reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 20.08.2023

dodano: 2023-08-18 17:58 | aktualizacja: 2023-08-19 10:50
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Europy siatkarek: Węgry - Polska. Transmisje live z WTA World Tour Cincinnati tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

19:30 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati:
Finał
Komentarz: Bartek Ignacik, Klaudia Jans-Ignacik
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Korona Kielce
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Family

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Tauron Włókniarz Częstochowa - ebut.pl Stal Gorzów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Mirosław Jabłoński
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Korona Kielce
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - FC Nantes
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Filip Kapica

17:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

19:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
FC Barcelona - Cádiz CF

Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Korona Kielce
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Trans MF Devils Landshut - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Platinum Motor Lublin - For Nature Solutions KS Apator Toruń
Komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra
 
CANAL+ Now

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Stade Rennais
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League: 
RSC Anderlecht - KVC Westerlo

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno

21:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Betis - Atlético Madryt
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - FC Nantes
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świrkula

18:30 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - US Salernitana Calcio
Komentarz: Eryk Szpruch, Tomasz Zieliński 

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio - Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski 
 
Eleven Sports 3

18:30 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio - Atalanta Bergamo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Stade Rennais
Komentarz: Marcin Grzywacz, Jakub Ostrowski
 
Eleven Sports 4

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - RC Strasbourg
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

07:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2 - sesja poranna

11:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2 - sesja poranna

16:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2 - sesja wieczorna
 
Eurosport 2

09:00 Triathlon: Asian Open, Singapur:
Zawody mężczyzn

14:30 Kolarstwo szosowe: Cyclassics Hamburg:
Wyścig

16:00 Kolarstwo szosowe: Arctic Race of Norway:
Etap 4

18:00 Golf: PGA Tour, Olympia Fields:  
Finał
 
Motowizja

08:15 Rajdy samochodowe: Rajd Barum:
OS8 Semetín 1

09:20 Rajdy samochodowe: Rajd Barum:
OS9 Pindula 1

10:30 Rajdy samochodowe: Rajd Barum:
OS10 Halenkovice 1

12:00 Wyścigi samochodowe: Rallycrossowe Mistrzostwa Świata:
Wyścig

13:15 Rajdy samochodowe: Rajd Barum:
OS11 Semetín 2

14:10 Rajdy samochodowe: Rajd Barum:
OS12 Pindula 2

15:35 Wyścigi samochodowe: Rallycrossowe Mistrzostwa Świata:
Wyścig

16:00 Rajdy samochodowe: Rajd Barum:
OS13 Halenkovice 2 [Power Stage]

17:45 Wyścigi samochodowe: Rallycrossowe Mistrzostwa Świata:
Wyścig

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Watkins Glen:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

15:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16, Hamburg:
Mecz o 3. miejsce kobiet

16:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16, Hamburg:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

18:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16, Hamburg:
Finał kobiet

19:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16, Hamburg:
Finał mężczyzn
 
Polsat Sport Premium 2

09:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Austrii:
Rozgrzewka

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Austrii:
Rozgrzewka

12:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Austrii:
Rozgrzewka

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Austrii:
Wyścig

14:45 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Francja - Finlandia

17:45 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Holandia - Estonia
 
Polsat Sport Premium 3

16:00 Piłka nożna: Puchar Ligi Szkockiej: 
Kilmarnock FC - Celtic FC


 
Polsat Sport Premium 4

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - FC Banik Ostrawa


 
Polsat Sport

09:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
1/4 finału mężczyzn

10:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
1/4 finału mężczyzn

11:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
1/4 finału mężczyzn

12:45 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
1/4 finału mężczyzn

14:00 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Huberta Wagnera: 
Francja - Słowenia

17:00 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Huberta Wagnera: 
Polska - Włochy

19:45 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Węgry - Polska
 
Polsat Sport Extra

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Arka Gdynia - GKS Tychy

14:30 Piłka nożna: Ereidvisie: 
Sparta Rotterdam - Feyenoord

16:45 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Serbia - Słowenia

19:45 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Turcja - Azerbejdżan

22:30 Tenis: ATP World Tour, Cincinnati:
Finał
 
Polsat Sport Fight

17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Grecja - Czechy


 
Polsat Sport News

14:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
1/2 finału mężczyzn

15:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
1/2 finału mężczyzn

16:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

17:45 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:
Finał mężczyzn
 
Sportklub

11:00 Żeglarstwo: Mistrzostwa Świata:
Dzień 4

14:00 Żeglarstwo: Mistrzostwa Świata:
Dzień 4

17:00 Tenis plażowy: ITF Beach Tennis World Tour Sand Series, Saarlouis:
Dzień 1
 
TVP 1

17:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 
TVP Sport

07:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Chód 20 km kobiet

09:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2 - sesja poranna
Komentarz: Jarosław Idzi, Marek Plawgo

14:15 Koszykówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich:
Finał
Komentarz: Ryszard Łabędź, Radosław Spiak

16:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Węgry - Polska
Komentarz: Piotr Dębowski, Paulina Maj-Erwardt
 
Viaplay

09:30 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Lausitzring: 
Kwalifikacje 2
Komentarz: Michał Fiałkowski

11:15 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Hiszpania - Anglia
Komentarz: Kamil Kania, Weronika Możejko

11:15 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Lausitzring: 
Wyścig 2

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Norwich City - Millwall FC
Komentarz: Michał Skiba

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Lausitzring: 
Wyścig 2

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - 1. FC Magdeburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Braunschweig - FC Schalke 04
Komentarz: Dawid Król

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Osnabrück - 1. FC Nürnberg

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Enea Falubaz Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Everton FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Radosław Przybysz

15:15 Wyścigi samochodowe: ADAC GT4 Germany, Lausitzring:
Wyścig 2

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Szymon Ratajczak, Radosław Gilewicz

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt - SV Darmstadt 98
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

20:00 Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Mets

21:00 Golf: US Amateur:
Finał

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Nationals - Phillies


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...