reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rozrywka i seriale jesienią w TVN

dodano: 2023-08-23 09:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN jesień Jesienią br. kanał TVN poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Top model” (sezon 12.), „Kobieta na krańcu świata” (sezon 14.), „MasterChef” (sezon 12.), „Szadź” (sezon 3.), „Detektywi” (sezon 15.), „Ukryta prawda” (sezon 24.), „Milionerzy” (sezon 24.), „Pati” (sezon 1.), „Ślub od pierwszego wejrzenia” (sezon 9.), „Kuba Wojewódzki” (sezon 42.), „Zapisane w gwiazdach” (sezon 1.), „Kuchenne rewolucje” (sezon 27.) i „Behawiorysta” (sezon 1.).

TVN jesień


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, wraz z jesienią br. telewizja TVN rusza z nowymi odcinkami i sezonami swoich programów. Stacji TVN przyświeca idea dostarczania widzom wielowymiarowej rozrywki. Na antenie TVN pojawią się nowości, ale nie zabraknie również kontynuacji znanych hitów.

Jesień 2023 roku w ofercie kanału TVN:

„Top model” 12
emisja: w soboty (od 2 września br.) o 20:00

Droga na szczyt zawsze prowadzi pod górę. Wiedzą o tym uczestnicy programu „Top model”. Tej jesieni widzowie zajrzą za kulisy pokazów mody i sesji zdjęciowych. Kto dotrze na szczyt i zawalczy o wygraną w finale? Tysiące kandydatów pojawia się na castingach, by wykorzystać szansę na karierę w branży mody. Jurorzy czekają na wyjątkowych kandydatów, którzy podejmą wyzwanie i w drodze na szczyt wykażą się kreatywnością i ambicją. Idealne wymiary, smukła sylwetka. To zdecydowanie za mało, by odnieść sukces. Liczą się pasja, osobowość, pracowitość. Wiedzą o tym doskonale Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Tej jesieni ich zadanie okazało się wyjątkowo trudne. Podczas castingów pojawiło się wielu obiecujących kandydatów do tytułu „Top model”. Komu jurorzy postanowili dać szansę i zapewnić miejsce na bootcampie? Wybrana grupa uczestników trafi do domu modelek, by rywalizować o przejście do kolejnego etapu programu. Nowy sezon to nowe wyzwania. Każde z nich inspirowane jest profesjonalną pracą w branży modowej. Sesje, pokazy, kampanie, nagrania wideo. Przedstawiciele świata mody i sztuki z Niemiec, Francji czy Hiszpanii wystąpią w roli ekspertów. Pojawią się współprace z polskimi i zagranicznymi magazynami mody. Dwunasty sezon „Top model” to jeszcze więcej mody w światowym wydaniu. W roli mentorów pojawią się polskie i zagraniczne top modelki - Daniela Pestova, Maja Zimnoch, Maja Sieroń, Karolina Malinowska czy Zuzanna Kołodziejczyk. Wśród ekspertów i gości specjalnych pojawią się także Ewa Chodakowska, Magdalena Boczarska, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Helena Englert, Maciej Musiał i Rafał Stanisław Kamiński „Ralph Kaminski”. Podczas castingów wsparciem służyć będzie uczestnikom modelka Sylwia Butor. Świat mody to znacznie więcej niż wybiegi znanych projektantów. To umiejętność wykorzystywania mediów społecznościowych, zaangażowanie społeczne, budowanie wizerunku. Sukces w tej branży można definiować w różny sposób. Dzięki „Top model” uczestnicy mają szansę, by w krótkim czasie sprawdzić się w rozmaitych zadaniach. Pozowanie na ruchomym wybiegu, castingi u projektantów, sesje zdjęciowe w ekstremalnych warunkach, udział w pokazach mody, nagrywanie modowego wideo. Wszystko to znajdzie się w dwunastym sezonie programu. Uczestników wspierać będzie Michał Piróg. W  finale na zwycięzcę czekają kontrakt z agencją modelingową, sesja okładkowa w magazynie „Glamour” oraz 200 tysięcy złotych (więcej tutaj).

