reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Sortownia” - finał 1. sezonu serialu Canal+ i Polsatu

dodano: 2023-07-28 12:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Canal+ Premium Polsat „Sortownia” W piątek, 4 sierpnia br. o godz. 21:00 w CANAL+ Premium, o godz. 22:00 w CANAL+ 1 i o godz. 23:00 w CANAL+ 4K Ultra HD wyemitowany zostanie premierowo 8. odcinek 1. sezonu polskiego serialu „Sortownia”. Będzie to finał tej serii. Jest to koprodukcja Telewizji Polsat (Grupa Polsat Plus) i CANAL+ Polska, której producentem wykonawczym jest TFP. Występują Olga Goldys, Natalia Jędruś, Sylwia Achu, Małgorzata Klara, Kamilla Baar-Kochańska, Ilona Ostrowska, Izabela Dąbrowska, Jaśmina Polak, Kazimierz Mazur, Artur Barciś, Mariusz Bonaszewski, Marcin Czarnik i Andrzej Chyra. Serial ten jest również dostępny dla użytkowników serwisów VOD Polsat Box Go i CANAL+ Online.

Canal+ Premium Polsat „Sortownia” Andrzej Chyra lekarz lekarka pielęgniarka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak wiele zła można popełnić w imię dobra? Czy stawianie się w roli dającego i odbierającego życie Boga może zostać niezauważone? Gdzie kończy się wymierzanie sprawiedliwości, a zaczyna prywatna vendetta? I przede wszystkim - czy odpowiedzi na te pytania przyniesie zakończenie thrillera medycznego „Sortownia”? Wszystkie odcinki tej produkcji od piątku, 28 lipca br. są dostępne w serwisach VOD CANAL+ Online i Polsat Box Go.

Mimo iż Jacek (w tej roli Andrzej Chyra) stara się działać metodycznie i na chłodno, z każdym odcinkiem w jego zachowanie wkrada się coraz większa nerwowość. Z jednej strony wciąż jest przekonany, że panuje nad sytuacją, z drugiej coraz bardziej niepokoją go narastające wątpliwości Olgi (Jaśmina Polak). I choć młoda lekarka targana wyrzutami sumienia za tragiczny błąd z przeszłości, winy doszukuje się w sobie, Jacek wie, że jej dociekliwość doprowadzi ją w końcu do prawdziwej przyczyny licznych zgonów. Dodatkowy lęk wprowadza również zacieśniająca się więź między jego podopieczną a oficerem Romanowskim (Kazimierz Mazur) i coraz częstsze wizyty policjanta na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR).

W opanowaniu emocji nie pomagają również napięte relacje z Justyną (Natalia Jędruś). Jacek, który pragnął odbudować więź z córką, powoli zdaje sobie sprawę, że nie jest do końca pewny powodów, dla których dziewczyna postanowiła pojawić się w jego życiu, a jej nieobliczalność napawa go niekiedy przerażeniem.

Jak zakończy się ta zabawa w Boga, widzowie dowiedzą się w ósmym, finałowym odcinku pierwszego sezonu serialu „Sortownia”. W piątek, 28 lipca br. pojawi się on premierowo w serwisach VOD Polsat Box Go i CANAL+ Online, natomiast w piątek, 4 sierpnia br. pojawi się on premierowo w stacjach telewizyjnych - o godzinie 21:00 w CANAL+ Premium, o godzinie 22:00 w CANAL+ 1 i o godzinie 23:00 w CANAL+ 4K Ultra HD. Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja ta pojawi się na kanałach telewizyjnych Polsatu.

Reżyserką serialu koprodukcji Telewizji Polsat i CANAL+ jest Anna Kazejak. Scenariusz napisali Wiktor Piątkowski, Monika Powalisz, Michał Wawrzecki i Joanna Kozłowska. Za zdjęcia odpowiada Piotr Niemyjski. Po stronie Telewizji Polsat producentem nadzorującym jest Beata Barcz, po stronie CANAL+ Beata Ryczkowska i Agnieszka Ptaszyńska. Producentem wykonawczym jest TFP. Kierownikiem literackim ze strony CANAL+ jest Dana Łukasińska, a reżyserką castingu Julia Popkiewicz. Muzykę skomponował Michał Kush (więcej tutaj).
 
Andrzej Chyra na plakacie promującym emisję serialu „Sortownia”, foto: Grupa Polsat Plus/Canal+ Polska
Andrzej Chyra na plakacie promującym emisję serialu „Sortownia”, foto: Grupa Polsat Plus/Canal+ Polska
Olga Goldys w serialu „Sortownia”, foto: Maria Wytrykus
Olga Goldys w serialu „Sortownia”, foto: Maria Wytrykus
Olga Goldys w serialu „Sortownia”, foto: Maria Wytrykus
Olga Goldys w serialu „Sortownia”, foto: Maria Wytrykus


„Sortownia” - sezon 1., emisja w piątki o godz. 21:00 w CANAL+ Premium, o godz. 22:00 w CANAL+ 1 i o godz. 23:00 w CANAL+ 4K Ultra HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...