reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Podwyżka ceny Canal+ online

dodano: 2023-07-18 15:13 | aktualizacja: 2023-07-18 18:59
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

CANAL+ online Od 24 lipca br. cena pakietu CANAL+ w ramach usługi streamingowej CANAL+ online wzrośnie z obecnych 49 zł do 54 zł miesięcznie, czyli o 5 zł. Jest to więc ostatnia szansa na skorzystanie z CANAL+ online w niższej cenie - wystarczy aktywować pakiet przed aktualizacją cen i kontynuować miesięczną płatność.

CANAL+
CANAL+ online cena


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ online to serwis streamingowy, w którym można oglądać filmy i seriale na życzenie - bez zobowiązań i abonamentu. Serwis ofertuje również dostęp do transmisji sportowych: meczów piłki nożnej, tenisa, NBA i żużla na żywo, a także dostęp do tradycyjnych kanałów telewizyjnych, w tym w rozdzielczości 4K. Z serwisu można korzystać na wielu urządzeniach, odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie i dzielić konto z rodziną.

Lipcowa podwyżka ceny

24 lipca br. zmieni się cena za pakiet CANAL+ z obecnych 49 zł miesięcznie na 54 zł miesięcznie. Pakiet gwarantuje dostęp do tysięcy godzin seriali i filmów na życzenie - m.in. najlepszych oryginalnych produkcji CANAL+, takich jak „Sortownia”, „Emigracja XD”, „The Office PL”, „Kruk. Czorny woron nie śpi”, „Klangor”, „Belfer” (3. sezon już po wakacjach), „Król” czy „Żmijowisko”.

Pakiet CANAL+ to również transmisje sportowe: wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy oraz wybrane mecze Premier League, LaLiga Santander, Ligue 1, PGE Ekstraligi i NBA. Paczka CANAL+ pozwoli również śledzić sukcesy Igi Świątek w ramach cyklu turniejów WTA, do których CANAL+ posiada wyłączne prawa.

CANAL+ online w ramach jednego serwisu agreguje treści od zewnętrznych partnerów, dlatego ofertę sportową można rozszerzyć o pakiet Eleven Sports & Polsat Sports Premium za 20 zł miesięcznie (cena bez zmiany) i zyskać dostęp do meczów Ligi Mistrzów UEFA (na kanałach Polsat Sports Premium), włoskiej Serie A czy szerszej oferty meczów LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats czy PGE Ekstraligi (na kanałach Eleven Sports).

CANAL+ oferuje również dostęp do pakietu CANAL+ Seriale i Filmy, czyli wszystkiego co oferuje pakiet CANAL+ z wyłączaniem sportu. Cena paczki nie zmieni się i będzie nadal oferowana za 29 zł miesięcznie.

Zmiany w ofertach długoterminowych - obniżka dla fanów sportu

Z pakietu CANAL+ można również skorzystać w ofertach długoterminowych, czyli płacąc z góry za kilka miesięcy korzystania z serwisu w cenie korzystniejszej niż przy płatności w miesięcznej subskrypcji. Obecnie oferty długoterminowe są dostępne w opcjach na 6 miesięcy. Po 24 lipca zostaną zastąpione ofertami na 12 miesięcy.

Jest to zatem ostatnia chwila (do 23 lipca), by skorzystać z:
  • Pakietu CANAL+ Seriale i Filmy na 12 miesięcy w cenie 14,50 zł na miesiąc - 174 zł płatne z góry.
  • Pakietu CANAL+ na 6 miesięcy w cenie 39 zł na miesiąc - 234 zł płatne z góry.
  • Pakietu CANAL+ z ofertą Eleven Sports i Polsat Sport Premium na 6 miesięcy w cenie 59 zł na miesiąc - 354 zł płatne z góry.

Ceny za pakiety na 12 miesięcy będą (od 24 lipca) kształtować się następująco:
  • Pakiet CANAL+ Seriale i Filmy: 19 zł na miesiąc - 228 zł płatne z góry. W ofercie subskrypcyjnej (płatnej co miesiąc) cena pakietu to 29 zł miesięcznie.
  • Pakiet CANAL+: 39 zł na miesiąc - 468 zł płatne z góry. Cena to w ofercie subskrypcyjnej (płatnej co miesiąc) to 49 zł miesięcznie (a od 24 lipca 54 zł miesięcznie).
  • ​Pakiet CANAL+ z ofertą Eleven Sports i Polsat Sport Premium: 54 zł na miesiąc - 648 zł płatne z góry (obniżka o 5 zł na miesiąc w porównaniu z ofertą na 6 miesięcy). W ofercie subskrypcyjnej (płatnej co miesiąc) cena pakietu to 69 zł miesięcznie (a po 24 lipca 74 zł miesięcznie).

Obecni subskrybenci i nowi klienci mogą w prosty sposób zachować obecną cenę

Wszyscy klienci, którzy już teraz korzystają z oferty CANAL+ online lub przed 24 lipca aktywują dowolny pakiet, zachowają obecne ceny w przyszłości. Warunkiem jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji. Wyłączenie danego pakietu i jego ponowna aktywacja po 24 lipca będzie skutkowała zakupem w nowej, wyższej cenie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...