reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Queen. Nasze dni” - 2-częściowy dokument na Vodylli [wideo]

dodano: 2023-07-21 15:36 | aktualizacja: 2023-07-24 12:38
autor: Jerzy Kruczek | źródło: VODYLLA

Quenn. Nasze dni Vodylla W 1973 r. ukazał się debiutancki album zespołu Queen. Mimo że od tej chwili minęło 50 lat, a w 1991 roku zmarł charyzmatyczny Freddie Mercury, formacja wciąż znajduje się na szczycie popularności. Dowodzi tego nagroda Organizacji British Phonographic Industry - BRIT Billion Award, dokumentująca fakt, że Brytyjczycy odsłuchali w serwisach streamingowych muzykę Queen ponad miliard razy.

Quenn. Nasze dni / VODYLLA
Quenn. Nasze dni Vodylla


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dwuczęściowy dokument z 2011 roku „Queen. Nasze dni”, wyreżyserowany przez Matta Caseya, opowiada o jednej z najwybitniejszych formacji muzycznych wszech czasów od chwili jej powstania w 1970, kiedy do Rogera Taylora i Briana Maya dołączył Freddie Mercury, aż po ostatnie wspólne chwile w 1991 w Montreux w Szwajcarii, kiedy nagrywali muzykę i wokale, które złożyły się na „Made In Heaven”.

Roger Taylor, Brian May, były menadżer zespołu John Reid i obecny - Jim Beach, oraz współpracownicy i dziennikarze dzielą się osobistymi wspomnieniami o kompromitacjach, porażkach, sukcesach, rozdrożach, kłótniach, zerwaniach, które składają się na historię Queen. Opowiadają o kulisach powstania największych hitów, jak „I Want to Break Free", „Crazy Little Thing Called Love" czy „Another One Bites the Dust". Inteligentną, dowcipną, boleśnie szczerą opowieść dopełniają wspaniała muzyka oraz archiwalne materiały kręcone podczas przygotowywaniu teledysków, podczas prób, występów studyjnych i tras koncertowych.

„Queen. Nasze dni” – dokument na platformie filmów dokumentalnych VODYLLA nie tylko dla fanów zespołu.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...