„Kobieta na krańcu świata” 14
emisja: w niedziele (od 3 września br.) o 11:30

Przez ostatnie miesiące Martyna Wojciechowska wraz z ekipą podróżowała na krańce świata w poszukiwaniu kobiet, które inspirują, opowiadają o tym, co dziś jest najważniejsze i najbardziej aktualne. Na realizację niektórych z tematów prowadząca czekała wiele lat, ale w życiu na dobre rzeczy warto czekać. W tym sezonie Martyna Wojciechowska spotka się z bohaterkami najstarszą i najmłodszą w historii programu. Widzowie zobaczą odcinki z ośmiu krajów, nagrywane na pięciu kontynentach. W 2016 roku o Anji Ringgren Loven usłyszał cały świat. Wszystko to za sprawą jednego zdjęcia. Jest na nim uwieczniona wstrząsająca scena: kobieta poi wodą skrajnie wycieńczonego, bliskiego śmierci dwulatka w nigeryjskiej wiosce. Chłopiec został oskarżony o czary i wypędzony z domu. Błąkał się przez długi czas, zanim nadeszła pomoc. W Nigerii wiara w magię stanowi nieodłączną część życia. Tak tłumaczy się wszelkie nieszczęścia i wypadki. Dla żyjących w ubóstwie i pozbawionych szansy na edukację taka wymówka to też pretekst, żeby pozbyć się z domu kolejnej osoby do wyżywienia. W XXI wieku ludzie oskarżają dzieci o czary, maluchy są zastraszane, bite i gwałcone, co ma ich zmusić do przyznania się do tego, że opętały ich złe moce. Są poddawane egzorcyzmom przez lokalnych pastorów albo pojone trującymi miksturami przez „uzdrowicieli”. Są wyganiane z domów i pozostawiane na śmierć głodową albo brutalnie zabijane. Anja Ringgren Loven od lat działa w Nigerii, jest założycielką organizacji Land of Hope, która ratuje i daje bezpieczne schronienie dzieciom oskarżonym o czary. „Gdyby odwaga miała imię” to tytuł pierwszego odcinka nowego sezonu programu „Kobieta na krańcu świata”. Na to spotkanie Martyna Wojciechowska czekała ponad 7 lat. - Zobaczcie, jak teraz wygląda życie tej wyjątkowej kobiety, które swoje serce zostawiła w Afryce i która podarowała nowe życie chłopcu, o imieniu Hope. To była jedna z najważniejszych wypraw w historii programu. Niezapomniana podróż na kraniec człowieczeństwa, gdzie słowo magia ma okrutne znaczenie - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„MasterChef” 12
emisja: w niedziele (od 3 września br.) o 20:00

