reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dwa bilety do Grecji” w stacjach Canal+

dodano: 2023-08-19 09:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Mayfly Canal+ France 3 France Télévisions Radio Télévision Belge Francophone RTBF „Dwa bilety do Grecji” W niedzielę, 20 sierpnia br. o godz. 21:30 w CANAL+ Premium i o godz. 22:30 w CANAL+ 1, a w kolejnych dniach w CANAL+ Film („Wieczór na wakacjach”), wyemitowany zostanie premierowo belgijsko-grecko-francuski film „Dwa bilety do Grecji” („Les Cyclades”). Producentem filmu jest Avenue B Productions, koproducentami są Radio Télévision Belge Francophone (RTBF), France 3 Cinéma, Blonde Audiovisual Productions, Vito Films, Scope Pictures i Proximus, przy współudziale CANAL+, Ciné+ i France Télévisions, przy współpracy Cofimage 33, Indéfilms 10, Cinéaxe 3, Cofinova 18, Cinémage 16 i Bleu et Jaune Productions 10, wsparcia finansowego udzielili Ekome, Centre National du Cinéma et de L'image Animée (CNC) i Tax Shelter du Gouvernement Fédéral Belge, a dystrybutorem jest Mayfly.

Mayfly Canal+ France 3 France Télévisions Radio Télévision Belge Francophone RTBF „Dwa bilety do Grecji”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Film „Dwa bilety do Grecji” wyemitowany zostanie premierowo w niedzielę, 20 sierpnia br. o godzinie 21:30 w CANAL+ Premium i o godzinie 22:30 w CANAL+ 1. W poniedziałek, 21 sierpnia br. produkcja ta pojawi się premierowo w serwisie VOD CANAL+ Online, natomiast w poniedziałek, 28 sierpnia br. o godzinie 20:00 wyemitowana zostanie premierowo w CANAL+ Film, w ramach pasma „Wieczór na wakacjach”. W główne bohaterki wcieliły się: laureatka „Cezara” i nagrody na „Międzynarodowym Festiwalu Filmowym” w Wenecji Laure Calamy („Na pełny etat”, „Sybilla” i „Ognista miłość”) i Olivia Côte („Pożądanie”, „mamy2mamy” i „Nocna zmiana”), którym towarzyszy nominowana do „Oscara” i nagrodzona statuetką „BAFTA” Kristin Scott Thomas („Czas mroku”, „Tylko Bóg wybacza” i „Cztery wesela i pogrzeb”).

„Dwa bilety do Grecji” to komedia omyłek rozgrywająca się wśród malowniczych krajobrazów greckiej wyspy Amorgos. Magalie (w tej roli Laure Calamy i Marie Mallia) i Blandine (Olivia Côte i Leelou Laridan) w dzieciństwie były najlepszymi przyjaciółkami. Jednak po szkole ich drogi się rozeszły. Dorosłe już kobiety po latach postanawiają odnowić relację i spełnić wspólne marzenie z młodości o wyprawie do Grecji. Kupują więc dwa bilety i jadą na wakacje na piękną wyspę Amorgos. W podróży okazuje się jednak, że przez lata kobiety zmieniły się, a różniące je podejście do życia będzie powodem wielu zabawnych konfliktów i nieporozumień.

Reżyserem i autorem scenariusza filmu „Dwa bilety do Grecji” jest Marc Fitoussi, za zdjęcia odpowiadał Laurent Desmet, a za montaż Catherine Schwartz. W obsadzie znaleźli się Laure Calamy, Marie Mallia, Olivia Côte, Leelou Laridan, Kristin Scott Thomas, Alexandre Desrousseaux, Nicolas Bridet i Panos Koronis.

Dodajmy, że film „Dwa bilety do Grecji” pojawił się w polskich kinach w piątek, 10 marca 2023 roku (więcej tutaj).
 
Laure Calamy, Olivia Côte i Kristin Scott Thomas na plakacie promującym kinową emisję filmu „Dwa bilety do Grecji”, foto: Mayfly
Laure Calamy, Olivia Côte i Kristin Scott Thomas na plakacie promującym kinową emisję filmu „Dwa bilety do Grecji”, foto: Mayfly
Laure Calamy, Olivia Côte i Kristin Scott Thomas w filmie „Dwa bilety do Grecji”, foto: Mayfly
Laure Calamy, Olivia Côte i Kristin Scott Thomas w filmie „Dwa bilety do Grecji”, foto: Mayfly
Laure Calamy w filmie „Dwa bilety do Grecji”, foto: Mayfly
Laure Calamy w filmie „Dwa bilety do Grecji”, foto: Mayfly


„Dwa bilety do Grecji” - emisja w niedzielę, 20 sierpnia 2023 roku o godz. 21:30 w CANAL+ Premium. Film ten będą mogli również oglądać widzowie CANAL+ 1 i CANAL+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

720 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...