reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Duży reżim nadawczy w Sky UK

dodano: 2023-07-17 19:50 | aktualizacja: 2023-07-17 21:33
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

antena Sky UK Brytyjski operator platformy satelitarnej Sky UK dyscyplinuje swoich klientów - nadawców, którzy mają problemy z transmisją lub zalegają z płatnościami. W zeszłym miesiącu zostały usunięte 3 kanały międzynarodowe z listy EPG, ale powróciły po rozwiązaniu problemów. To jednak nie koniec.

Sky UK/rxtvinfo.com
Sky UK testy pilot


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PTV Global to jeden z najbardziej znanych kanałów międzynarodowych w Wielkiej Brytanii, obsługiwany przez Pakistan Television Corporation i nadawany do 50 krajów na całym świecie. 17 lipca br. zaliczył usterki techniczne, co spowodowało usunięcie z listy EPG. Przekaz FTA przez satelitę Astra 2G (28,2°E) na częstotliwości 11,553H (DVB-S) był i jest kontynuowany.
 
Przekaz kanału PTV Global


W lipcu br. z EPG platformy Sky UK wypadły Takbeer (749), Channel 44 (756), Ideal World HD (664) i Ideal Extra (671). Na krótko były zawieszone Islam Channel (737), Islam Bangla (784) i Islam Urdu (755).

Większość usuniętych kanałów z EPG nadawała przez satelitę, ale użytkownicy odbiorników Sky Q i Sky+HD nie mogli ich bezpośrednio oglądać.

Wyjątkowa sytuacja dotyczy Ideal World i Ideal Extra, które mają problemy z wypłacalnością i nie mogą znaleźć nowego nabywcy. Sprzedaż detaliczna w Wielkiej Brytanii przeżywa kryzys, ponieważ konsumenci zaciskają pasa w obliczu presji inflacyjnej, co z kolei przekłada się na słabsze obroty w usługach telesprzedaży.

W zeszłym miesiącu większość usuniętych kanałów powróciło do platformy w ciągu kilku dni od ich wycofania. Wyjątkiem jest nigeryjski Arise Play, który zniknął również z satelity.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...