W dwunastym sezonie „MasterChefa” do Magdaleny Gessler, Anny Starmach i Michela Morana na stałe dołączy czwarty juror, Tomasz Jakubiak. Kulinarni eksperci w zupełnie odświeżonym studio oceniać będą 14 nowych pretendentów do tytułu „MasterChefa”. Jednak tylko jeden z nich zgarnie statuetkę, 100 tysięcy złotych i wyda własną książkę kucharską. Aby lepiej poznać upodobania uczestników, na początek przygotują oni desery inspirowane i pasujące do ich znaków zodiaku, a tym samym mówiących coś o ich osobowości i cechach charakteru. W studio po raz pierwszy pojawi się jedna z najbardziej wpływowych Polek, Ewa Chodakowska. Pod jej okiem zawodnicy stworzą potrawy z wykorzystaniem trendu mind food. Jurorzy sprawdzą też, jak uczestnicy radzą sobie z gotowaniem w stylu zero waste. Wyzwaniem okaże się przyrządzenie dania w czasie identycznym, jak szef Rafał Zaręba. Kreatywnością pretendenci do tytułu „MasterChefa” wykażą się tworząc spójne menu restauracyjne składające się z trzech dań z gęsiną w roli głównej. W konkurencji drużynowej kucharze zmierzą się z prowadzeniem food trucków - polskiego z zapiekankami, amerykańskiego z burgerami oraz azjatyckiego z pad thaiem. Każdy zespół będzie musiał wydać 100 porcji mięsnych, jak i wegetariańskich, a na zakupy produktów będzie można wydać jedynie 5000 zł!  Współpracą kucharze wykażą się także, przygotowując piękne i pyszne candy bary, wypełnione słodyczami. Jurorów w ocenach wspierać będą uczestnicy ósmej edycji „MasterChefa Juniora”. Jednym z gości nowego sezonu będzie też szef Cyril Bosviel, wykładowca w Institut Paul Bocuse w Lyonie i szef kuchni w restauracji Institut Place Bellecour. Pod jego okiem zawodnicy przygotują klasyki kuchni polskiej i francuskiej. Najlepsi z najlepszych udadzą się do Francji, gdzie na zamku w Montresorze podadzą wykwintny bankiet dla rodziny Mikołaja Reya, uczestnika pierwszej edycji „MasterChefa”. Zawodnicy spotkają się też z szefami kuchni. Wśród gości pięciu odcinków wyjazdowych znajdą się Jean Bruno Gosse, Joseph Viola, William Jacquiers, Christian Ernst, Alexandre Mazzia oraz Alexandra Bouvret, która przeprowadzi mistrzowski masterclass najsłynniejszej potrawy burgundzkiej, najlepszej potrawy na świecie w magazynu „Food & Wine”, czyli l’oeuf en meurrete (jajko w koszulce z sosem winnym). Dla kogo spotkania z francuskimi mistrzami kuchni okażą się przepisem na wygraną (więcej tutaj)?

„Szadź” 3
emisja: w niedziele (od 3 września br.) o 21:35

W rolach głównych występują m.in. Maciej Stuhr, Bartosz Gelner, Aleksandra Popławska, Anna Cieślak oraz Karolina Gorczyca. W obsadzie pojawią się również Jowita Budnik, Magdalena Popławska czy Piotr Trojan. Mija rok od próby zamordowania Lilii (Anna Ilczuk) i ucieczki Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę? Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zostaje zwolniona ze służby, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Ten umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) pozostają w dochodzeniówce, ale czy zaryzykują własne kariery, by dopaść mordercę, oficjalnie uznanego za zmarłego? W życiu Piotra pojawia się Karolina (Magdalena Popławska). Ta znajomość przykuwa uwagę lokalnych mieszkańców, m.in. Macieja (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik). Trzeci sezon zadebiutuje na antenie telewizji TVN w niedzielę, 3 września br. Odcinki emitowane będą premierowo w każdą niedzielę o godzinie 21:35. Producentami serialu są Michał Kwieciński (Akson Studio) oraz Adrianna Przetacka (TVN Warner Bros. Discovery). W obsadzie „Szadzi” ponownie znaleźli się Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Bartosz Gelner, Karolina Gorczyca, Anna Cieślak, Anna Ilczuk, Mirosław Zbrojewicz, Wiktor Piechowski oraz Marek Kalita. W trzeciej serii dołączyli do nich m.in. Jowita Budnik, Magdalena Popławska, Aleksandra Skraba, Dariusz Chojnacki, Piotr Trojan, Lesław Żurek, Diana Zamojska oraz Sebastian Pawlak (więcej tutaj).

