Teatrze Wielkim”, foto: Cezary Piwowarski
Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka w programie „Farma”, foto: Kala Kiełbasińska
Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka w programie „Farma”, foto: Kala Kiełbasińska
Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska w programie „Farma”, foto: Kala Kiełbasińska
Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska w programie „Farma”, foto: Kala Kiełbasińska
Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska w programie „Farma”, foto: Kala Kiełbasińska
Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska w programie „Farma”, foto: Kala Kiełbasińska
Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska w programie „Farma”, foto: Kala Kiełbasińska
Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska w programie „Farma”, foto: Kala Kiełbasińska
Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska podczas promocji programu „Farma”, foto: WBF
Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska podczas promocji programu „Farma”, foto: WBF


„Festiwal piękna 2023” - emisja w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...