reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Psie nawyki do poprawki” 5 w CBS Reality

dodano: 2023-07-15 23:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality „Psie nawyki do poprawki” W sierpniu br. kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie brytyjski program „Psie nawyki do poprawki” („Dogs Behaving Very Badly”). Po 2 premierowe odcinki 5. sezonu emitowane będą w soboty i niedziele, od 19 sierpnia do 9 września br., o godz. 14:00. Gospodarzem programu jest Graeme Hall. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tej produkcji.

CBS Reality „Psie nawyki do poprawki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wielka Brytania to kraj miłośników psów. Jednak co się dzieje, gdy miłość do czworonogów jest zbyt silna, a domowy błogostan zmienia się w chaos? Jak zapewnia nadawca, na szczęście jest ktoś, kto przychodzi z odsieczą. To Graeme Hall - psi trener, który dąży do przywrócenia harmonii w relacji pies - opiekun. Jego motto jasno mówi: „Każdy pies, niezależnie od wieku i problemu”.

Graeme Hall podróżuje po Wielkiej Brytanii, pomagając zdesperowanym opiekunom w odzyskaniu kontroli nad ich niegrzecznymi pupilami, udzielając rad, pokazując techniki szkoleniowe i proponując długotrwałe rozwiązania niemal każdego problemu behawioralnego u zwierząt. Jednak czasem musi bardziej pracować nad ludźmi niż nad ich czworonogami (więcej tutaj).

„Psie nawyki do poprawki” - sezon 5., emisja w soboty i niedziele (od 19 sierpnia 2023 roku) o godz. 14:00 w CBS Reality. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...