reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świat we wrześniu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2023-08-15 22:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore We wrześniu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Największe pomyłki inżynierów” (sezon 5.), „Gruchoty z kanadyjskiej głuszy” (sezon 1.) i „Rzeczne potwory” (sezony 1. i 2.).

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2023 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Największe pomyłki inżynierów” 5 („Massive Engineering Mistakes” 5)
emisja: od czwartku, 7 września br. o 21:00

Ludzie budują od ponad 10 tysięcy lat; jesteśmy ekspertami w dziedzinie inżynierii, a mimo to na całym świecie wydarzają się nadal katastrofy budowlane. Dzięki zespołom projektowym, naocznym świadkom i panelom ekspertów widzowie dowiedzą się, co poszło nie tak w rozpatrywanych przypadkach. Twórcy programu zbadają, dlaczego błędy zostały niezauważone i ujawnią, w jaki sposób inżynierowie próbują je naprawiać. W piątym sezonie programu twórcy skupili się między innymi na katastrofach związanych z pogodą, między innymi na autostradach i na kolei. Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób powodzie błyskawiczne i oblodzenie mogą powodować zawalanie się mostów; twórcy programu zbadają także, w jaki sposób błędy w projektach budowlanych mogą doprowadzić do katastrof - często niestety tragicznych w skutkach (więcej tutaj).

„Gruchoty z kanadyjskiej głuszy” („Bush Wreck Rescue”)
emisja: od piątku, 8 września br. o 21:00

Wiejskie tereny zachodniej Kanady są pełne „wraków z buszu” - zabytkowych ciężarówek i pojazdów, które zostały porzucone w lasach, na polach czy w stodołach. Te zardzewiałe skorupy - niektóre z nich pochodzą z lat 30. XX wieku - mogą być warte fortunę; najpierw jednak ktoś musi wyciągnąć je z lasu czy stodoły i zainwestować dużo czasu i pieniędzy, aby je odrestaurować i przygotować do sprzedaży. Ten serial dokumentalny śledzi działania kanadyjskich pasjonatów motoryzacji, mających obsesję na punkcie przekształcania starych, porzuconych samochodów, ciężarówek i innych pojazdów. Ich przeciwnikami w tym niełatwym zadaniu są wyboiste drogi, trudności techniczne i wymagający klienci - a także konkurencja.

„Rzeczne potwory” 1, 2 („River Monsters” 1, 2)
emisja: od wtorku, 12 września br. o 21:00

- Zapraszamy na maraton pierwszych dwóch sezonów programu „Rzeczne potwory”. Będziemy towarzyszyć Jeremy'emu Wade'owi, wędkarzowi ekstremalnemu, podczas jego pierwszych podróży po całym świecie. Razem z nim i jego ekipą widzowie wyruszą do Afryki, Ameryki, Amazonii, na Alaskę i do wielu innych miejsc na całym świecie - zachęca nadawca (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...