reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ninja Warrior Polska” 8 w telewizji Polsat

dodano: 2023-08-10 11:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Ninja Warrior Polska We wtorek, 5 września br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 8. sezonu polskiego programu „Ninja Warrior Polska”, którego producentem, na licencji Dentsu Japan, jest Jake Vision, a prowadzącą Karolina Gilon. Zmagania zawodników skomentują Jerzy Mielewski oraz Łukasz Jurkowski „Juras”. Wystąpią Klaudia Kołodziejczyk „Sheeya”, Jakub Zdrójkowski, Piotr Lisek, Paweł Mikołajuw „Popek” i Mariusz Pudzianowski „Pudzian”. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanału TV4.

„Ninja Warrior Polska” Polsacie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od wtorku, 5 września br. w Polsacie emitowana będzie najnowsza edycja sportowego widowiska „Ninja Warrior Polska”. W programie pojawi się nowa nagroda. Czy ktoś zdobędzie Górę Midoryama?

Jak zapowiada nadawca, w nowym sezonie „Ninja Warrior Polska” wyśrubowany poziom zawodników zapewni widzom Polsatu mnóstwo sportowych emocji. Ich niespożyta energia, duch walki, ale także wielka przyjacielska więź to piorunujący pakiet, który udzieli się wszystkim fanom programu. W tej edycji poza weteranami toru widzowie zobaczą na torze wiele gwiazd, a wśród nich, m.in. medalistę mistrzostw świata, tyczkarza, Piotra Liska. Czy tym razem któryś z zawodników zmierzy się z Górą Midoriyama i czy doczekamy się pierwszego w Polsce „Mistrza Ninja” ze statuetką „Shurikena”? - Jedno jest pewne, gwarantujemy energetyczne wieczory i mnóstwo sportowych emocji w każdy wtorek, od 5 września br. o godzinie 20:00 - zapewnia nadawca.

Jak zapowiada nadawca, to będzie spektakularna edycja. Na nowym torze przeszkód widzowie Polsatu zobaczą najlepszych z najlepszych, którzy z sezonu na sezon zrobili niewiarygodne postępy. W pierwszej edycji programu zawodnicy potrzebowali około 3 minut żeby pokonać tor eliminacyjny, teraz potrafią to zrobić nawet w 40 sekund. Nic dziwnego - polscy ninja tworzą najlepszą ligę ninja w Europie.

W ósmym sezonie z torem zmierzy się 168 zawodników. Będą to giganci ninja znani z poprzednich odsłon sportowego programu, ale też debiutanci, osoby, które rozpoczęły swoją przygodę z tą dyscypliną sportową pod wpływem obejrzenia pierwszej polskiej edycji. Czy świeża krew swoimi umiejętnościami dorówna niepokonanym dotąd mistrzom? Bez względu na wiek, płeć i stopień zaawansowania, wszyscy zawodnicy mają do pokonania te same piekielnie trudne przeszkody. Każdy odcinek „Ninja Warrior Polska” składa się z toru eliminacyjnego, wyścigu Power Tower oraz z toru półfinałowego.

Czterech najlepszych zawodników z każdego odcinka przechodzi do finału. Ci, którzy pokonają wszystkie przeszkody mają szansę zmierzyć się z Górą Midoriyama. Wejście na 21-metrową linę w czasie poniżej 25 sekund gwarantuje tytuł „Ninja Warrior Polska”, trofeum „Shurikena” i wygraną w wysokości 200 000 złotych.

Zawodnik, który dojdzie najdalej nie zdobywając szczytu Midoriyama zdobywa tytuł „Last Warrior Standing” i 30 000 zł. Zawodniczka która nie zdobędzie tytułu „Last Warrior Staning”, ale będzie najlepsza z kobiet, zdobędzie tytuł „Last Woman Standing” i nagrodę w wysokości 20 000 zł.

Wśród gości specjalnych tego sezonu będzie między innymi medalista mistrzostw świata, aktualny rekordzista Polski w skoku o tyczce Piotr Lisek. Z torem ninja zmierzą się również zawodnik mieszanych sztuk walki i strongman Mariusz Pudzianowski „Pudzian”, raper Paweł Mikołajuw „Popek”, aktor Jakub Zdrójkowski oraz influencerka i zawodniczka Fame MMA Klaudia Kołodziejczyk „Sheeya”.

Do walki zagrzewać będą Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz Jurkowski „Juras”.

Nowy sezon programu „Ninja Warrior Polska” od 5 września br. w każdy wtorek o godzinie 20:05 emitowany będzie w Polsacie (więcej tutaj).
 
Karolina Gilon podczas promocji programu „Ninja Warrior Polska”, foto: WBF
Karolina Gilon podczas promocji programu „Ninja Warrior Polska”, foto: WBF
Klaudia Kołodziejczyk „Sheeya” w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Maciej Piórko
Klaudia Kołodziejczyk „Sheeya” w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Maciej Piórko
Klaudia Kołodziejczyk „Sheeya” w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Maciej Piórko
Klaudia Kołodziejczyk „Sheeya” w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Maciej Piórko
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Maciej Piórko
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Maciej Piórko


„Ninja Warrior Polska” - sezon 8., emisja we wtorki (od 5 września 2023 roku) o godz. 20:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanału TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...