„Detektywi” 15
emisja: od poniedziałku do środy (od 4 września br.) o 16:50

Trwają zdjęcia do nowej odsłony paradokumentu „Detektywi”. Format ten po ponad dziesięciu latach od emisji ostatniego odcinka, wraca z nowymi zagadkami kryminalnymi do rozwikłania i ze znaną widzom parą byłych policjantów - Anną Potaczek oraz Maciejem Dęboszem. Jak zapewnia nadawca, prawdziwe historie, wykorzystane w scenariuszach ponad tysiąca odcinków serialu oraz występujący w nich prawdziwi policjanci stoją za sukcesem „Detektywów”. Teraz para funkcjonariuszy - Anna Potaczek i Maciej Dębosz - łączy siły, by w swoim biurze detektywistycznym rozwiązywać nowe sprawy kryminalne. - Kilkanaście lat temu rozpoczęła się moja przygoda z serialem „W11 - Wydział Śledczy”, która trwała prawie 10 lat. Nie sądziłam, że jako dojrzała kobieta, wrócę jeszcze na plan zdjęciowy. Ucieszyła mnie ta propozycja, zwłaszcza, że znów zagram u boku dawnego partnera serialowego, Maćka Dębosza, a prywatnie serdecznego kolegi. Myślę, że nasza wiedza oraz bogate doświadczenie policyjne znajdą odzwierciedlenie w nowej odsłonie formatu! - mówi Anna Potaczek. Jak zapowiada nadawca, nowa odsłona serialu to opowieść o detektywach i ich metodach pracy, ale również - a może przede wszystkim - opowieść o życiu, o problemach, które mogą przytrafić się każdemu. Widzowie zobaczą poruszające i ciekawe historie, w których mogą przejrzeć się jak w lustrze. Wiele odcinków będzie odnosić się do aktualnych i ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet, czy programów interwencyjnych, a także do wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska (więcej tutaj).

„Ukryta prawda” 24
emisja: od poniedziałku do piątku o 17:55

Jak zapowiada nadawca, życie potrafi zaskoczyć. Jesienny sezon „Ukrytej prawdy” to kolejne ludzkie dramaty, zaskakujące zwroty akcji i często wzruszające, jak i szokujące finały historii. Zdrady, kłamstwa, nienawiść i niespodziewane rozstrzygnięcia - to wszystko widzowie zobaczą w nowych odcinkach (więcej tutaj).

„Milionerzy” 24
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 września br.) o 20:55

Na uczestników po eliminacji „Kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne. W tym teleturnieju nie wystarczy wykazać się wiedzą, by zdobyć główną nagrodę. Tylko w połączeniu z odpowiednią strategią i nerwami ze stali można osiągnąć sukces. Zasady są dobrze znane, jednak w studiu poziom stresu wzrasta, a presja wydaje się ogromna. Hubert Urbański pozostaje niewzruszony, uczestnik może liczyć tylko na siebie. Mimo tego chętnych do wzięcia udziału w „Milionerach” nie brakuje. Jesienią br. na widzów czekać będzie  niespodzianka -w odcinkach specjalnych do wygrania będą 2 miliony złotych. To pierwsza tak duża wygrana w historii polskiej edycji programu. Edycja specjalna „Milionerów” będzie się składać z dziewięciu odcinków. W ośmiu zawodnicy wygrywać będą pieniądze w regularnej wersji, natomiast w dziewiątym finałowym, osoby które w odcinkach eliminacyjnych wygrały najwięcej, mogą stanąć do walki o 2 miliony złotych (więcej tutaj).

„Pati”
emisja: w poniedziałki (od 4 września br.) o 21:35

Trwa jeszcze sezon wakacyjny, tłumy turystów i gwar nad Bałtykiem, w takich okolicznościach widzowie poznają tytułową bohaterkę serialu - Pati, mieszkankę nadmorskiego miasteczka. Spin-off „Skazanej” z Aleksandrą Adamską w roli głównej, czyli „Pati”, od poniedziałku, 4 września br. będzie emitowany na antenie TVN. Pati właśnie dowiaduje się, że w mieszkaniu, które zajmuje wraz z dwójką młodszego rodzeństwa i matką znowu odcięli im prąd i zalegają z czynszem. Niestety Julita, matka Pati, ucieka od odpowiedzialności w alkohol i narkotyki, spędza czas w barach i na parkiecie. W przeciwieństwie do niej, Pati ma ambicje. Złożyła papiery do szkoły gastronomicznej w Sopocie, czeka w nerwach na decyzję, czy zostanie przyjęta. Sony, lokalny dealer narkotykowy, zaczyna nękać Pati. Chce, by spłaciła długi matki. Pati odkrywa, że Julita próbowała zarobić pieniądze, handlując narkotykami. Spłaca dług matki wobec dealera, pomaga jej w tym Krystian, który podkochuje się w Pati. Julita ponownie idzie do Sony’ego po narkotyki (więcej tutaj).

