reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Psie nawyki do poprawki” 5 w CBS Reality

dodano: 2023-07-15 23:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality „Psie nawyki do poprawki” W sierpniu br. kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie brytyjski program „Psie nawyki do poprawki” („Dogs Behaving Very Badly”). Po 2 premierowe odcinki 5. sezonu emitowane będą w soboty i niedziele, od 19 sierpnia do 9 września br., o godz. 14:00. Gospodarzem programu jest Graeme Hall. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tej produkcji.

CBS Reality „Psie nawyki do poprawki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wielka Brytania to kraj miłośników psów. Jednak co się dzieje, gdy miłość do czworonogów jest zbyt silna, a domowy błogostan zmienia się w chaos? Jak zapewnia nadawca, na szczęście jest ktoś, kto przychodzi z odsieczą. To Graeme Hall - psi trener, który dąży do przywrócenia harmonii w relacji pies - opiekun. Jego motto jasno mówi: „Każdy pies, niezależnie od wieku i problemu”.

Graeme Hall podróżuje po Wielkiej Brytanii, pomagając zdesperowanym opiekunom w odzyskaniu kontroli nad ich niegrzecznymi pupilami, udzielając rad, pokazując techniki szkoleniowe i proponując długotrwałe rozwiązania niemal każdego problemu behawioralnego u zwierząt. Jednak czasem musi bardziej pracować nad ludźmi niż nad ich czworonogami (więcej tutaj).

„Psie nawyki do poprawki” - sezon 5., emisja w soboty i niedziele (od 19 sierpnia 2023 roku) o godz. 14:00 w CBS Reality. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...