reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe metody płatności w Canal+ online

dodano: 2023-07-24 16:56 | aktualizacja: 2023-07-24 17:05
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+

CANAL+ online Klienci posiadający abonament w sieci Orange i T-Mobile mogą od 24 lipca br. w łatwy sposób płacić za dostęp do filmów, seriali oraz sportu na żywo w CANAL+ online. Wśród metod płatności dostępnych w serwisie pojawiły się kolejne opcje, pozwalające na doliczenie opłaty za subskrypcję CANAL+ online do rachunku za telefon czy internet. Z opcji doliczenia opłaty za serwis do rachunku mogli do tej pory korzystać klienci sieci Play.

CANAL+
CANAL+ online


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak doliczyć opłatę za serwis do rachunku?

Wystarczy wejść na stronę www.canalplus.com i wybrać interesującą ofertę, a przy finalizacji zamówienia wskazać opcję „Dolicz do rachunku Orange” lub „Zapłać z T-Mobile” i przejść krótki proces weryfikacji z wykorzystaniem swojego numeru telefonu. Z nowej metody płatności mogą skorzystać wyłącznie klienci związani z operatorem umową.

Płatności „Dolicz do rachunku Orange” i „Zapłać z T-Mobile” są obsługiwane za pośrednictwem Blue Media i Digital Virgo Payment. Blue Media odpowiada za integrację transakcji z rachunku telefonicznego z innymi metodami płatności. Digital Virgo Payment zapewnia obsługę płatności we współpracy z operatorami Orange i T-Mobile.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...