reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Na dobre i na złe” 25 na kanałach TVP

dodano: 2023-08-22 21:15 | aktualizacja: 2023-08-23 00:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Na dobre i na złe” W środę, 30 sierpnia br. o godz. 20:55 na kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP Polonia i TVP Seriale, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 25. sezonu  polskiego serialu „Na dobre i na złe”, którego producentem jest Artrama. Odcinek będzie zatytułowany „Nic nie będzie już takie samo”. Wystąpią Agnieszka Kawiorska, Aldona Jankowska, Amelia Czaja, Dagmara Bąk, Oliwia Adamowicz, Monika Kaleńska, Mateusz Damięcki, Wiktor Trojan, Mateusz Rusin, Szymon Wiśniewski, Szymon Wróblewski i Michał Żebrowski. Wcześniejsze serie emitują obecnie kanały TVP2, TVP Polonia, TVP HD, TVP Wilno i TVP Seriale.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Na dobre i na złe”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w pierwszym odcinku dwudziestego piątego sezonu serialu „Na dobre i na złe”? Krzysztof (w tej roli Mateusz Damięcki) zawozi syna na Szpitalny Oddział Ratunkowy (SOR) w Leśnej Górze, gdzie Jakub (Wiktor Trojan) musi stoczyć kolejną walkę o życie. Tymczasem policja odnajduje zwłoki porywacza, Alka (Szymon Wróblewski), i gdy komisarz Mróz (Dagmara Bąk) zaczyna zadawać pytania, Radwan okłamuje ją, że okup przekazał Żanecie (Oliwia Adamowicz) i tylko ona się z nim kontaktowała. Poza tym lekarz odkrywa, że prawdziwym celem porywaczy był Patryk (Szymon Wiśniewski) i rzuca się na Jacka (Mateusz Rusin) z pięściami. W finale załamany Radwan wyznaje Joannie (Monika Kaleńska), że zabił jednego z porywaczy.

Falkowicz (Michał Żebrowski) postanawia zaangażować się w badania Sary (Agnieszka Kawiorska). Zaprasza nową przyjaciółkę do swojego domu, zaskakując tym Matyldę (Amelia Czaja) i Jadwigę (Aldona Jankowska), a także na salę operacyjną, by chemiczka mogła zobaczyć z bliska jeden z wykonywanych przez niego zabiegów. Berezińska, widząc profesora w akcji, jest pod wrażeniem. Planując ich współpracę, Sara uprzedza chirurga, że całe przedsięwzięcie wymaga sporych inwestycji (więcej tutaj).
 
Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu „Na dobre i na złe”, foto: TVP
Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu „Na dobre i na złe”, foto: TVP
Emilia Komarnicka-Klynstra w serialu „Na dobre i na złe”, foto: Artrama
Emilia Komarnicka-Klynstra w serialu „Na dobre i na złe”, foto: Artrama


„Na dobre i na złe” - sezon 25., emisja w środy (od 30 sierpnia 2023 roku) o godz. 20:55 w TVP2. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP Polonia i TVP Seriale, a wcześniejsze odcinki emitują obecnie stacje TVP2, TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...