„Ślub od pierwszego wejrzenia” 9
emisja: we wtorki (od 5 września br.) o 21:35

Dziewiąta edycja przyniesie sporo nowości. Zmieni się nie tylko formuła programu, ale także zespół ekspercki. Czy powiew świeżości przyniesie jednej z trzech par wymarzone „i żyli długo, i szczęśliwie”? O tym fani programu przekonają się jesienią br. Premierowa emisja odbywać się będzie od 5 września br., w każdy wtorek o godzinie 21:35. „Ślub od pierwszego wejrzenia” to program, w którym przyszli małżonkowie są wybierani przez grono ekspertów i poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. - Poprzednie edycje pokazały, że w tym szaleństwie może być metoda, a Aneta i Robert Żuchowscy, uczestnicy szóstego sezonu, którzy nawet doczekali się dziecka, są tego najlepszym przykładem - zapewnia nadawca. Po wakacjach na fanów programu czekają spore zmiany. W nowym sezonie poznają bowiem trzy zupełnie nowe ekspertki, które podjęły się łączenia w pary zupełnie obcych sobie osób. Pierwszą z nich będzie Julitta Dębska, psycholożka, trenerka relacji i dyplomowana trenerka rozwoju osobistego z czternastoletnim doświadczeniem. W swojej działalności skupia się na pomocy w znalezieniu miłości, utrzymaniu jej, a nawet odzyskaniu. Pracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z parami. Od pięciu lat prowadzi kanał na w serwisie YouTube, na którym w przystępny sposób wyjaśnia zawiłości relacji romantycznych. Jest doktorantką w Szkole Nauk Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie bada bliskie związki i zdradę w relacjach romantycznych. Jesienią br. widzowie poznają także Zuzannę Butryn, psycholożkę i terapeutkę. Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od siedmiu lat specjalizuje się w terapii integracyjnej z klientami indywidualnymi, a także parami. Interesuje ją psychoterapia partnerska. Od kilku występuje w mediach, m.in. w „Dzień dobry TVN”, oraz dzieli się swoją wiedzą z zakresu psychologii z czytelnikami wybranych magazynów. W 2020 roku założyła Centrum Psychoterapii Sense w Warszawie, w którym pracuje wraz z zespołem specjalistów. Trio uzupełni Hanna Kąkol, trenerka i dyrektorka zarządzająca w firmie rekrutacyjno-szkoleniowej z 25-letnim doświadczeniem. Skończyła zarządzanie i marketing w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. Ciekawość świata i ludzi spowodowały jednak, że wybrała inną drogę zawodową. Rozwój osobisty jest jej pasją, a wspieranie innych w rozwoju to jej zawód i powołanie. Pracuje z ludźmi i dla ludzi. Jej główną misją jest tworzenie trwałych i pełnych miłości relacji. Pomaga odnaleźć prawdziwe uczucie, które przynosi radość, wsparcie i spełnienie. Wierzy, że każdy zasługuje na miłość i partnerstwo oparte na wzajemnym zrozumieniu i akceptacji. Jesienne odcinki programu przyniosą także odświeżoną formułę. Widzowie już w pierwszych trzech odcinkach poznają trzy wybrane pary. W pierwszym - Kingę i Marcina, w drugim - Kornelię i Marka, a w trzecim - Magdalenę i Krzysztofa. Każdy z tych epizodów zakończy się ślubem. Od tej pory fani programu będą podpatrywać życie małżeńskie trzech par i pracę ekspertek, które zrobią wszystko, żeby ich wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Premierowe odcinki „Ślubu od pierwszego wejrzenia” emitowane będą premierowo od 5 września br., w każdy wtorek o godzinie 21:35 (więcej tutaj).

