reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Łączy nas Bałtyk” – niezwykły koncert TVP w Rydze

dodano: 2023-08-03 16:14
autor: Janina Klepacka | źródło: TVP

Koncert łączy nas Bałtyk TVP telewizja Polska 360px W piątek, 4 sierpnia na placu Dome w Rydze Telewizja Polska zaprasza na transmisję wyjątkowego koncertu „Łączy nas Bałtyk” z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd. Na scenie wystąpią m.in.: Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Halina Mlynkova oraz Tautumeitas z Łotwy, Alika z Estonii i The Visitors – a Tribute to ABBA ze Szwecji. Transmisja równoległa na antenach TVP1 i TVP Wilno w piątek, 4 sierpnia – część I o godz. 20:15, część II od godz. 21:05.

TVP
Koncert łączy nas Bałtyk TVP telewizja Polska 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Koncert „Łączy nas Bałtyk” jest artystycznym hołdem dla Polaków na Łotwie, ale również podkreśleniem niezwykłych relacji między państwami, które „połączyło” Morze Bałtyckie. W koncercie organizowanym przez Telewizję Polską w Rydze na placu Dome zaprezentowane zostaną utwory w wykonaniu artystów polskich, łotewskich, a także z innych krajów bałtyckich, takich jak Estonia czy Szwecja.

Na scenie wystąpią:

Halina Mlynkova, Tulia, Andrzej Rybiński, Karolina Fryt, Dominik Dudek, Edyta Górniak, Krzysztof Cugowski, Maryla Rodowicz, Tautumeitas z Łotwy, Alika z Estonii oraz szwedzki cover band śpiewający utwory Abby – The Visitors. „Nie liczę godzin i lat”, „Jest taki samotny dom”, „Waterloo”, „Mamma Mia”, „Kolorowe jarmarki” – to tylko niektóre utwory, które 4 sierpnia wybrzmią na placu Dome, zachęcając publiczność zgromadzoną pod sceną i przed telewizorami do wspólnej zabawy. 

W programie koncertu nie zabraknie ciekawostek i historii związanych z Rygą i Polonią na Łotwie, które przedstawi współprowadząca koncert – Inese Sulzanoka, korespondentka TVP World. Towarzyszyć jej będą gwiazdy „Pytania na śniadanie” Izabela Krzan oraz Aleksander Sikora.

Koncert „Łączy nas Bałtyk” - transmisja równoległa w TVP 1 i TVP Wilno w piątek, 4 sierpnia - część I od godz. 20:15, część II od godz. 21:05.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...