reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Turkmeńska poczta z ofertą telewizji satelitarnej Älem TV

dodano: 2023-07-29 10:09
autor: RO | źródło: turkmenportal.com/tele-satinfo

Alem TV Jedna z największych krajowych firm w Turkmenistanie, która zarządza usługami pocztowymi, przelewami bankowymi czy wydawaniem znaczków pocztowych, rozpocznie sprzedaż kart dostępu do odbioru płatnej telewizji satelitarnej Älem TV.

Älem TV
Alem TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 1 sierpnia br. w oddziałach Türkmen Poçta w całym Turkmenistanie zostanie uruchomiona sprzedaż kart do odbioru platformy satelitarnej i internetowej Alem TV. Operator oferuje całodobowy dostęp do 125 kanałów telewizyjnych.

W oddziałach "turkmeńskiej poczty" będzie można zasilić kartę, zarówno gotówką, jak i przelewem bankowym lub online za pomocą aplikacji mobilnej Çapar. Aplikację można pobrać w sklepach Google Play i App Store.

Platforma Älem TV jest transmitowana przez krajowego satelitę TürkmenÄlem/MonacoSat (52°E). Jej transmisje są zaszyfrowane w systemie Conax. Abonenci mają do wyboru podstawowy pakiet "Sada" z dostępem do europejskich, rosyjskich, tureckich i azjatyckich stacji telewizyjnych (w cenie 40 manatów/mies.) oraz pakiet VIP, w którym znajduje się 11 kanałów premium (w cenie 50 manatów/mies.).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...