reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przedstawiamy platformy: Antik Sat

dodano: 2023-08-23 11:17
autor: Rafał Olchowik | źródło: SAT Kurier 3-4/2023

Antik Sat karta Antik Sat to nowoczesna platforma satelitarna DTH, świadczona przez operatora Antik Telekom, którego siedziba mieści się w Koszycach na Słowacji. Usługa ma kilka zalet, jak dekoder hybrydowy, stosunkowo tanie pakiety telewizyjne, dostęp do ciekawych stacji z Czech i Słowacji, a także możliwość odbioru na zasadzie prepaid (bez umowy). Ponadto zapewnia wsparcie dla kanałów Ultra HD (4K). Usługa DTH stanowi uzupełnienie oferowanych przez koszyckiego operatora usług Internetu, IPTV i VoIP poprzez światłowód i infrastrukturę bezprzewodową. Oferta programowa jest dystrybuowana z satelity Eutelsat 16A (16°E).

Przedstawiamy platformy Antik Sat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Bez wątpliwości chętnie oglądane są kanały nadawców prywatnych. Grupa Markíza oferuje flagową stację TV Markiza oraz jej tematyczne odpowiedniki Dajto (kanał rozrywkowy dla męskiej widowni z filmami, serialami i sportem), Doma (oferuje seriale, telenowele i filmy romantyczne dla kobiet) i Krimi (emituje zagraniczne seriale detektywistyczne i kryminalne).
 
Markíza International
 
Markíza Krimi

Z kolei konkurencyjna JOJ Group rozpowszechnia własny, flagowy kanał TV JOJ i kilka stacji tematycznych, takich jak JOJ Plus (filmy i seriale dla starszej widowni), JOJ Cinema (filmy akcji, komedie, dramaty, kryminały, horrory, musicale i inne), JOJ Sport (transmisje z narciarstwa zjazdowego, lekkoatletyki, triathlonu, sportów halowych, takich jak koszykówka, siatkówka, piłka ręczna i innych), WAU (seriale i treści rozrywkowe dla kobiet) czy JOJko (popularne bajki dla najmłodszych).
 
JOJ Sport
TV JOJ

Pozostałe to TA3 (pierwszy kanał informacyjny na Słowacji), TV Lux (promuje treści zgodne z doktryną i życiem kościoła katolickiego), Senzi TV (ukierunkowany na popularne szlagiery i piosenki ludowe) oraz projekty muzyczne Československá Muzika (Šlágr Muzika, Šlágr Premium).
Na uwagę zasługują kanały Arena Sport 1 i Arena Sport 2, które w zamyśle mają na celu rywalizację z zagranicznymi nadawcami poprzez szeroką gamę turniejów krajowych i międzynarodowych, a także magazyny, oceny i statystyki pomeczowe. Wśród sportów piłka nożna, piłka ręczna, tenis stołowy, sporty ekstremalne, golf, boks i wiele innych. Duży nacisk jest kładziony na programy motoryzacyjne, w tym nowości, testy i tuningi samochodów.
 
Arena Sport 1

Z Czech udostępnione są najważniejsze kanały publicznej Česká televize, czyli ČT1 (flagowy kanał czeskiej telewizji skierowany do rodzin), ČT2 (drugi kanał przeznaczony do bardziej wymagających i mniejszościowych odbiorców), ČT24 (kanał informacyjny z wiadomościami i reportażami 24 godziny na dobę), ČT: D/ČT: art (kanał dla dzieci, który dzieli czas antenowy z kanałem kulturalnym) i ČT Sport (kanał sportowy z transmisjami na żywo i nagraniami archiwalnymi).
 
ČT2

Współpraca z największą prywatną grupą telewizyjną FTV Prima pozwoliła zaoferować stacje tematyczne Prima Krimi (seriale i filmy i tematyce kryminalnej), Prima Cool (skierowany do młodych mężczyzn 20-40 lat), Prima Max (kanał filmowy), Prima Love (kanał rozrywkowy dla kobiet) i Prima Plus (popularne produkcje rozrywkowo-informacyjne dla słowackich odbiorców).
 
Prima Max
Prima Plus

Są dostępne kanały innych nadawców, takie jak TV Barrandov (rozrywka i seriale dla młodych widzów), Nova International (międzynarodowa wersja czeskiej stacji TV Nova) czy należące do AMC Networks kanały sportowe Sport 1 i Sport 2 oraz TV Paprika (kanał o tematyce gastronomicznej), Spektrum (dokumenty i reportaże o historii, nauce, naturze, modzie) i Spektrum Home (remonty, nieruchomości, ogrody, majsterkowanie).
 
Nova International
Nova Sport 2
Spektrum Home
Sport 1
TV Barrandov

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...