reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP1: Marta Piasecka znów prowadzi „Teleexpress”

dodano: 2023-08-08 20:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka TVP Info „Teleexpress” Po 7 latach przerwy Marta Piasecka wróciła do prowadzenia programów „Teleexpress” (emisja na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Info) i „Teleexpress Extra” (TVP Info). Ponadto widzowie mogą ją oglądać w programach „Serwis Info”, „Wstaje dzień”, „Info dzień”, „Info raport” (wszystkie emitowane w TVP Info) i „Operacja zdrowie” (TVP Nauka), a także słuchać w audycji „Trójka po królewsku” w Trójce Polskim Radiu.

TVP1 TVP 1 Jedynka TVP Info „Teleexpress”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 4 sierpnia br., po siedmiu latach przerwy, Marta Piasecka poprowadziła programy „Teleexpress” i „Teleexpress Extra”. Ostatni raz była ich gospodynią w 2016 roku (więcej tutaj).

- Bardzo cieszę się, że wracam do tej redakcji. Z ekipą programu znamy się i lubimy. Są to profesjonaliści, a wspaniali prowadzący, na czele z Beatą Chmielowską-Olech, dają mi od lat ogromne wsparcie. „Teleexpress” to mój ulubiony format newsowy - informacje przekazywane są w sposób zwięzły, przystępny, sympatyczny i z pewną dozą humoru. Nie mogę się doczekać rozmowy z „teleexpressowym widzem”

- mówi Marta Piasecka.


W międzyczasie dziennikarka prowadziła programy „Teleexpress na deser”, „Panorama flash”, „Kościół z bliska”, pasma kulturalne w Trójce Polskim Radiu, studia festiwalowe podczas 69. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu (więcej tutaj) i festiwalu „Cztery strony folku” w Żywcu (więcej tutaj).

Obecnie prowadzi programy „Wstaje dzień”, „Info raport”, „Info dzień” oraz serwisy („Serwis Info”) i rozmowy w TVP Info (więcej tutaj i tutaj), współprowadzi z Piotrem Porajem-Poleskim emitowany w stacji TVP Nauka program medyczny „Operacja zdrowie” (więcej tutaj) i tworzy swój autorski program w Trójce Polskim Radiu z Markiem Gaworskim „Trójka po królewsku” (więcej tutaj).

Marta Piasecka związana z mediami jest od 15 lat, wcześniej pracowała w Polsacie, „Gazecie Polskiej”, „Frondzie” i „MeLady”. Współtworzyła też TV Republika, gdzie była kierownikiem produkcji, reporterem, a następnie prowadzącą. Z wykształcenia jest teologiem.
 
Marta Piasecka na festiwalu „Cztery strony folku”, foto: TVP
Marta Piasecka na festiwalu „Cztery strony folku”, foto: TVP


„Teleexpress” - emisja codziennie o godz. 17:00 na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Info, „Teleexpress Extra” - emisja codziennie o godz. 17:15 w stacji TVP Info.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...