reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serialowe emocje we wrześniu w Epic Drama

dodano: 2023-08-17 13:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama We wrześniu br. filmowo-serialowy kanał telewizyjny Epic Drama poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Dom obietnic” (sezon 1.) i „Des” (sezon 1.).

Epic Drama „Odwilż” Anna Chipovskaya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2023 roku w ofercie kanału Epic Drama:

„Dom obietnic” („Das Haus der Träume”)
emisja: w niedziele (od 10 września br.) o 21:30

Berlin w latach 20. XX wieku. Czasy są ciężkie i naznaczone biedą i przestępczością. Vicky przybywa do miasta wiedziona obietnicami lepszego życia; szuka pracy, ale jej nadzieje i marzenia zostają rozwiane, gdy tylko dociera na miejsce. Nie ma gdzie się zatrzymać, nie ma pieniędzy - w końcu zatrudnia się jako sprzedawczyni w nowo powstałym, wytwornym domu towarowym Jonass. Niestety, okazuje się, że jego właściciele także walczą o przetrwanie. Vicky zakochuje się w pozornie równie biednym pianiście Harrym; nie wie, że ukochany jest synem jej szefa i właściciela domu towarowego, Arthura. Przepaść klasowa między nimi wydaje się przeszkodą nie do pokonania: ojciec ma wobec Harry'ego zupełnie inne plany. Tak zaczyna się historia niemożliwej miłości.

„Des” („Des”)
emisja: w piątki (od 15 września br.) o 21:30

Seria ukazuje historie prawdziwych zbrodni popełnionych przez jednego z najokrutniejszych seryjnych morderców w historii Wielkiej Brytanii - Dennisa Nilsena, znanego jako Des. Nazywany Uprzejmym Zabójcą, Nilsen był lokalnym urzędnikiem państwowym, który przez pięć lat, w latach 1978-1983, mordował chłopców i młodych mężczyzn poznanych na ulicach londyńskiej dzielnicy Soho. Po aresztowaniu, już w policyjnym radiowozie, Nilsen bez wahania przyznał się do wszystkich swoich zbrodni. Jednak - co było poważną trudnością dla prowadzących śledztwo - nie pamiętał, jak nazywały się jego ofiary. Zaczęło się największe śledztwo w historii Wielkiej Brytanii. Czy kiedykolwiek zrozumiemy, jak działa umysł psychopatycznego mordercy? A jeśli tak - jaką cenę za to zapłacimy?
 
Ludwig Simon i Naemi Florez w serialu „Dom obietnic”, foto: Viasat World
Ludwig Simon i Naemi Florez w serialu „Dom obietnic”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...