reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-09-28 - 2023-09-29

Inea sponsorem Fortuna 1. Ligi

dodano: 2023-07-19 17:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Inea/satkurier.pl

Inea Inea podpisała roczną umowę sponsorską z Fortuna 1. Ligą (Pierwsza Liga Piłkarska) i została partnerem telekomunikacyjnym tych rozgrywek. Podstawą współpracy będą projekty kierowane do kibiców pierwszoligowych klubów piłkarskich. Marka Inea będzie też obecna na nośnikach reklamowych na obiektach rozgrywek. Dodajmy, że prawa telewizyjne do spotkań posiada Grupa Polsat Plus - mecze są dostępne w serwisie VOD Polsat Box Go oraz na kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight oraz okazjonalnie Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2.

Fortuna 1 Liga 1. Liga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Inea podpisała roczną umowę sponsorską z Fortuna 1. Ligą. Podstawą współpracy będą projekty kierowane do kibiców pierwszoligowych klubów piłkarskich. - Widzimy duży potencjał w polskim sporcie i chcemy aktywnie uczestniczyć w jego dalszym rozwoju. Piłka nożna to dyscyplina z tradycją, która od lat łączy pokolenia i dostarcza wielu pozytywnych emocji, a także jest nośnikiem wielu ważnych dla nas wartości takich jak zespołowość, zaangażowanie oraz wzajemny szacunek. Jako oficjalny sponsor będziemy dostarczać naszym kibicom wielu atrakcji, czyniąc sportowe wydarzenia jeszcze bardziej niezapomnianymi. Współpraca z Fortuna. 1 Ligą to także doskonała okazja do wzmocnienia wizerunku Inei, szczególnie w tym ważnym i historycznym dla nas momencie, w którym stajemy się ogólnopolskim graczem na rynku usług telekomunikacyjnych - czytamy w komunikacie operatora.

- Cieszymy się, że Inea stała się częścią piłkarskiej rodziny i z niecierpliwością wyczekujemy momentu, w którym poczujemy prawdziwy klimat meczowych rozgrywek. Sport jest nam bardzo bliski, jako świadoma organizacja działamy odpowiedzialnie i zdecydowanie wspieramy zdrowy styl życia. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami rozbudzimy sportowego ducha na jeszcze większą skalę

- powiedział Maciej Piechociński, prezes zarządu spółki Inea.

- Inea to firma z 30-letnim doświadczeniem i ambicją rozwoju marki w całej Polsce. Cieszymy się, że Inea chce osiągać swoje cele biznesowe razem z Fortuna 1. Ligą, a szczególnie istotne jest dla nas uruchomienie wspólnych projektów, które pozwolą uczynić rozgrywki bardziej atrakcyjnymi dla kibiców

- powiedział Marcin Janicki, prezes zarządu Pierwszej Ligi Piłkarskiej.


Marka Inea będzie obecna na nośnikach reklamowych na obiektach Fortuna 1. Ligi od pierwszej kolejki sezonu 2023/2024, rozpoczynającego się w piątek, 21 lipca br. (więcej tutaj).

Dodajmy, że prawa telewizyjne do spotkań posiada Grupa Polsat Plus - mecze są dostępne w serwisie VOD Polsat Box Go oraz na kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight (te cztery dostępne są dla abonentów sieci Inea) (więcej tutaj) oraz okazjonalnie Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 (więcej tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

639 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...