„Kuba Wojewódzki” 42
emisja: we wtorki (od 5 września br.) o 22:40

Największą sławę Jakubowi Wojewódzkiemu przyniosła rola jurora w programie muzycznym „Idol”, gdzie zasłynął ze swojego ciętego języka i bezkompromisowości. Stamtąd droga do własnego talk-show była już krótka. Program „Kuba Wojewódzki” zyskał miano kultowego i na stałe zapisał się w historii telewizji. Prowadzący do swojego programu zaprasza różne gwiazdy show-biznesu, m.in. aktorów, filmowców, muzyków, sportowców, osobistości ze światów mody, polityków, instagramerów czy youtuberów (więcej tutaj).

„Zapisane w gwiazdach”
emisja: w czwartki i piątki (od 7 września br.) o 16:50

Format „Zapisane w gwiazdach" inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. W każdym odcinku widzowie poznają jedną historię opowiedzianą przez bohatera, który doświadczył czegoś wyjątkowego i nadprzyrodzonego. Czy dusze zmarłych mogą wrócić na ziemię, by ostrzec swoich bliskich przed niebezpieczeństwem albo pomóc im przejść na drugą stronę? Czy klątwa rzucona przez wściekłą byłą dziewczynę może zadziałać i zniszczyć czyjeś życie? Czy sny mogą być prorocze, a eliksiry miłości mogą sprawić, że ktoś nagle się zakocha? Czy pozornie niewinny przedmiot może nosić w sobie zło i próbować zawładnąć ludźmi? Bohaterowie formatu „Zapisane w gwiazdach” szukają odpowiedzi na te pytania u wróżki, astrologa, medium lub szeptuchy. Słuchają kart tarota, odczyniają klątwy, uczestniczą w rytuałach oczyszczających, ochronnych lub odcinających ich od grzechów przodków. Niektórzy do końca nie wierzą w ich moc. - Obejrzyj „Zapisane w gwiazdach", by przekonać się, czy ty wierzysz - zachęca nadawca.

„Kuchenne rewolucje” 27
emisja: w czwartki (od 7 wrześni br.) o 21:35

Nowe pomysły, smaki, wystrój lokali, a przede wszystkim rewolucja w życiu właścicieli upadających lokali. Jesienią br. Magdalena Gessler przybędzie na ratunek do baru Pierożek w Grudziądzu, karczmy Dziupla u Wuja w Górkach Wielkich, zajazdu Dwa Koguty w Przędzelu, czy restauracji Pod Orzechem w Bytomiu. Czy „Kuchenne rewolucje” przyniosą bohaterom upragniony sukces? W jednym z odcinków Magdalena Gessler zawita do niewielkiej Czarnej Dąbrówki na skraju Kaszub. W pięknych okolicznościach przyrody, działać próbuje restauracja pod szyldem Cooking and Events. Prowadzi ją Sebastian, dla którego jest to spełnienie marzeń. Żeby otworzyć biznes, musiał zainwestować w remont lokalu pół miliona złotych. Koszty miały pokryć imprezy okolicznościowe, które zakontraktował na 460 tysięcy złotych. Niestety, po przyjściu pandemii żadna z tych imprez nie odbyła się. - Skończyła się pandemia, przyszła inflacja - mówi Sebastian. Dodaje, że koszty prowadzenia lokalu to nawet 30 tysięcy złotych miesięcznie, a dzienne obroty to np. 44 złote. W prowadzeniu restauracji Sebastianowi pomaga jego mama, doświadczona kucharka. Sama poważnie chora boi się, że jej syn ma za dużo na głowie. Sebastian jednak mówi, że „nie ma czasu na chodzenie po lekarzach”. Dla niego ważniejszy jest biznes. Magdalena Gessler to dla niego ostatnia deska ratunku. Zna jej sposób działania, bo - jako kucharz - brał już kiedyś udział w „Kuchennych rewolucjach”. Czy Magdalena Gessler dojdzie sedna problemów Sebastiana? Czy znajdzie skuteczny przepis na sukces? W Warszawie można wybierać. W Warszawie naprawdę jest, gdzie zjeść. Ale i w Warszawie są tacy, którym z jakiegoś powodu gastronomiczny biznes po prostu nie idzie. Zatem i w stolicy konieczna jest czasem rewolucja. Tym razem Magdalena Gessler stanie u wrót baru mlecznego. Daniel swój interes prowadzi w centrum Mokotowa. Wydawać by się mogło, że to miejsce wymarzone, ale - no właśnie - jak zarobić kiedy chce być się i dobrym, i uczciwym, i karmić ludzi tanio, a jeszcze do tego w niewielkim lokalu. Nie jedynie miejsce, ale i właściciel będzie tutaj twardym orzechem do zgryzienia i jednocześnie ludzką historią, w którą momentami aż trudno uwierzyć. Zwłaszcza jeśli ten, kto ją opowiada ma 22 lata. To będzie rewolucja nie tylko na talerzu, ale i w sercach, i w umysłach. A w jej centrum znajdzie się wiele problemów współczesnego świata (więcej tutaj).

