reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kultowe polskie filmy w lipcu w telewizji WP

dodano: 2023-07-20 21:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding/satkurier.pl

Telewizja WP Kultowe polskie komedie w lipcowe piątki o godz. 17:00 w telewizji WP. W lipcu br. telewizja WP poleca swoim widzom szczególnie polskie filmy fabularne. Na antenie stacji widzowie zobaczą takie produkcje filmowe jak „Sprawa się rypła”, „Rozmowy kontrolowane” i „C.K. Dezerterzy”.

Telewizja WP
Telewizja WP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2023 roku w ofercie telewizji WP:

- Nigdy się nie nudzą i bawią do łez. Czas na kultowe polskie komedie - zapowiada nadawca. Telewizja WP przypomni w lipcu br. swoim widzom kultowe, polskie filmy. Stacja pokaże takie produkcje jak „Sprawa się rypła”, „Rozmowy kontrolowane” i „C.K. Dezerterzy” (więcej tutaj). Film „Sprawa się rypła” wyemitowany został premierowo w piątek, 14 lipca br. o godzinie 17:00 (więcej tutaj), produkcja „Rozmowy kontrolowane” pojawi się na antenie premierowo w piątek, 21 lipca br. o godzinie 17:00 (więcej tutaj), pierwsza część filmu „C.K. Dezerterzy” wyemitowana zostanie w piątek, 28 lipca br. o godzinie 17:00, a druga tego samego dnia o godzinie 18:50 (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...