reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wróg doskonały” RTVE i TV3 w stacji Stopklatka

dodano: 2023-08-13 19:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Kino Polska/satkurier.pl

Best Film Co RTVE TV3 TV 3 „Wróg doskonały” W nocy z wtorku na środę, z 15 na 16 sierpnia br. o godz. 0:00 na kanale Stopklatka wyemitowany zostanie premierowo francusko-hiszpańsko-niemiecki film „Wróg doskonały” („A Perfect Enemy”). Producentami filmu są Sábado Películas, Barry Films, ESCAC Films, Hessen-Invest Film, Institut Català de les Empreses Culturals (ICEC), Instituto de la Cinematografía y de las Artes Audiovisuales (ICAA), Radio Televisión Española (RTVE), Televisió de Catalunya (TV3) i Treehouse Pictures, a dystrybutorem w Polsce jest Best Film Co. W obsadzie znaleźli się Athena Strates, Marta Nieto i Tomasz Kot. Film oparto na książce „Kosmetyka wroga” Amélie Nothomb. Film emituje też Filmbox Premium.

Best Film Co RTVE TV3 TV 3 „Wróg doskonały”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Paryż. Światowej sławy architekt polskiego pochodzenia, Jeremiasz Angust (w tej roli Tomasz Kot), po wygłoszonym wykładzie usiłuje dotrzeć na pobliskie lotnisko. W drodze taksówkę mężczyzny zatrzymuje Holenderka Texel Textor (Athena Strates). Pasażerka również spieszy się na samolot. Wszechobecne korki we francuskiej stolicy jednak sprawiają, że oboje muszą poczekać na kolejny lot. Jeremiasz nie jest zadowolony z towarzystwa gadatliwej nieznajomej. Na dodatek tajemnicza dziewczyna prowokuje go do konfrontacji z traumami z przeszłości. Wkrótce wciąga zdenerwowanego mężczyznę w pułapkę, której sens zaczyna stopniowo się odsłaniać.

Reżyserem filmu „Wróg doskonały” jest Kiké Maíllo, autorami scenariusza są Cristina Clemente i Kiké Maíllo, a za zdjęcia odpowiadała Rita Noriega. W obsadzie znaleźli się Marta Nieto, Athena Strates, Stefanie Früchtenicht, Felizia Trube, Freyja Simpson, Nerea Jordana, Barbara Stollhans, Clara Immel, Dominique Pinon, Götz Vogel von Vogelstein, Julian Helmes, Marc Galtié, Alfredo Sancha, George Strassburg, Janosh Hetzel, Sebastián Ghandchi i Tomasz Kot (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „Wróg doskonały” pojawił się w polskich kinach w piątek, 2 lipca 2021 roku (więcej tutaj).
 
Athena Strates i Tomasz Kot na plakacie promującym kinową emisję filmu „Wróg doskonały”, foto: Best Film Co
Athena Strates i Tomasz Kot na plakacie promującym kinową emisję filmu „Wróg doskonały”, foto: Best Film Co


„Wróg doskonały” - emisja w nocy z wtorku na środę, z 15 na 16 sierpnia 2023 roku o godz. 0:00 na kanale Stopklatka. Film ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Filmbox Premium.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...