reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„W Polskę na weekend” 2 w telewizji WP

dodano: 2023-07-15 13:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding

WP „W Polskę na weekend” W niedzielę, 16 lipca br. o godz. 14:00 w telewizji WP wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu polskiego programu „W Polskę na weekend”. Jak zapowiada nadawca, prowadzący Klaudiusz Michalec odpowie na pytanie „Gdzie wyjechać na weekend?”, pokaże miejsca bez tłumów i korków, za to z duszą, pazurem i historią. Nowy sezon liczy 8 odcinków. Za produkcję odpowiada Dział Wideo Wirtualnej Polski. Obecnie stacja emituje wcześniejsze odcinki tego programu.

WP „W Polskę na weekend”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, Klaudiusz Michalec oprowadzi widzów po całej Polsce. Wspólnie odwiedzą zarówno te bardzo znane jak i mniej popularne zakątki naszego kraju. We Wrocławiu spróbują policzyć mosty i krasnale. W okolicach Jeleniej Góry zobaczą, jak od wieków powstają szklane dzieła sztuki oraz odwiedzimy niezwykły ogród japoński. Na Mierzei Wiślanej sprawdzą, gdzie szukać bursztynu i która z polskich plaż faktycznie jest tą najpiękniejszą. Twórcy programu udowodnią, że Warszawa da się lubić i skrywa kilka perełek, o których nawet mieszkańcy stolicy nie mają pojęcia. W Bieszczadach widzowie zachwycą się niebem pełnym gwiazd i niezwykłą drewnianą architekturą. W Lubuskiem na widzów czekać będą kolorowe jeziora i uroczy Park Mużakowski. Kolejką wąskotorową objadą suwalskie jeziora i zobaczą najbardziej litewską część Polski. To tylko część atrakcji, które czekać będą na widzów w nowym sezonie „W Polskę na weekend”.

- Podczas zdjęć do nowego sezonu „W Polskę na weekend” towarzyszyła nam fraza „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Chcieliśmy pokazać naszym widzom, że czasem wystarczy spakować plecak i zboczyć z trasy, by przekonać się, że to, co najlepsze, jest na wyciągnięcie ręki. W programie pokażemy propozycje na podróże samemu, z rodziną czy ze znajomymi oraz dla tych, którzy chcą poznać Polskę na nowo

- mówi Jagna Wiszniewska, dyrektorka zarządzająca telewizji WP.


Nowy sezon liczy osiem odcinków. Za produkcję odpowiada Dział Wideo Wirtualnej Polski (więcej tutaj).
 
Klaudiusz Michalec w programie „W Polskę na weekend”, foto: Wirtualna Polska Holding
Klaudiusz Michalec w programie „W Polskę na weekend”, foto: Wirtualna Polska Holding
Klaudiusz Michalec oraz skuter Peugeot w programie „W Polskę na weekend”, foto: Wirtualna Polska Holding
Klaudiusz Michalec oraz skuter Peugeot w programie „W Polskę na weekend”, foto: Wirtualna Polska Holding


„W Polskę na weekend” - sezon 2., emisja w niedziele (od 16 lipca 2023 roku) o godz. 14:00 w telewizji WP. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...