reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zaplątani: serial” w jeden miesiąc na Disney Channel

dodano: 2023-07-27 10:59
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: The Walt Disney Company

Zaplątani serial The Walt Disney Company Kanał Disney Channel zaprasza do wspólnego świętowania 100 lat Disneya i z tej wyjątkowej okazji zachęca widzów do spędzenia z Roszpunką miesiąca pełnego przygód. Począwszy od 31 lipca, od poniedziałku do piątku o godz. 17:50 na kanale będzie można oglądać „Zaplątani: serial”.

The Walt Disney Company
Zaplątani serial The Walt Disney Company


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Zaplątani: serial” przedstawia losy lubianej przez widzów księżniczki Roszpunki oraz jej przyjaciół Julka, Pascala, Kasandry, Lansa, Haczystopa, Shorty’ego, Maxa i Fidella. To może być początek szczęśliwego życia Roszpunki, jednak ta historia nie kończy się tak, jak księżniczka sobie to wymarzyła. Julek świetnie odnajduje się w królewskich luksusach, ale Roszpunka inaczej wyobrażała sobie życie w koronie. Przytłoczona nowymi obowiązkami Roszpunka ucieka ze swoją pokojówką, a jednocześnie przyjaciółką Kasandrą i zaczyna rozumieć, że wciąż ma wiele do odkrycia, zanim będzie mogła zasiąść na królewskim tronie. Podróż wiedzie daleko poza mury zamku, ku nowym ludziom, miejscom i ekscytującym przygodom.

Widzowie będę mogli na własne oczy przekonać się, że życie czasami staje się zaplątane. Każdego dnia od poniedziałku do piątku od 17:50 będą emitowane aż 3 odcinki serialu, umożliwiając widzom obejrzenie całego serialu w jeden miesiąc, tylko w Disney Channel.

„Zaplątani: serial”, od 31 lipca, od poniedziałku do piątku, o godz. 17:50.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...