reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale i filmy w sierpniu w Polsat JimJam

dodano: 2023-07-27 18:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W sierpniu br. kanał Polsat JimJam poleca filmy „Barbie Dreamtopia”, „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, „Strażak Sam: Norman Price i tajemnica przestworzy”, „Strażak Sam i bohaterowie burzy”, „Ciekawski George: Gońcie tę małpę”, „Ciekawski George 3: Powrót do dżungli” i „Pettson i Findus”, w ramach pasma „Miesiąc rozwiązywania problemów” („Rozwiązywanie problemów”) takie seriale jak „Pettson i Findus”, „Jak borsuk z lisem” i „Super lotki” („Super Wings”), a w ramach pasma „Bohater miesiąca” taką produkcję jak „Messy jedzie do Okido”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2023 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Miesiąc rozwiązywania problemów”:
emisja: codziennie o 6:25 i 17:40
- Nie poddawaj się. Bajki z odznaką „Rozwiązywanie problemów” pokazują, że kiedy w naszym życiu pojawia się przeszkoda, powinniśmy stawić jej czoła. Bohaterowie mogą być dla dzieci wzorem do naśladowania, od których uczą się radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Programy pokazują, że problemy są częścią naszego życia, ale każde, nawet najtrudniejsze kłopoty, da się rozwiązać - informuje nadawca. W ramach pasma „Rozwiązywanie problemów” najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć takie bajki jak „Pettson i Findus” (więcej tutaj), „Jak borsuk z lisem” (więcej tutaj) oraz „Super lotki” („Super Wings”) (więcej tutaj). Na maraton bajek z odznaką „Rozwiązywanie problemów” stacja zaprasza codziennie od 6:25 i 17:40.

„Bohater miesiąca”:
„Messy jedzie do Okido”
emisja: codziennie o 10:25 i 14:20

„Messy jedzie do Okido” to serial dla przedszkolaków o ciekawskim niebieskim potworku o imieniu Messy. Kiedy Messy ma pytanie, udaje się do Okido, miasta, w którym mieszkają jego przyjaciele Zoe i Felix. Wszyscy otrzymują pomoc od ekspertów naukowych Zim, Zam i Zoom. Bohaterowie znajdują odpowiedzi na różnorodne pytania z wielu różnych dziedzin, na przykład z czego powstają skały księżycowe albo dlaczego ludzie tracą głos. Czego bajka „Messy jedzie do Okido” uczy dzieci? Jak zapewnia nadawca, kreatywności: bajka inspiruje dzieci do swobodnego tworzenia i kreatywnego myślenia. Ciekawości: program pokazuje, jak być otwartym na świat i nie bać się zadawać pytań. Na maraton z serialem kanał zaprasza codziennie w godzinach 10:25 i 14:20 (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00
W sierpniu br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w sobotę, 5 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Barbie Dreamtopia” (więcej tutaj), w niedzielę, 6 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy” (więcej tutaj), w sobotę, 12 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Strażak Sam: Norman Price i tajemnica przestworzy”, w niedzielę, 13 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Strażak Sam i bohaterowie burzy” (więcej tutaj), w sobotę, 19 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George: Gońcie tę małpę”, w niedzielę, 20 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George 3: Powrót do dżungli” (więcej tutaj), w sobotę, 26 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus”, a w niedzielę, 27 sierpnia br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus”.

„Strażak Sam: Norman Price i tajemnica przestworzy”
emisja: w sobotę, 12 sierpnia br. o 11:00

Strażak Sam i policjant Malcolm są zszokowani serią nagłych wypadków w okolicy Pontypandy. Tajemniczy Człowiek Ptak za każdym razem pojawia się w samą porę, aby wyciągnąć mieszkańców z opresji. W tym samym czasie nowa szefowa Malcolma, komendant policji Rose Ravani, właśnie przybywa na miejsce, aby pomóc w śledztwie. Czy strażakom uda się uratować Pontypandy i ugasić płomienie? Czego „Strażak Sam” uczy dzieci? Jak zapewnia nadawca, rozwiązywania problemów: bajka podkreśla, że nawet z najtrudniejszej sytuacji jest jakieś wyjście. Pracy zespołowej: film uczy, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Na premierową emisję filmu stacja zaprasza w sobotę, 12 sierpnia br. o godzinie 11:00 (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...