reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jednostka Specjalna Dunaj” 14 w stacji Stopklatka

dodano: 2023-07-28 20:26 | aktualizacja: 2023-07-30 23:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Kino Polska/satkurier.pl

Stopklatka „Jednostka Specjalna Dunaj” We wtorek, 1 sierpnia br. o godz. 16:50 na kanale Stopklatka wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 14. sezonu austriacko-niemieckiego serialu „Jednostka Specjalna Dunaj” („SOKO Donau”/„SOKO Wien”). W obsadzie znaleźli się Lilian Klebow, Michael Steinocher i Stefan Jürgens. Każdego dnia na Dunaju i jego dopływach dochodzi do wykroczeń i przestępstw, których zwalczaniem zajmuje się jednostka specjalna SOKO (Sonderkommission).

Stopklatka „Jednostka Specjalna Dunaj”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Jednostka Specjalna Dunaj” to austriacko-niemiecki serial kryminalny, który koncentruje się na pracy policji rzecznej patrolującej tytułowy Dunaj.

Druga co do wielkości rzeka w Europie to nie tylko atrakcja turystyczna, ale przede wszystkim komunikacyjny szlak wodny. Każdego dnia na Dunaju i jego dopływach dochodzi do wykroczeń i przestępstw, których zwalczaniem zajmuje się jednostka specjalna SOKO (Sonderkommission). Funkcjonariusze odpowiadają za rozwiązywanie skomplikowanych spraw: od morderstw i porwań, przez oszustwa i nielegalny transport narkotyków. Serial śledzi ich pracę, dochodzenia, konfrontacje z podejrzanymi, a także osobiste relacje i wyzwania, z którymi się mierzą.

Stopklatka pokaże pierwszy odcinek we wtorek, 1 sierpnia br. o godzinie 16:50. „Jednostka Specjalna Dunaj” będzie gościć na antenie od poniedziałku do piątku (więcej tutaj).
 
Michael Steinocher, Lilian Klebow i Stefan Jürgens w serialu „Jednostka Specjalna Dunaj”, foto: Grupa Kino Polska
Michael Steinocher, Lilian Klebow i Stefan Jürgens w serialu „Jednostka Specjalna Dunaj”, foto: Grupa Kino Polska


„Jednostka Specjalna Dunaj” - sezon 14., emisja od poniedziałku do piątku (od 1 sierpnia 2023 roku) o godz. 16:50 na kanale Stopklatka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...