reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 4.08.2023

dodano: 2023-08-03 16:11 | aktualizacja: 2023-08-04 00:09
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4K: ŁKS Łódź - Korona Kielce. Transmisje live z ATP World Tour Waszyngton tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - Korona Kielce
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Rafał Nahorny

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - Korona Kielce
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 2

18:00 Tenis: WTA World Tour, Waszyngton:
1/4 finału

20:00 Tenis: WTA World Tour, Waszyngton:
1/4 finału

22:00 Tenis: WTA World Tour, Waszyngton:
1/4 finału

01:00 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Waszyngton:
1/4 finału
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Rafał Nahorny

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - Korona Kielce
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
Eleven Sports 1

17:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
ebut.pl Stal Gorzów - For Nature Solutions KS Apator Toruń
Komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski

20:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Tauron Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: Jupiler Pro League: 
Standard de Liège – Royale Union Saint-Gilloise
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
 
Eurosport 1

10:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2

18:15 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2

23:00 Triathlon: PTO US Open:
Zawody 
 
Eurosport 2

08:25 Gimnastyka sportowa: Letnia Uniwersjada:
Wielobój mężczyzn - finał

18:30 Wspinaczka: Mistrzostwa Świata:
Finały boulderingu kobiet

20:30 Golf: PGA Tour, Greensboro:
2. runda
 
Fightklub

14:30 Sporty walki: ONE Friday Fight 27:
Zawody

 
Motowizja

07:00 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS2 Laukaa 1

08:05 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS3 Lankamaa 1

09:15 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS4 Myhinpää 1

10:30 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS5 Halttula 1

13:30 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS6 Laukaa 2

14:30 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS7 Lankamaa 2

15:45 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS8 Myhinpää 2

17:00 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS9 Halttula 2

19:15 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS10 Harju 2
 
Polsat Sport Premium 2

10:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
1. sesja treningowa

10:50 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
1. sesja treningowa

11:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
1. sesja treningowa

14:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
2. sesja treningowa

15:05 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
2. sesja treningowa

16:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
2. sesja treningowa
 
Polsat Sport

16:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 7

17:30 Siatkówka kobiet: Mecz towarzyski: 
Polska - Turcja

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Wisła Płock - Lechia Gdańsk

23:00 Tenis: ATP World Tour, Waszyngton:
1/4 finału

00:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Waszyngton:
1/4 finału

02:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Waszyngton:
1/4 finału
 
Polsat Sport Extra

06:00 Tenis: ATP World Tour, Los Cabos:
1/4 finału

08:00 Tenis: ATP World Tour, Los Cabos:
1/4 finału

10:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/4 finału kobiet

11:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/4 finału kobiet

12:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/16 finału mężczyzn

13:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/16 finału mężczyzn

15:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/4 finału kobiet

16:15 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/4 finału kobiet

17:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/8 finału mężczyzn

18:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/8 finału mężczyzn

20:00 Tenis: ATP World Tour, Waszyngton:
1/4 finału
 
Polsat Sport News

17:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 7

20:00 Piłka nożna: Superpuchar Holandii: 
Feyenoord - PSV Eindhoven
 
Sportklub

20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Aluminij - Koper FC

 
TVP 1

17:35 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 7: Zabrze - Kraków
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski
 
TVP Sport

14:45 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 7: Zabrze - Kraków
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski

19:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Szczyrk:
Kwalifikacje
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

20:45 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Damian Zieliński

03:00 (pt/so) Boks: Gala, Bethlehem: 
Jordan White - Eridson Garcia
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
 
Viaplay

09:00 Dart: NZ Darts Masters:
1/8 finału
Komentarz: Kuba Łokietek

13:30 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata U-21:
Meksyk - Dania

17:30 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata U-21:
Gruzja - Norwegia

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hertha BSC - Wehen Wiesbaden
Komentarz: Szymon Ratajczak

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SC Paderborn 07 - VfL Osnabrück

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Sheffield Wednesday - Southampton FC
Komentarz: Adrian Olek, Maciej Łuczak

20:00 Baseball: Liga MLB:
Cubs - Braves

00:30 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Reds - Nationals

03:30 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Angels - Mariners


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...