reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„48 godzin” 25 i mordercy w sierpniu w CI Polsat

dodano: 2023-07-19 12:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W sierpniu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Kobiety, które niosły śmierć” (sezon 11.), „Łowca morderców” (sezon 2.), „Skandal w więzieniu Parchman”, „Ktoś ma coś do ukrycia” (sezon 2.) i „48 godzin” (sezon 25.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w sierpniu br. w telewizji Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) w programie „Kobiety, które niosły śmierć” jego twórcy zbadają psychikę prawdziwych morderczyń. Graham Hill przedstawi w „Łowcy morderców” najbardziej szokujące sprawy ostatnich lat. W „Skandalu w więzieniu Parchman” zaś widzowie poznamy dramatyczny apel osadzonych o pomoc.

Sierpień 2023 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Kobiety, które niosły śmierć” 11 („Deadly Women” 11)
emisja: we wtorki (od 1 sierpnia br.) o 22:00

Co sprawia, że ​​kobiety mordują? Czy można to przewidzieć już w dzieciństwie? A może to chciwość, zazdrość lub po prostu chęć zemsty uwalniają w nich najgorsze instynkty? Program „Kobiety, które niosły śmierć” bada psychikę prawdziwych morderczyń, aby znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Była profilerka Federal Bureau of Investigation (FBI), Candice DeLong, opowiada o tym, co sprawia, że ​​matki, córki, a nawet babcie stają się zabójczyniami. Jak zapewnia nadawca, dzięki inscenizacjom, kryminalistycznym dowodom i wywiadom ze świadkami i rodziną, widz zdobywa wiedzę na temat każdego z omawianych w programie przestępstw. W tym sezonie widzowie poznają m.in. kobiety, które zdecydowały się na brutalną zemstę z zazdrości oraz toksyczne małżeństwo, którego stałe kłótnie doprowadziły do jednego z najbardziej osobliwych śledztw w historii (więcej tutaj).

„Łowca morderców” 2 („Murder Detective with Graham Hill” 2)
emisja: w czwartki (od 10 sierpnia br.) o 21:00

Tytułowym „Łowcą morderców” w tej serii na antenie Crime+Investigation Polsat jest były policyjny detektyw i kryminolog z Surrey, Graham Hill. W każdym odcinku wykorzystuje on metodologię śledczą, którą łączy z wiedzą kryminalistyczną i poufną. Dzięki temu pozwala widzom zrozumieć sposoby rozwiązywania przedstawianych spraw. Ponadto serial zawiera zeznania świadków, nowe wywiady, opinie ekspertów z dziedzin kryminalistyki i psychologii oraz archiwalne nagrania. Jak zapowiada nadawca, program przenosi widzów w centrum dochodzenia, a także pozwala poznać od kuchni współczesne techniki rozwiązywania zbrodni.

„Skandal w więzieniu Parchman” („Exposing Parchman”)
emisja: w sobotę,12 sierpnia br. o 20:00

Osadzeni w więzieniu Parchman, ich bliscy, grupa prawników i ekspertów oraz filantropijne ramię firmy Roc Nation podjęli się walki zreformowania systemu penitencjarnego w Mississippi. Ich działaniom przyglądają się twórcy serialu dokumentalnego „Skandal w więzieniu Parchman”. W grudniu 2019 roku zakład karny Parchman trafił na pierwsze strony amerykańskiej krajowej prasy ze względu na wysoki wskaźnik umieralności więźniów, który miał być wynikiem panującej tam przemocy i ogólnego zaniedbania. Grupa osadzonych postanowiła wystosować apel o pomoc. Nielegalnie posiadanymi telefonami komórkowymi uwiecznili to, co dzieje się wewnątrz więzienia, a nagrania udostępnili w sieci. Raper Shawn Carter „Jay Z”, przedsiębiorca i filantrop Mario Mims „Yo Gotti”, Team Roc oraz grupa prawników stanęli na czele prawnej batalii o prawa obywatelskie. - W tym serialu zajrzymy do zepsutego więzienia, poznamy jego haniebną historię i będziemy śledzić rozwój sprawy sądowej, w której drużyna marzeń atakuje niezwykle trudnego wroga z każdej strony - zapowiada nadawca.

„Ktoś ma coś do ukrycia” 2 („Somebody’s Hiding Somenthing” 2)
emisja: w poniedziałki (od 14 sierpnia br.) o 22:00

Kiedy tropy się urywają, a sprawa zamiera, tylko jedna rzecz trzyma detektywów przy życiu - przeczucie, że ktoś ma coś do ukrycia. „Ktoś ma coś do ukrycia” to program dokumentalny, w którym widzowie dołączają do detektywów poszukujących osób, które mogą udzielić wskazówki do rozwikłania zagadki. Od pogrążonej w żałobie rodziny i przyjaciół po porzuconych kochanków i naocznych świadków - śledczy analizują każdy szczegół i rozbieżność, aby odkryć motyw morderstwa. Szukają też powodu, dla którego ktoś mógłby zataić kluczy dowód. - To jak thriller psychologiczny czerpiący z prawdziwego życia, a każdy odcinek opowiada inną, prawdziwą historię morderstwa - zapowiada nadawca (więcej tutaj)

„48 godzin” 25 („The First 48” 25)
emisja: piątki (od 18 sierpnia br.) o 21:00

48 godzin - w medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę. „48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Widzowie obserwują pracę śledczych z Wydziału Zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzą losy detektywów z różnych Wydziałów Zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka. W najnowszych odcinkach detektywi będą badać sprawę zastrzelonego mężczyzny, który został porzucony na drodze. Śledztwo wykazuje, że denat popadł w konflikt z kimś na skraju załamania, próbując pokonać życiowe przeszkody. Wyjątkowo trudna okaże się także sprawa młodego ojca, który został zamordowany na imprezie w klubie. Wszyscy wiedzą, co się stało, lecz każdy nabiera wody w usta (więcej tutaj).
 
Jessica Jackson w programie „Skandal w więzieniu Parchman”, foto: A+E Networks
Jessica Jackson w programie „Skandal w więzieniu Parchman”, foto: A+E Networks
Jessica Jackson w programie „Skandal w więzieniu Parchman”, foto: A+E Networks
Jessica Jackson w programie „Skandal w więzieniu Parchman”, foto: A+E Networks
Lenatha Lang w programie „Skandal w więzieniu Parchman”, foto: A+E Networks
Lenatha Lang w programie „Skandal w więzieniu Parchman”, foto: A+E Networks
Lenatha Lang w programie „Skandal w więzieniu Parchman”, foto: A+E Networks
Lenatha Lang w programie „Skandal w więzieniu Parchman”, foto: A+E Networks
Candice DeLong w programie „Kobiety, które niosły śmierć”, foto: A+E Networks
Candice DeLong w programie „Kobiety, które niosły śmierć”, foto: A+E Networks
Graham Hill w programie „Łowca morderców”, foto: A+E Networks
Graham Hill w programie „Łowca morderców”, foto: A+E Networks
Kadr z programu „48 godzin”, foto: A+E Networks
Kadr z programu „48 godzin”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...