„Behawiorysta”
emisja: jesienią br.

Jesienią br. na antenie TVN odbędzie się premiera serialu „Behawiorysta”. Głównym bohaterem jest Gerard Edling, a jego przeciwnikiem Horst. Czy we współczesnym świecie, gdzie granica między tym co realne, a wirtualne zaciera się, Gerard będzie w stanie „przeczytać” wytrawnego zabójcę, schowanego za ekranem komputera? Przeciwnikiem Gerarda jest Horst Zeiger - wycofany, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i totalnie nieprzewidywalny morderca. Gdy jeden z nich zamierza popełnić zbrodnię, drugi, znany z tego, że potrafi rozszyfrować każdego przestępcę i rozwiązać każdą sprawę, próbuje temu zapobiec. Niestety skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online do tysięcy widzów (więcej tutaj).
 
Klaudia El Dursi w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Edyta Zając w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Edyta Zając w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Edyta Zając w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Edyta Zając w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Edyta Zając w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Edyta Zając w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Edyta Zając w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Edyta Zając w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Edyta Zając w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Edyta Zając w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Jakub Wojewódzki w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Jakub Wojewódzki w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler na grafice promującej program „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler na grafice promującej program „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Konrad Eleryk i Aleksandra Adamska w serialu „Pati”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Konrad Eleryk i Aleksandra Adamska w serialu „Pati”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Aleksandra Popławska i Maciej Stuhr w serialu „Szadź”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Aleksandra Popławska i Maciej Stuhr w serialu „Szadź”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Anna Starmach w programie „MasterChef”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Anna Starmach w programie „MasterChef”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Anna Starmach i Tomasz Jakubiak w programie „MasterChef”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Anna Starmach i Tomasz Jakubiak w programie „MasterChef”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Anna Starmach, Tomasz Jakubiak, Magdalena Gessler i Michel Moran w programie „MasterChef”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Anna Starmach, Tomasz Jakubiak, Magdalena Gessler i Michel Moran w programie „MasterChef”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Anna Starmach, Tomasz Jakubiak, Magdalena Gessler i Michel Moran w programie „MasterChef”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Anna Starmach, Tomasz Jakubiak, Magdalena Gessler i Michel Moran w programie „MasterChef”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Ewa Chodakowska w programie „MasterChef”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Ewa Chodakowska w programie „MasterChef”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Ewa Chodakowska w programie „MasterChef”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Ewa Chodakowska w programie „MasterChef”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Joanna Krupa w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Joanna Krupa w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Michał Piróg i Joanna Krupa w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Michał Piróg i Joanna Krupa w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Joanna Krupa, Michał Piróg i Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Joanna Krupa, Michał Piróg i Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska, Joanna Krupa, Michał Piróg i Dawid Woliński w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska, Joanna Krupa, Michał Piróg i Dawid Woliński w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Discovery dla Ziemi”, foto: TVN Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Discovery dla Ziemi”, foto: TVN Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...