reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filmy i seriale we wrześniu w Polsat JimJam

dodano: 2023-08-22 08:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam We wrześniu br. kanał Polsat JimJam poleca filmy „Pani Pajączkowa: Książę, Księżniczka i Pszczoła”, „Lego Friends: Girlz 4 Life”, „Barbie Dreamtopia”, „Truskaweczka: Warto marzyć”, „Ciekawski George: Gońcie tę małpę”, „Ciekawski George 3: Powrót do dżungli”, „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów” i „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony”, w ramach pasma „Miesiąc natury i zwierząt” („Natura i zwierzęta”) takie seriale jak „Basia i Bartek”, „Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham” i „Kacper”, a w ramach pasma „Bohater miesiąca” taką produkcję jak „Strażak Sam”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2023 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Strażak Sam”
emisja: codziennie o 8:30 i 14:55

Strażak Sam codziennie ratuje swoich przyjaciół i znajomych z różnych niebezpiecznych sytuacji. Kiedy zabrzmi alarm pożarowy, Strażak Sam i jego załoga są gotowi, by nieść pomoc zarówno na lądzie, jak i na morzu. Samochodami strażackimi lub helikopterem, Sam wraz z drużyną pędzi, aby wszystkim zapewnić bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy chodzi o gaszenie pożarów, ratowanie ze skalnych osuwisk i błotnych lawin, czy poradzenie sobie z niebezpiecznym ładunkiem, Strażak Sam jest zawsze na służbie. Czego „Strażak Sam” uczy dzieci? Jak zapewnia nadawca, rozwiązywania problemów: bajka podkreśla, że nawet z najtrudniejszej sytuacji jest jakieś wyjście. Pracy zespołowej: film uczy, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Na nowe odcinki bajki stacja zapraszamy codziennie w godzinach 8:30 i 14:55 (więcej tutaj).

„Miesiąc natury i zwierząt”:
emisja: codziennie o 8:55 i 12:45
Dla dzieci nasze środowisko jest niewyczerpanym źródłem odkryć i skarbów. W ramach pasma „Natura i zwierzęta” najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć takie bajki jak: „Basia i Bartek” (więcej tutaj), „Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham” (więcej tutaj) oraz „Kacper”. Programy w tym paśmie poświęcone są środowisku naturalnemu, zwierzętom i świadomości ekologicznej. Jak zapowiada nadawca, bajki w zabawny sposób edukują maluchy jak doceniać przyrodę i pokazują jej różnorodność. Na maraton bajek z odznaką „Natura i zwierzęta” kanał zaprasza codziennie w godzinach 8:55 i 12:45 (więcej tutaj).

„Miesiąc natury i zwierząt”:
„Basia i Bartek”
emisja: codziennie o 8:55 i 12:45

Ślimak Bartek i biedronka Basia są najlepszymi przyjaciółmi. Wspólnie z zamieszkującymi las stworzonkami - chrząszczem, gąsienicą, pająkiem, pszczołą czy pasikonikiem, przeżywają przygody, zawierają nowe znajomości i poznają otaczający świat. Jak zapowiada nadawca, każdy z odcinków pokazuje historie, które odnoszą się do codziennych wydarzeń z życia każdego dziecka i podkreśla wartość przyjaźni, miłości, wzajemnego szacunku oraz poszanowania otaczającego nas świata. Czego bajka „Basia i Bartek” uczy dzieci? Ciekawości: program pokazuje, jak być otwartym na świat i nie bać się zadawać pytań. Relacji rodzinnych i przyjacielskich: ważnym przesłaniem serialu jest znaczenie rodziny i przyjaciół. Pracy zespołowej: bajka uczy, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Wartości natury i zwierząt: program uwrażliwia widzów na przyrodę wokół nas. Na nowe odcinki bajki stacja zaprasza codziennie w godzinach 8:55 i 12:45.

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00
We wrześniu br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w sobotę, 2 września br. o godzinie 11:00 „Pani Pajączkowa: Książę, Księżniczka i Pszczoła” (więcej tutaj), w niedzielę, 3 września br. o godzinie 11:00 „Lego Friends: Girlz 4 Life” (więcej tutaj), w sobotę, 9 września br. o godzinie 11:00 „Barbie Dreamtopia”, w niedzielę, 10 września br. o godzinie 11:00 „Barbie Dreamtopia”, w sobotę, 16 września br. o godzinie 11:00 „Truskaweczka: Warto marzyć” (więcej tutaj), w niedzielę, 17 września br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George: Gońcie tę małpę”, w sobotę, 23 września br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George 3: Powrót do dżungli”, w niedzielę, 24 września br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów” (więcej tutaj), a w sobotę, 30 września br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...