reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zee World debiutuje w Europie [wideo]

dodano: 2023-08-26 21:36 | aktualizacja: 2023-08-26 22:38
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Zee World Oddział indyjskiej grupy medialnej Zee uruchomi usługę w języku angielskim do odbioru na telewizorach i urządzeniach Freeview Play w Wielkiej Brytanii. Zee działa w tym kraju od lat 90-tych XX wieku i jest dobrze znany wśród nadawców w języku hindi na tradycyjnych platformach Sky UK i Virgin Media.

Zee World
Zee World


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecnie Zee ma zamiar uruchomić anglojęzyczny serwis Zee World dla widzów w całej Wielkiej Brytanii. Zee World dołączy do szybko rozwijającej się usługi przesyłania strumieniowego Freeview Play na k. 278.

Zee World dubbinguje popularne programy rozrywkowe na język angielski, aby dotrzeć do szerszej widowni. Jest nadawany od 2015 r. w Afryce za pośrednictwem platformy satelitarnej DStv. Teraz dostrzeżony został w Europie.

W tym roku platforma Freeview dołączyła wiele kanałów międzynarodowych do swojej usługi transmisji strumieniowej opartej na HbbTV. Należą do nich Al Jazeera Arabic, Al Arabiya, Asharq News i WION. Usługa działa na k. 278 platformy Freeview w formie portalu, na którym są odnośniki do mediów przesyłanych strumieniowo.

Krótka prezentacja oferty programowej Zee World:


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

639 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...